Бразилия - Купа на Бразилия (2018)
четвъртък, 26 април, 2018
01:30
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.75 |
3.29 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
1.34 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.39 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.04.2018 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гояния, а гостите от Порто Алегре.
Разстоянието между двата града е 1 498.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сера Дурада,
който има капацитет от
41 574 места.
Размерите на терена са 110 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Сера Дурада.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гояс GO - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.04.2018 |
Серия Б |
Гояс GO |
0 - 2 |
Фигуерензе SC |
2.05 |
3.12 |
3.39 |
| 19.04.2018 |
Купа на Бразилия |
Гояс GO |
2 - 0 |
Авай SC |
1.89 |
3.21 |
3.87 |
| 14.04.2018 |
Серия Б |
Сентро Спортиво |
2 - 1 |
Гояс GO |
2.62 |
2.98 |
2.61 |
| 12.04.2018 |
Купа на Бразилия |
Авай SC |
2 - 2 |
Гояс GO |
2.05 |
3.06 |
3.51 |
| 29.03.2018 |
Гояно |
Гояс GO |
2 - 1 |
Анаполина GO |
1.70 |
3.30 |
4.33 |
| 25.03.2018 |
Гояно |
Анаполина GO |
2 - 1 |
Гояс GO |
3.18 |
3.25 |
2.07 |
| 15.03.2018 |
Купа на Бразилия |
Коритиба PR |
1 - 1 |
Гояс GO |
1.97 |
3.16 |
3.60 |
| 08.03.2018 |
Гояно |
Гояс GO |
1 - 1 |
Анаполина GO |
1.54 |
3.54 |
5.58 |
| 01.03.2018 |
Купа на Бразилия |
Гояс GO |
1 - 0 |
Коритиба PR |
2.25 |
3.09 |
2.97 |
| 22.02.2018 |
Купа на Бразилия |
Гояс GO |
0 - 0 |
Боа MG |
1.67 |
3.37 |
4.86 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Гремио RS - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.04.2018 |
Серия А |
Гремио RS |
0 - 0 |
Атлетико PR |
1.66 |
3.41 |
5.13 |
| 18.04.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Серо Портеньо |
0 - 0 |
Гремио RS |
3.27 |
2.83 |
2.37 |
| 14.04.2018 |
Серия А |
Крузейро MG |
0 - 1 |
Гремио RS |
2.17 |
3.09 |
3.27 |
| 05.04.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Гремио RS |
4 - 0 |
Монагас Матурин |
1.12 |
7.58 |
19.17 |
| 01.04.2018 |
Гаучо |
Гремио RS |
4 - 0 |
Бразил де Пел. RS |
1.31 |
4.48 |
8.24 |
| 29.03.2018 |
Гаучо |
Гремио RS |
1 - 1 |
Авендида RS |
1.31 |
4.72 |
7.58 |
| 25.03.2018 |
Гаучо |
Авендида RS |
0 - 3 |
Гремио RS |
5.59 |
3.86 |
1.50 |
| 11.03.2018 |
Гаучо |
Интернасионал RS |
1 - 2 |
Гремио RS |
2.47 |
3.09 |
2.63 |
| 04.03.2018 |
Гаучо |
Жувентуд RS |
0 - 2 |
Гремио RS |
3.68 |
3.32 |
1.87 |
| 28.02.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Дефенсор Спортинг |
1 - 1 |
Гремио RS |
3.24 |
3.03 |
2.27 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 равенства
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2015 |
Серия А |
Гремио RS |
2 - 1 |
Гояс GO |
1.66 |
3.40 |
5.25 |
| 31.05.2015 |
Серия А |
Гояс GO |
1 - 1 |
Гремио RS |
2.61 |
3.01 |
2.70 |
| 19.10.2014 |
Серия А |
Гояс GO |
0 - 0 |
Гремио RS |
2.47 |
2.98 |
2.89 |
| 17.07.2014 |
Серия А |
Гремио RS |
0 - 0 |
Гояс GO |
1.59 |
3.60 |
5.57 |
| 01.12.2013 |
Серия А |
Гремио RS |
1 - 0 |
Гояс GO |
1.76 |
3.40 |
4.64 |
| 04.09.2013 |
Серия А |
Гояс GO |
2 - 0 |
Гремио RS |
2.36 |
3.15 |
2.93 |
| 03.11.2010 |
Серия А |
Гояс GO |
0 - 2 |
Гремио RS |
2.48 |
3.23 |
2.61 |
| 16.08.2010 |
Серия А |
Гремио RS |
2 - 0 |
Гояс GO |
1.63 |
3.47 |
4.87 |
| 13.08.2010 |
Копа Судамерикана |
Гремио RS |
0 - 2 |
Гояс GO |
1.59 |
3.45 |
4.98 |
| 06.08.2010 |
Копа Судамерикана |
Гояс GO |
1 - 1 |
Гремио RS |
2.05 |
3.15 |
3.15 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гояс GO имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гояс GO класиране в Серия Б
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Форталеса CE |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 2 |
Фигуерензе SC |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 3 |
Вила Нова GO |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 3 |
Пайсанду PA |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 5 |
Атлетико GO |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 6 |
Оесте SP |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 7 |
Сао Бенто SP |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 8 |
Гуарани SP |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 9 |
Сентро Спортиво Алагоано AL |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Сампайо Кореа MA |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Лондрина PR |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 11 |
Понте Прета SP |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 13 |
Коритиба PR |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 14 |
Бразил де Пелотас RS |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
2 |
| 15 |
Авай SC |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 15 |
Жувентуд RS |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 17 |
Крисиума SC |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 18 |
Гояс GO |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 19 |
Боа MG |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 20 |
КР Бразил AL |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Гремио RS класиране в Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коринтианс SP |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
6 |
| 2 |
Атлетико PR |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
4 |
| 3 |
Фламенго RJ |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 4 |
Васко да Гама RJ |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 5 |
Палмейрас SP |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Гремио RS |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 6 |
Сао Пауло SP |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 8 |
Америка MG |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 9 |
Интернасионал RS |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 9 |
Сантос SP |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 11 |
Атлетико MG |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 12 |
Флуминензе RJ |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 13 |
Баия BA |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 14 |
Ботафого RJ |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 15 |
Витория Салвадор BA |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 16 |
Сеара CE |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 17 |
Спорт Ресифе PE |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 18 |
Чапекоензе SC |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 19 |
Крузейро MG |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
Парана Клуб PR |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.75 |
3.29 |
1.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
1.34 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.39 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.04.2018 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите