Северна Ирландия - Премиършип (2017 - 2018)
21:45
Гленторан
Ардс ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.16 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.02.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белфаст, а гостите от Нютаунардс. Разстоянието между двата града е 15.7 км. Мачът ще се играе на стадион Овал, който има капацитет от 26 556 места, от които седящи 5 056. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Овал. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гленторан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2018 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 2 | Гленторан | 3.75 | 3.32 | 1.85 |
| 10.02.2018 | Премиършип | Крусейдърс | 4 - 2 | Гленторан | 1.23 | 5.39 | 9.77 |
| 06.02.2018 | Премиършип | Гленторан | 2 - 1 | Балинамалард Юнайтед | 1.39 | 4.13 | 7.19 |
| 03.02.2018 | Купа Сев. Ирл. | Баликлеър Комрадс | 0 - 4 | Гленторан | 3.72 | 2.95 | 1.97 |
| 27.01.2018 | Премиършип | Гленторан | 0 - 2 | Коулрейн | 4.77 | 3.38 | 1.67 |
| 13.01.2018 | Премиършип | Балинамалард Юнайтед | 2 - 2 | Гленторан | 4.73 | 3.73 | 1.58 |
| 30.12.2017 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 0 | Гленторан | 2.79 | 3.17 | 2.33 |
| 26.12.2017 | Премиършип | Гленторан | 2 - 1 | Линфийлд | 4.94 | 3.73 | 1.58 |
| 23.12.2017 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 1 | Гленторан | 3.47 | 3.42 | 1.91 |
| 16.12.2017 | Премиършип | Клифтънвил | 1 - 0 | Гленторан | 1.44 | 4.03 | 6.22 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Ардс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2018 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 6 | Гленавон | 5.97 | 4.28 | 1.42 |
| 10.02.2018 | Премиършип | Ардс ФК | 0 - 4 | Карик Рейнджърс | 1.69 | 3.59 | 4.27 |
| 03.02.2018 | Купа Сев. Ирл. | Лоугал | 2 - 1 | Ардс ФК | 4.38 | 3.04 | 1.80 |
| 27.01.2018 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 1 - 0 | Ардс ФК | 1.90 | 3.41 | 3.53 |
| 20.01.2018 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 0 | Балимина Юнайтед | 3.26 | 3.72 | 1.89 |
| 13.01.2018 | Премиършип | Крусейдърс | 1 - 0 | Ардс ФК | 1.12 | 7.16 | 13.62 |
| 30.12.2017 | Премиършип | Уорънпойнт Таун | 3 - 3 | Ардс ФК | 1.91 | 3.53 | 3.39 |
| 26.12.2017 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 0 | Карик Рейнджърс | 1.91 | 3.52 | 3.38 |
| 23.12.2017 | Премиършип | Ардс ФК | 2 - 1 | Балинамалард Юнайтед | 1.87 | 3.53 | 3.49 |
| 16.12.2017 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 0 | Ардс ФК | 1.95 | 3.57 | 3.22 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Премиършип | Гленторан | 0 - 2 | Ардс ФК | 1.60 | 3.86 | 4.44 |
| 07.10.2017 | Премиършип | Ардс ФК | 0 - 1 | Гленторан | 3.38 | 3.45 | 1.92 |
| 29.04.2017 | Група за Изпадане | Гленторан | 1 - 1 | Ардс ФК | 2.00 | 3.47 | 3.18 |
| 20.01.2017 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 3 | Гленторан | 2.62 | 3.32 | 2.39 |
| 26.11.2016 | Премиършип | Гленторан | 1 - 0 | Ардс ФК | 1.88 | 3.47 | 3.57 |
| 10.09.2016 | Премиършип | Ардс ФК | 2 - 0 | Гленторан | 2.79 | 3.32 | 2.28 |
| 19.01.2016 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 4 - 1 | Ардс ФК | 1.53 | 3.98 | 4.70 |
| 10.01.2015 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 2 - 0 | Ардс ФК | 1.24 | 5.17 | 9.16 |
| 15.02.2014 | Премиършип | Ардс ФК | 2 - 1 | Гленторан | 5.68 | 3.95 | 1.46 |
| 21.12.2013 | Премиършип | Ардс ФК | 0 - 0 | Гленторан | 6.06 | 4.26 | 1.42 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гленторан имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 16.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крусейдърс | 28 | +54 | 70 |
| 2 | Коулрейн | 28 | +34 | 65 |
| 3 | Гленавон | 27 | +35 | 55 |
| 4 | Линфийлд | 27 | +23 | 49 |
| 5 | Клифтънвил | 27 | +19 | 49 |
| 6 | Гленторан | 27 | -5 | 37 |
| 7 | Балимина Юнайтед | 25 | -3 | 35 |
| 8 | Дънганън Суифтс | 27 | -18 | 29 |
| 9 | Ардс ФК | 27 | -29 | 24 |
| 10 | Уорънпойнт Таун | 27 | -25 | 18 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 27 | -40 | 14 |
| 12 | Балинамалард Юнайтед | 27 | -45 | 10 |
Хронология в първенството
| Гленторан | |
| Ардс ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гленторан | Гленторан | Ардс ФК | Ардс ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Крусейдърс | 0 - 3 | 4 - 2 | 0 - 3 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Коулрейн | 0 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Гленавон | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 6 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Линфийлд | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Клифтънвил | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 6 - 3 | 6 - 3 | |
| 6 | Гленторан | - | - | - | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Балимина Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 6 - 3 | 6 - 3 | |
| 8 | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Ардс ФК | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 10 | Уорънпойнт Таун | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 11 | Карик Рейнджърс | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Балинамалард Юнайтед | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Гленторан | Ардс ФК | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 37 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 15 | 12 |
Форма в шампионата
| Гленторан | Ардс ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
7 10 |
7
3 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 5 |
3
3 8 |
Голове в шампионата
| Гленторан | Ардс ФК | |
|
Вкарани
Получени |
31
36 |
24
53 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
16 |
15
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.16 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.02.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
