Северна Ирландия - Купа на Лигата (2024 - 2025)
21:45
Гленторан
Дергвю
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 8.97 | 19.96 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.03 | 6.31 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.50 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.26 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.95 | 1.77 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.10.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белфаст, а гостите от Касълдерг. Разстоянието между двата града е 107.7 км. Мачът ще се играе на стадион Овал, който има капацитет от 26 556 места, от които седящи 5 056. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Овал. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Гленторан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2024 | Премиършип | Гленторан | 0 - 0 | Гленавон | 1.37 | 4.44 | 6.50 |
| 20.09.2024 | Премиършип | Ларн | 2 - 0 | Гленторан | 1.96 | 3.08 | 3.63 |
| 17.09.2024 | Премиършип | Гленторан | 2 - 0 | Лоугал | 1.30 | 5.05 | 7.13 |
| 14.09.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 1 - 0 | Гленторан | 4.28 | 3.71 | 1.66 |
| 07.09.2024 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 1 - 0 | Гленторан | 3.42 | 3.56 | 1.87 |
| 31.08.2024 | Премиършип | Гленторан | 1 - 0 | Клифтънвил | 2.00 | 3.46 | 3.15 |
| 23.08.2024 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 2 - 3 | Гленторан | 3.37 | 3.83 | 1.83 |
| 20.08.2024 | Премиършип | Гленторан | 0 - 0 | Коулрейн | 1.67 | 3.95 | 3.94 |
| 17.08.2024 | Премиършип | Портадаун | 1 - 2 | Гленторан | 4.34 | 4.27 | 1.56 |
| 09.08.2024 | Премиършип | Гленторан | 0 - 1 | Крусейдърс | 1.95 | 3.47 | 3.28 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Дергвю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 3 - 1 | Дергвю | 1.37 | 4.66 | 6.27 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Гленавон | 0 - 0 | Дергвю | - | - | - |
| 07.01.2023 | Купа Сев. Ирл. | Крусейдърс | 6 - 0 | Дергвю | 1.06 | 9.00 | 28.50 |
| 13.09.2022 | Купа на Лигата | Коулрейн | 4 - 0 | Дергвю | - | - | - |
| 08.01.2022 | Купа Сев. Ирл. | Дергвю | 2 - 3 | Гленторан | - | - | - |
| 14.09.2021 | Купа на Лигата | Карик Рейнджърс | 0 - 0 | Дергвю | 1.17 | 6.54 | 11.80 |
| 11.05.2021 | Купа Сев. Ирл. | Балимина Юнайтед | 5 - 0 | Дергвю | 1.09 | 8.17 | 19.00 |
| 01.05.2021 | Купа Сев. Ирл. | Балинамалард Юнайтед | 2 - 2 | Дергвю | - | - | - |
| 27.08.2019 | Купа на Лигата | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Дергвю | - | - | - |
| 02.02.2019 | Купа Сев. Ирл. | Коулрейн | 3 - 0 | Дергвю | 1.15 | 6.53 | 11.23 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 6 загуби в последните 9 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2022 | Купа Сев. Ирл. | Дергвю | 2 - 3 | Гленторан | - | - | - |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Гленторан класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 9 | +14 | 20 |
| 2 | Балимина Юнайтед | 10 | +3 | 18 |
| 3 | Дънганън Суифтс | 10 | +5 | 17 |
| 4 | Ларн | 7 | +6 | 14 |
| 5 | Клифтънвил | 9 | +3 | 14 |
| 6 | Гленторан | 10 | 0 | 14 |
| 7 | Крусейдърс | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Коулрейн | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Портадаун | 9 | +2 | 12 |
| 10 | Гленавон | 10 | -5 | 10 |
| 11 | Лоугал | 10 | -17 | 5 |
| 12 | Карик Рейнджърс | 9 | -14 | 3 |
Дергвю класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 8.97 | 19.96 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.03 | 6.31 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.50 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.26 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.95 | 1.77 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.10.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра