Косово - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 29 август, 2026
20:00
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.12 |
3.13 |
3.08 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.88 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.16 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
3.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.81 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гниляне, а гостите от Клина.
Разстоянието между двата града е 75.0 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гниляне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 2 |
Гниляне |
2.40 |
3.25 |
2.56 |
| 14.08.2026 |
Суперлига |
Фероникели Гл. |
1 - 3 |
Гниляне |
2.48 |
3.28 |
2.46 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
3 - 2 |
Прищина е Ре |
1.69 |
3.60 |
4.10 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
0 - 2 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 2 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
2 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 1 |
Феризай |
1.86 |
3.24 |
3.65 |
| 29.04.2026 |
Суперлига |
Малишева |
3 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 25.04.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 1 |
Гниляне |
1.96 |
3.20 |
3.38 |
| 19.04.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
2 - 3 |
Дукагини Клина |
2.02 |
3.01 |
3.46 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Дукагини Клина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
1 - 0 |
Фероникели Гл. |
- |
- |
- |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
0 - 0 |
Дукагини Клина |
2.77 |
3.11 |
2.16 |
| 29.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дукагини Клина |
1 - 5 |
Лугано |
4.91 |
3.85 |
1.61 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Лугано |
1 - 0 |
Дукагини Клина |
1.20 |
5.91 |
12.58 |
| 09.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бейтар Йерусалим |
1 - 0 |
Дукагини Клина |
1.31 |
5.00 |
8.33 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив София |
3 - 3 |
Дукагини Клина |
- |
- |
- |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
1 - 0 |
Балкани Суха р. |
2.55 |
3.40 |
2.28 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Прищина е Ре |
2 - 3 |
Дукагини Клина |
- |
- |
- |
| 21.05.2026 |
Купа на Косово |
Феризай |
1 - 2 |
Дукагини Клина |
2.46 |
2.93 |
2.69 |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
2 - 0 |
Дрита Гниляне |
1.50 |
3.68 |
5.88 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
2 - 3 |
Дукагини Клина |
2.02 |
3.01 |
3.46 |
| 15.02.2026 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
1 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 28.10.2025 |
Суперлига |
Гниляне |
0 - 2 |
Дукагини Клина |
2.15 |
3.17 |
2.97 |
| 24.08.2025 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
2 - 0 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 21.04.2025 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 1 |
Дукагини Клина |
1.83 |
3.24 |
3.88 |
| 23.02.2025 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
0 - 0 |
Гниляне |
2.25 |
3.09 |
2.83 |
| 02.11.2024 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 2 |
Дукагини Клина |
2.05 |
3.31 |
3.07 |
| 25.08.2024 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
2 - 1 |
Гниляне |
2.55 |
3.10 |
2.57 |
| 25.05.2024 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
2 - 4 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 31.03.2024 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 1 |
Дукагини Клина |
2.24 |
2.99 |
3.02 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гниляне имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 29.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Гниляне |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Балкани Суха река |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 3 |
Малишева |
2 |
1 |
1 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
4 |
| 4 |
Дукагини Клина |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 5 |
Дрита Гниляне |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
3 |
| 6 |
Прищина |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 7 |
Дреница Србица |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 8 |
Фероникели Глоговац |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 9 |
Лапи Подуево |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
| 10 |
Вучтрия Вучитрън |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гниляне |
|
| Дукагини Клина |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гниляне |
Гниляне |
|
Дукагини Клина |
Дукагини Клина |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Балкани Суха река |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Малишева |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Дукагини Клина |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Дрита Гниляне |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Прищина |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Дреница Србица |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Фероникели Глоговац |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Лапи Подуево |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Вучтрия Вучитрън |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гниляне |
Дукагини Клина |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
0.50 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.12 |
3.13 |
3.08 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.88 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.16 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
3.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.81 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите