Косово - Купа на Косово (2024 - 2025)
13:00
Гниляне
Лирия Призрен
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 3.80 | 8.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.18 | 2.76 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.03 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 1.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2024 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гниляне, а гостите от Призрен. Разстоянието между двата града е 66.3 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Отговорна Игра
Гниляне - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2024 | Суперлига | Гниляне | 0 - 1 | Малишева | 2.52 | 3.09 | 2.53 |
| 23.11.2024 | Суперлига | Фероникели Гл. | 0 - 3 | Гниляне | 3.24 | 3.18 | 2.03 |
| 09.11.2024 | Суперлига | Гниляне | 1 - 1 | Сухарека | 2.04 | 3.41 | 3.05 |
| 02.11.2024 | Суперлига | Гниляне | 1 - 2 | Дукагини Клина | 2.05 | 3.31 | 3.07 |
| 29.10.2024 | Суперлига | Балкани Суха р. | 3 - 3 | Гниляне | - | - | - |
| 26.10.2024 | Суперлига | Гниляне | 2 - 1 | Лапи Подуево | 3.37 | 3.23 | 2.00 |
| 18.10.2024 | Суперлига | Гниляне | 1 - 2 | Феризай | 1.79 | 3.40 | 3.85 |
| 05.10.2024 | Суперлига | Дрита Гниляне | 1 - 1 | Гниляне | 1.81 | 3.27 | 3.93 |
| 29.09.2024 | Суперлига | Гниляне | 2 - 1 | Прищина | - | - | - |
| 22.09.2024 | Суперлига | Малишева | 2 - 1 | Гниляне | - | - | - |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Лирия Призрен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2024 | Приятелски срещи | Лирия Призрен | 1 - 1 | Воска Спорт | - | - | - |
| 25.05.2024 | Суперлига | Лирия Призрен | 1 - 5 | Лапи Подуево | - | - | - |
| 18.05.2024 | Суперлига | Малишева | 7 - 4 | Лирия Призрен | - | - | - |
| 12.05.2024 | Суперлига | Лирия Призрен | 1 - 3 | Гниляне | - | - | - |
| 09.05.2024 | Суперлига | Фероникели Гл. | 4 - 1 | Лирия Призрен | - | - | - |
| 05.05.2024 | Суперлига | Лирия Призрен | 0 - 1 | Прищина | - | - | - |
| 27.04.2024 | Суперлига | Фуше Косова | 0 - 2 | Лирия Призрен | - | - | - |
| 20.04.2024 | Суперлига | Лирия Призрен | 0 - 0 | Дукагини Клина | - | - | - |
| 13.04.2024 | Суперлига | Дрита Гниляне | 4 - 2 | Лирия Призрен | 1.17 | 6.21 | 12.03 |
| 07.04.2024 | Суперлига | Балкани Суха р. | 2 - 0 | Лирия Призрен | - | - | - |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2024 | Суперлига | Лирия Призрен | 1 - 3 | Гниляне | - | - | - |
| 13.03.2024 | Суперлига | Гниляне | 3 - 0 | Лирия Призрен | 1.71 | 3.31 | 4.42 |
| 02.12.2023 | Суперлига | Лирия Призрен | 0 - 4 | Гниляне | 1.92 | 3.34 | 3.46 |
| 27.09.2023 | Суперлига | Гниляне | 1 - 0 | Лирия Призрен | 1.66 | 3.46 | 4.70 |
| 16.05.2019 | Суперлига | Гниляне | 4 - 0 | Лирия Призрен | - | - | - |
| 01.03.2019 | Суперлига | Лирия Призрен | 1 - 1 | Гниляне | 2.40 | 3.10 | 2.60 |
| 07.10.2018 | Суперлига | Гниляне | 0 - 1 | Лирия Призрен | 1.47 | 3.42 | 5.63 |
| 28.04.2018 | Суперлига | Лирия Призрен | 3 - 2 | Гниляне | - | - | - |
| 25.02.2018 | Суперлига | Гниляне | 1 - 0 | Лирия Призрен | - | - | - |
| 10.10.2017 | Суперлига | Лирия Призрен | 0 - 0 | Гниляне | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гниляне имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Гниляне класиране в Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 15 | +15 | 34 |
| 2 | Малишева | 15 | +6 | 28 |
| 3 | Балкани Суха река | 15 | +11 | 26 |
| 4 | Прищина | 15 | +6 | 25 |
| 5 | Сухарека | 15 | -4 | 19 |
| 6 | Гниляне | 15 | +1 | 17 |
| 7 | Лапи Подуево | 15 | 0 | 17 |
| 8 | Дукагини Клина | 15 | -8 | 17 |
| 9 | Феризай | 15 | -8 | 16 |
| 10 | Фероникели Глоговац | 15 | -19 | 6 |
Лирия Призрен класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 3.80 | 8.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.18 | 2.76 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.03 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 1.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2024 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра