Индия - И-Лига (2020 - 2021)
15:30
Гокулам Керала
Ченай Сити
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.01.2021 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кожикод, а гостите от Коимбаторе. Разстоянието между двата града е 132.7 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Гокулам Керала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2020 | И-Лига | Чърчил Брадърс Гоа | 1 - 2 | Гокулам Керала | 2.02 | 3.30 | 3.29 |
| 03.03.2020 | И-Лига | Гокулам Керала | 1 - 1 | Ийст Бенгал Калкута | 2.52 | 3.12 | 2.56 |
| 29.02.2020 | И-Лига | Гокулам Керала | 1 - 1 | Пенджаб | 2.44 | 3.10 | 2.69 |
| 21.02.2020 | И-Лига | НЕРОКА Имфал | 3 - 2 | Гокулам Керала | 3.97 | 3.22 | 1.81 |
| 12.02.2020 | И-Лига | Ченай Сити | 0 - 1 | Гокулам Керала | 2.37 | 3.39 | 2.61 |
| 08.02.2020 | И-Лига | Гокулам Керала | 0 - 1 | Реал Кашмир | 2.20 | 3.16 | 2.99 |
| 02.02.2020 | И-Лига | Гокулам Керала | 1 - 1 | ТРАУ Имфал | 1.82 | 3.33 | 3.91 |
| 26.01.2020 | И-Лига | Гокулам Керала | 1 - 0 | Чърчил Брадърс Гоа | 2.10 | 3.17 | 3.23 |
| 20.01.2020 | И-Лига | Пенджаб | 3 - 1 | Гокулам Керала | 2.26 | 3.01 | 2.96 |
| 15.01.2020 | И-Лига | Ийст Бенгал Калкута | 1 - 3 | Гокулам Керала | 1.44 | 4.05 | 5.97 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Ченай Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2020 | И-Лига | НЕРОКА Имфал | 2 - 2 | Ченай Сити | 2.62 | 3.27 | 2.39 |
| 05.03.2020 | И-Лига | Мохун Баган | 1 - 1 | Ченай Сити | 1.44 | 4.43 | 5.57 |
| 28.02.2020 | И-Лига | Индиан Ероус | 0 - 2 | Ченай Сити | 3.33 | 3.27 | 1.99 |
| 23.02.2020 | И-Лига | Ченай Сити | 1 - 1 | Айзол | 2.01 | 3.16 | 3.42 |
| 16.02.2020 | И-Лига | ТРАУ Имфал | 0 - 0 | Ченай Сити | 2.33 | 2.99 | 2.91 |
| 12.02.2020 | И-Лига | Ченай Сити | 0 - 1 | Гокулам Керала | 2.37 | 3.39 | 2.61 |
| 09.02.2020 | И-Лига | Чърчил Брадърс Гоа | 1 - 2 | Ченай Сити | 1.84 | 3.60 | 3.53 |
| 05.02.2020 | И-Лига | Ченай Сити | 1 - 0 | Индиан Ероус | 1.51 | 4.01 | 5.16 |
| 31.01.2020 | И-Лига | Ченай Сити | 2 - 3 | Мохун Баган | 3.39 | 3.39 | 1.95 |
| 25.01.2020 | И-Лига | Ченай Сити | 0 - 2 | Ийст Бенгал Калкута | 2.28 | 3.14 | 2.87 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2020 | И-Лига | Ченай Сити | 0 - 1 | Гокулам Керала | 2.37 | 3.39 | 2.61 |
| 09.01.2020 | И-Лига | Гокулам Керала | 2 - 3 | Ченай Сити | 1.91 | 3.36 | 3.48 |
| 04.01.2019 | И-Лига | Ченай Сити | 3 - 2 | Гокулам Керала | 1.41 | 4.61 | 5.68 |
| 04.11.2018 | И-Лига | Гокулам Керала | 2 - 3 | Ченай Сити | 2.44 | 3.01 | 2.73 |
| 20.01.2018 | И-Лига | Ченай Сити | 0 - 1 | Гокулам Керала | 1.70 | 3.15 | 4.88 |
| 04.12.2017 | И-Лига | Гокулам Керала | 1 - 1 | Ченай Сити | 2.01 | 3.04 | 3.58 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Гокулам Керала имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.01.2021 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра