Северна Ирландия - Премиършип (2026 - 2027)
вторник, 15 септември, 2026
21:45
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.28 |
2.27 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.24 |
1.41 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.69 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.59 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.96 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белфаст, а гостите от Коулрейн.
Разстоянието между двата града е 77.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Овал,
който има капацитет от
26 556 места, от които седящи 5 056.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Овал.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гленторан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
1 - 1 |
Бангор ФК |
1.18 |
5.64 |
10.16 |
| 04.09.2026 |
Премиършип |
Ларн |
2 - 1 |
Гленторан |
2.35 |
3.12 |
2.65 |
| 29.08.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
1 - 2 |
Крусейдърс |
1.21 |
5.41 |
8.73 |
| 21.08.2026 |
Премиършип |
Балимина Юнайтед |
0 - 2 |
Гленторан |
3.38 |
3.34 |
1.90 |
| 15.08.2026 |
Премиършип |
Линфийлд |
2 - 1 |
Гленторан |
2.72 |
3.19 |
2.26 |
| 08.08.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
2 - 0 |
Лимавади Юнайтед |
1.21 |
5.30 |
9.01 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
РФШ Рига |
2 - 0 |
Гленторан |
1.42 |
4.53 |
6.27 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Гленторан |
1 - 2 |
РФШ Рига |
4.30 |
3.88 |
1.67 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дъндела |
3 - 3 |
Гленторан |
15.86 |
7.59 |
1.09 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Гленторан |
1 - 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
2.58 |
3.43 |
2.32 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Коулрейн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
3 - 2 |
Балимина Юнайтед |
1.40 |
4.21 |
5.89 |
| 05.09.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
4 - 1 |
Крусейдърс |
1.16 |
6.20 |
10.81 |
| 28.08.2026 |
Премиършип |
Портадаун |
0 - 3 |
Коулрейн |
7.18 |
4.59 |
1.31 |
| 22.08.2026 |
Премиършип |
Карик Рейнджърс |
0 - 2 |
Коулрейн |
3.40 |
3.66 |
1.81 |
| 15.08.2026 |
Премиършип |
Коулрейн |
0 - 0 |
Ларн |
2.03 |
3.31 |
3.03 |
| 08.08.2026 |
Премиършип |
Дънганън Суифтс |
1 - 3 |
Коулрейн |
4.99 |
4.10 |
1.47 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Коулрейн |
0 - 3 |
ХИК Хелзинки |
3.33 |
3.66 |
1.94 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
ХИК Хелзинки |
5 - 0 |
Коулрейн |
1.36 |
4.68 |
7.15 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Слиго Роувърс |
1 - 2 |
Коулрейн |
3.29 |
3.57 |
1.95 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лимавади Юнайтед |
0 - 1 |
Коулрейн |
4.47 |
3.71 |
1.61 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Коулрейн |
6 - 2 |
Гленторан |
2.40 |
3.10 |
2.57 |
| 21.03.2026 |
Премиършип |
Гленторан |
1 - 1 |
Коулрейн |
2.09 |
3.17 |
3.15 |
| 03.02.2026 |
Купа на Лигата |
Гленторан |
1 - 1 |
Коулрейн |
2.26 |
3.04 |
2.95 |
| 19.12.2025 |
Премиършип |
Гленторан |
2 - 1 |
Коулрейн |
2.66 |
2.99 |
2.50 |
| 19.09.2025 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 2 |
Гленторан |
1.85 |
3.31 |
3.78 |
| 01.04.2025 |
Група за Титлата |
Гленторан |
2 - 1 |
Коулрейн |
2.49 |
3.04 |
2.63 |
| 14.02.2025 |
Премиършип |
Коулрейн |
1 - 2 |
Гленторан |
2.25 |
3.19 |
2.83 |
| 26.10.2024 |
Премиършип |
Коулрейн |
2 - 1 |
Гленторан |
3.31 |
3.43 |
1.94 |
| 20.08.2024 |
Премиършип |
Гленторан |
0 - 0 |
Коулрейн |
1.67 |
3.95 |
3.94 |
| 01.05.2024 |
Плейофи |
Гленторан |
0 - 3 |
Коулрейн |
1.66 |
3.90 |
4.08 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гленторан имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Премиършип класиране към 15.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коулрейн |
6 |
5 |
1 |
0 |
15 |
4 |
+11 |
16 |
| 2 |
Линфийлд |
6 |
5 |
0 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
15 |
| 3 |
Клифтънвил |
6 |
4 |
0 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
12 |
| 4 |
Дънганън Суифтс |
6 |
4 |
0 |
2 |
8 |
4 |
+4 |
12 |
| 5 |
Ларн |
4 |
3 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
10 |
| 6 |
Карик Рейнджърс |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 7 |
Крусейдърс |
6 |
3 |
0 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
9 |
| 8 |
Гленторан |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 9 |
Балимина Юнайтед |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
4 |
| 10 |
Лимавади Юнайтед |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
9 |
-6 |
3 |
| 11 |
Бангор ФК |
6 |
0 |
2 |
4 |
3 |
13 |
-10 |
2 |
| 12 |
Портадаун |
6 |
0 |
0 |
6 |
3 |
13 |
-10 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гленторан |
|
| Коулрейн |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гленторан |
Гленторан |
|
Коулрейн |
Коулрейн |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Коулрейн |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Линфийлд |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Клифтънвил |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Дънганън Суифтс |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 5 |
Ларн |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Карик Рейнджърс |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 7 |
Крусейдърс |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
4 - 1 |
|
|
| 8 |
Гленторан |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Балимина Юнайтед |
|
0 - 2 |
|
|
3 - 2 |
|
|
| 10 |
Лимавади Юнайтед |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Бангор ФК |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Портадаун |
|
|
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гленторан |
Коулрейн |
| Победи |
2 |
5 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
0 |
| Вкарани Голове |
8 |
15 |
| Получени Голове |
7 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
2.50 |
| Средно Получени |
1.17 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
83% |
| Мачове Получил |
67% |
50% |
| Гол/Гол |
67% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
8 |
| Получени Голове |
3 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
2.67 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
33% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.28 |
2.27 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.24 |
1.41 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.69 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.59 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.96 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите