Кения - Премиер Лига (2026 - 2027)
15:00
Гор Махия
Бандари
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.29 | 5.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.23 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.16 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.49 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.09.2026 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Найроби, а гостите от Момбаса. Разстоянието между двата града е 441.4 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Гор Махия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | ШЛ Африка | Гор Махия | 0 - 2 | Пирамидс | 5.22 | 3.21 | 1.67 |
| 04.08.2026 | СЕСАФА Къп | Гор Махия | 1 - 1 | Ал Хилал Омд. | 4.61 | 3.23 | 1.70 |
| 31.05.2026 | Премиер Лига | Гор Махия | 0 - 1 | Найроби Юнайтед | - | - | - |
| 27.05.2026 | Премиер Лига | Мара Шугър | 0 - 0 | Гор Махия | - | - | - |
| 17.05.2026 | Премиер Лига | Муранга Сийл | 1 - 3 | Гор Махия | - | - | - |
| 10.05.2026 | Премиер Лига | Гор Махия | 1 - 1 | Кения Полис | - | - | - |
| 03.05.2026 | Премиер Лига | Какам. Хоумбойз | 0 - 1 | Гор Махия | - | - | - |
| 26.04.2026 | Премиер Лига | Леопардс | 0 - 1 | Гор Махия | - | - | - |
| 19.04.2026 | Премиер Лига | Гор Махия | 0 - 0 | Бандари | - | - | - |
| 14.04.2026 | Премиер Лига | Тъскер | 1 - 0 | Гор Махия | 3.84 | 2.97 | 1.88 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Бандари - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.06.2026 | Кения | Кения КБ | 0 - 2 | Бандари | - | - | - |
| 31.05.2026 | Премиер Лига | Матаре Юнайтед | 1 - 0 | Бандари | - | - | - |
| 24.05.2026 | Премиер Лига | Бандари | 1 - 0 | Тъскер | - | - | - |
| 20.05.2026 | Премиер Лига | Бандари | 0 - 2 | АПС Бомет | - | - | - |
| 16.05.2026 | Кения | Кения Полис | 0 - 0 | Бандари | 1.82 | 2.90 | 4.40 |
| 10.05.2026 | Премиер Лига | Кения КБ | 2 - 2 | Бандари | - | - | - |
| 06.05.2026 | Премиер Лига | Бандари | 1 - 1 | Поста Рейнджърс | - | - | - |
| 25.04.2026 | Премиер Лига | Бандари | 1 - 2 | Улинзи Старс | 2.04 | 2.82 | 3.58 |
| 19.04.2026 | Премиер Лига | Гор Махия | 0 - 0 | Бандари | - | - | - |
| 03.04.2026 | Премиер Лига | Софапака | 0 - 0 | Бандари | - | - | - |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 4 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Премиер Лига | Гор Махия | 0 - 0 | Бандари | - | - | - |
| 12.12.2025 | Премиер Лига | Бандари | 1 - 1 | Гор Махия | 3.99 | 2.79 | 1.92 |
| 12.04.2025 | Купа на Президента | Бандари | 0 - 2 | Гор Махия | - | - | - |
| 15.03.2025 | Премиер Лига | Гор Махия | 2 - 0 | Бандари | 1.40 | 3.65 | 6.82 |
| 06.11.2024 | Премиер Лига | Бандари | 2 - 0 | Гор Махия | 3.87 | 3.12 | 1.85 |
| 09.03.2024 | Премиер Лига | Бандари | 1 - 0 | Гор Махия | 2.50 | 2.78 | 2.88 |
| 22.12.2023 | Премиер Лига | Гор Махия | 1 - 0 | Бандари | 2.01 | 2.81 | 3.98 |
| 12.04.2023 | Премиер Лига | Бандари | 1 - 2 | Гор Махия | - | - | - |
| 21.12.2022 | Премиер Лига | Гор Махия | 1 - 0 | Бандари | 2.10 | 2.78 | 3.48 |
| 27.02.2022 | Премиер Лига | Бандари | 1 - 1 | Гор Махия | 2.73 | 2.86 | 2.53 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гор Махия имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.29 | 5.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.23 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.16 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.49 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.09.2026 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра