Словения - Първа Лига (2016 - 2017)
19:00
Горица
Целие
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нова Горица, а гостите от Целие. Разстоянието между двата града е 128.0 км. Мачът ще се играе на стадион Нова Горица Спорт Парк, който има капацитет от 3 066 места. Снимки от Google карта стадион Нова Горица Спорт Парк. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Горица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 2 | Горица | 3.33 | 3.22 | 2.02 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Горица | 0 - 0 | Копер | 1.87 | 3.25 | 3.80 |
| 29.03.2017 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 1 - 2 | Горица | 1.55 | 3.63 | 5.56 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Горица | 3 - 1 | Домжале | 2.83 | 3.15 | 2.30 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 3 | Горица | 2.24 | 3.09 | 2.99 |
| 07.03.2017 | Първа Лига | Горица | 2 - 4 | Марибор | 3.27 | 3.20 | 2.06 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Кръшко | 1 - 2 | Горица | 2.67 | 3.13 | 2.38 |
| 19.02.2017 | Приятелски срещи | Горица | 1 - 0 | Ахмат Грозни | - | - | - |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Горица | 1 - 1 | Радомлие | 1.33 | 4.49 | 7.41 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Горица | 1.75 | 3.30 | 4.25 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Целие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Олимпия Любляна | 2.60 | 3.04 | 2.56 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Домжале | 3.09 | 3.20 | 2.14 |
| 29.03.2017 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 2 | Целие | 2.91 | 3.29 | 2.19 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Марибор | 4.68 | 3.64 | 1.63 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Кръшко | 2 - 3 | Целие | 2.83 | 3.15 | 2.29 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Радомлие | 1.30 | 4.69 | 7.73 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Копер | 1 - 1 | Целие | 2.62 | 3.10 | 2.51 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 2 - 1 | Целие | 3.67 | 3.28 | 1.89 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Горица | 1.75 | 3.30 | 4.25 |
| 30.11.2016 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 2 - 1 | Целие | 1.46 | 3.88 | 6.42 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 1 | Горица | 1.75 | 3.30 | 4.25 |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Горица | 0 - 1 | Целие | 2.23 | 3.18 | 2.95 |
| 22.07.2016 | Първа Лига | Целие | 1 - 0 | Горица | 1.62 | 3.52 | 4.89 |
| 23.04.2016 | Първа Лига | Горица | 1 - 2 | Целие | 2.24 | 3.14 | 2.94 |
| 12.12.2015 | Първа Лига | Целие | 2 - 2 | Горица | 2.40 | 3.11 | 2.70 |
| 03.10.2015 | Първа Лига | Горица | 1 - 1 | Целие | 1.71 | 3.55 | 4.23 |
| 07.08.2015 | Първа Лига | Целие | 2 - 3 | Горица | 1.78 | 3.44 | 3.90 |
| 23.05.2015 | Първа Лига | Целие | 0 - 3 | Горица | 1.94 | 3.39 | 3.40 |
| 04.04.2015 | Първа Лига | Горица | 2 - 2 | Целие | 3.50 | 3.22 | 1.95 |
| 08.11.2014 | Първа Лига | Целие | 2 - 0 | Горица | 1.54 | 3.66 | 5.29 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Горица имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 28 | +34 | 61 |
| 2 | Домжале | 28 | +22 | 48 |
| 3 | Олимпия Любляна | 28 | +13 | 48 |
| 4 | Горица | 28 | +5 | 44 |
| 5 | Целие | 28 | +3 | 40 |
| 6 | Копер | 28 | -4 | 37 |
| 7 | Рудар Веление | 28 | 0 | 35 |
| 8 | Кръшко | 28 | -10 | 30 |
| 9 | Алуминий Кидричево | 28 | -16 | 28 |
| 10 | Радомлие | 28 | -47 | 10 |
Хронология в първенството
| Горица | |
| Целие | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Горица | Горица | Целие | Целие | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Марибор | 2 - 4 | 1 - 0 | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Домжале | 3 - 1 | 5 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Олимпия Любляна | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Горица | - | - | - | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Целие | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Копер | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Рудар Веление | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Кръшко | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Алуминий Кидричево | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Радомлие | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
*** Домжале - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Горица | Целие | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 44 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 23 | 19 |
Форма в шампионата
| Горица | Целие | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
8 8 |
11
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 3 |
6
1 7 |
Голове в шампионата
| Горица | Целие | |
|
Вкарани
Получени |
38
33 |
35
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
16 |
21
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
