Ирландия - Първа Дивизия (2020)
21:45
Голуей Юнайтед
Атлон Таун
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.75 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.16 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Голуей, а гостите от Атлон. Разстоянието между двата града е 75.1 км. Мачът ще се играе на стадион Еймън Деаси Парк, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 3 300. Размерите на терена са 102 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Еймън Деаси Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Голуей Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2020 | Приятелски срещи | Голуей Юнайтед | 1 - 2 | Сейнт Патрикс | 6.98 | 5.03 | 1.31 |
| 01.02.2020 | Приятелски срещи | Голуей Юнайтед | 0 - 1 | Шамрок Роувърс | 6.99 | 4.94 | 1.32 |
| 21.01.2020 | Приятелски срещи | Фин Харпс | 0 - 2 | Голуей Юнайтед | 1.74 | 3.78 | 3.80 |
| 18.01.2020 | Приятелски срещи | Слиго Роувърс | 3 - 3 | Голуей Юнайтед | 1.52 | 4.35 | 4.49 |
| 21.09.2019 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 2 - 2 | Голуей Юнайтед | 3.71 | 3.90 | 1.77 |
| 16.09.2019 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 3 - 2 | Лимерик | 1.92 | 3.65 | 3.40 |
| 13.09.2019 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 7 - 1 | Коб Рамблърс | 2.25 | 3.34 | 2.85 |
| 06.09.2019 | Купа на Ирландия | Голуей Юнайтед | 1 - 2 | Шамрок Роувърс | 18.07 | 8.47 | 1.10 |
| 23.08.2019 | Купа на Ирландия | Голуей Юнайтед | 1 - 0 | Корк Сити | 5.77 | 4.02 | 1.49 |
| 16.08.2019 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 1 | Голуей Юнайтед | 1.38 | 4.38 | 6.88 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Атлон Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2020 | Приятелски срещи | Атлон Таун | 0 - 1 | Слиго Роувърс | 11.90 | 8.61 | 1.10 |
| 29.01.2020 | Приятелски срещи | Атлон Таун | 1 - 6 | Сейнт Патрикс | 14.38 | 7.19 | 1.12 |
| 17.01.2020 | Приятелски срещи | Шелбърн | 2 - 0 | Атлон Таун | 1.24 | 5.89 | 8.41 |
| 21.09.2019 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 2 - 2 | Голуей Юнайтед | 3.71 | 3.90 | 1.77 |
| 13.09.2019 | Първа Дивизия | Кабинтили | 3 - 1 | Атлон Таун | 1.27 | 5.17 | 8.95 |
| 30.08.2019 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 2 | Дрогеда Юнайтед | 7.37 | 5.18 | 1.30 |
| 16.08.2019 | Първа Дивизия | Лимерик | 1 - 1 | Атлон Таун | 1.59 | 3.83 | 4.81 |
| 13.08.2019 | Купа на Ирландия | Лонгфорд Таун | 3 - 1 | Атлон Таун | 1.29 | 4.86 | 8.83 |
| 02.08.2019 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 5 | Лонгфорд Таун | 7.24 | 4.77 | 1.34 |
| 26.07.2019 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 3 - 0 | Атлон Таун | 1.34 | 4.95 | 7.30 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2019 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 2 - 2 | Голуей Юнайтед | 3.71 | 3.90 | 1.77 |
| 28.06.2019 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | Атлон Таун | 1.62 | 3.93 | 4.57 |
| 19.04.2019 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 4 | Голуей Юнайтед | 2.27 | 3.29 | 2.89 |
| 04.03.2019 | Купа на Лигата | Атлон Таун | 1 - 1 | Голуей Юнайтед | 2.73 | 3.41 | 2.31 |
| 06.07.2018 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 4 - 1 | Атлон Таун | 1.08 | 9.06 | 16.77 |
| 04.05.2018 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 3 | Голуей Юнайтед | 18.42 | 9.20 | 1.07 |
| 23.02.2018 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 4 - 1 | Атлон Таун | 1.07 | 8.68 | 17.73 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Голуей Юнайтед имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.75 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.16 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра