Ирландия - Висша Дивизия (2017)
21:45
Голуей Юнайтед
Сейнт Патрикс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Голуей, а гостите от Дъблин. Разстоянието между двата града е 186.2 км. Мачът ще се играе на стадион Еймън Деаси Парк, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 3 300. Размерите на терена са 102 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Еймън Деаси Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Голуей Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Висша Дивизия | Брей Уондърърс | 1 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.79 | 3.50 | 4.06 |
| 03.04.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | Слиго Роувърс | 2.23 | 3.07 | 3.15 |
| 17.03.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 1 | Голуей Юнайтед | 2.23 | 3.15 | 3.07 |
| 13.03.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 2 | Шамрок Роувърс | 4.73 | 3.30 | 1.73 |
| 10.03.2017 | Висша Дивизия | Фин Харпс | 1 - 1 | Голуей Юнайтед | 2.77 | 3.05 | 2.48 |
| 03.03.2017 | Висша Дивизия | Корк Сити | 4 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.29 | 4.73 | 9.35 |
| 24.02.2017 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 1 | Дрогеда Юнайтед | 2.04 | 3.14 | 3.56 |
| 28.10.2016 | Висша Дивизия | Дъндолк | 4 - 1 | Голуей Юнайтед | 1.28 | 5.31 | 8.38 |
| 21.10.2016 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.66 | 3.70 | 4.53 |
| 14.10.2016 | Висша Дивизия | Уексфорд | 5 - 4 | Голуей Юнайтед | 3.05 | 3.33 | 2.15 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сейнт Патрикс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 0 - 2 | Лимерик | 2.19 | 3.34 | 2.99 |
| 31.03.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 4 | Сейнт Патрикс | 2.86 | 3.05 | 2.41 |
| 25.03.2017 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Шамрок Роувърс | 3.61 | 3.15 | 2.02 |
| 18.03.2017 | Висша Дивизия | Дъндолк | 3 - 0 | Сейнт Патрикс | 1.34 | 4.42 | 8.71 |
| 13.03.2017 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 2 | Фин Харпс | 1.52 | 3.69 | 6.22 |
| 10.03.2017 | Висша Дивизия | Слиго Роувърс | 1 - 1 | Сейнт Патрикс | 2.62 | 3.06 | 2.61 |
| 03.03.2017 | Висша Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 2 - 0 | Сейнт Патрикс | 3.30 | 3.12 | 2.13 |
| 24.02.2017 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 2 | Брей Уондърърс | 2.28 | 3.06 | 3.06 |
| 28.10.2016 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 0 - 2 | Дери Сити | 2.35 | 3.38 | 2.68 |
| 25.10.2016 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 5 - 2 | Дъндолк | 1.98 | 3.37 | 3.42 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2016 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 0 | Голуей Юнайтед | 2.08 | 3.25 | 3.29 |
| 10.05.2016 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 3 | Сейнт Патрикс | 2.62 | 3.05 | 2.62 |
| 04.03.2016 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 3 | Голуей Юнайтед | 1.42 | 4.10 | 6.96 |
| 30.10.2015 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 1 | Сейнт Патрикс | 3.51 | 3.29 | 1.98 |
| 19.09.2015 | Купа на Лигата | Голуей Юнайтед | 0 - 0 | Сейнт Патрикс | 4.16 | 3.50 | 1.74 |
| 31.07.2015 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 3 - 1 | Голуей Юнайтед | 1.21 | 5.45 | 11.56 |
| 01.05.2015 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 1 - 4 | Сейнт Патрикс | 5.76 | 3.70 | 1.54 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Голуей Юнайтед имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Дивизия класиране към 14.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Корк Сити | 8 | +17 | 24 |
| 2 | Дъндолк | 8 | +10 | 18 |
| 3 | Брей Уондърърс | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Дери Сити | 6 | +6 | 12 |
| 5 | Лимерик | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Бохемианс | 8 | -7 | 10 |
| 7 | Шамрок Роувърс | 8 | -2 | 9 |
| 8 | Дрогеда Юнайтед | 8 | -7 | 9 |
| 9 | Фин Харпс | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Слиго Роувърс | 8 | -7 | 8 |
| 11 | Сейнт Патрикс | 8 | -4 | 7 |
| 12 | Голуей Юнайтед | 7 | -7 | 3 |
Хронология в първенството
| Голуей Юнайтед | |
| Сейнт Патрикс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Голуей Юнайтед | Голуей Юнайтед | Сейнт Патрикс | Сейнт Патрикс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Корк Сити | 4 - 0 | ||||||
| 2 | Дъндолк | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 3 | Брей Уондърърс | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Дери Сити | |||||||
| 5 | Лимерик | 0 - 2 | ||||||
| 6 | Бохемианс | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | ||||
| 7 | Шамрок Роувърс | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 9 | Фин Харпс | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 10 | Слиго Роувърс | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Сейнт Патрикс | - | - | - | ||||
| 12 | Голуей Юнайтед | - | - | - | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Голуей Юнайтед | Сейнт Патрикс | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 3 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Голуей Юнайтед | Сейнт Патрикс | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
3 4 |
2
1 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Голуей Юнайтед | Сейнт Патрикс | |
|
Вкарани
Получени |
4
11 |
9
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
4 |
5
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
