Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Гленторан
(Северна Ирландия)
Харланд-Уолф Уелдърс
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 5.58 | 8.07 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.10 | 3.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.80 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.78 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.75 | 1.97 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.98 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Белфаст.
Отговорна Игра
Гленторан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2024 | Плейофи | Гленторан | 0 - 3 | Коулрейн | 1.66 | 3.90 | 4.08 |
| 27.04.2024 | Група за Титлата | Гленторан | 4 - 0 | Крусейдърс | 1.60 | 4.12 | 4.44 |
| 20.04.2024 | Група за Титлата | Клифтънвил | 2 - 0 | Гленторан | 2.42 | 3.43 | 2.49 |
| 16.04.2024 | Група за Титлата | Гленторан | 1 - 2 | Ларн | 3.71 | 3.62 | 1.83 |
| 13.04.2024 | Група за Титлата | Коулрейн | 2 - 1 | Гленторан | 3.60 | 3.72 | 1.81 |
| 06.04.2024 | Група за Титлата | Гленторан | 0 - 0 | Линфийлд | 2.80 | 3.48 | 2.22 |
| 29.03.2024 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 1 - 3 | Линфийлд | 2.70 | 3.34 | 2.34 |
| 23.03.2024 | Премиършип | Гленторан | 4 - 0 | Балимина Юнайтед | 1.22 | 6.01 | 10.09 |
| 16.03.2024 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 3 | Гленторан | 3.34 | 3.82 | 1.87 |
| 09.03.2024 | Премиършип | Гленторан | 0 - 3 | Лоугал | 1.30 | 5.42 | 7.36 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 7 домакинства.
Харланд-Уолф Уелдърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Коулрейн | 2 - 0 | Харланд-Уолф Уелдърс | 1.12 | 7.02 | 14.21 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Харланд-Уолф Уелдърс | 1 - 1 | Крусейдърс | 9.14 | 6.06 | 1.20 |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Харланд-Уолф Уелдърс | 1 - 4 | Ларн | - | - | - |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Харланд-Уолф Уелдърс | 1 - 2 | Нюри Сити | 3.19 | 3.56 | 1.93 |
| 22.07.2023 | Приятелски срещи | Харланд-Уолф Уелдърс | 1 - 2 | Крусейдърс | - | - | - |
| 15.07.2023 | Приятелски срещи | Харланд-Уолф Уелдърс | 1 - 2 | Линфийлд | 19.50 | 9.60 | 1.08 |
| 01.07.2023 | Приятелски срещи | Харланд-Уолф Уелдърс | 0 - 3 | Гленторан | 25.00 | 10.70 | 1.06 |
| 21.06.2023 | Приятелски срещи | Ларн | 8 - 0 | Харланд-Уолф Уелдърс | 1.19 | 6.41 | 11.43 |
| 03.03.2023 | Купа Сев. Ирл. | Харланд-Уолф Уелдърс | 0 - 1 | Ларн | 12.21 | 6.36 | 1.17 |
| 04.02.2023 | Купа Сев. Ирл. | Гленавон | 0 - 1 | Харланд-Уолф Уелдърс | - | - | - |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2023 | Приятелски срещи | Харланд-Уолф Уелдърс | 0 - 3 | Гленторан | 25.00 | 10.70 | 1.06 |
| 29.07.2022 | Приятелски срещи | Гленторан | 2 - 1 | Харланд-Уолф Уелдърс | 1.14 | 7.32 | 13.57 |
| 19.09.2020 | Приятелски срещи | Гленторан | 7 - 0 | Харланд-Уолф Уелдърс | - | - | - |
| 09.07.2019 | Приятелски срещи | Гленторан | 2 - 0 | Харланд-Уолф Уелдърс | 1.34 | 4.53 | 6.94 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Гленторан имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 5.58 | 8.07 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.10 | 3.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.80 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.78 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.75 | 1.97 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.98 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра