Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Грасхопърс
(Швейцария)
Ксамакс
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.68 | 2.52 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.22 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.76 | 1.95 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.12 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.45 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.56 | 2.24 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.10.2024 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цюрих, а гостите от Ньошател. Разстоянието между двата града е 129.3 км.
Отговорна Игра
Грасхопърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2024 | Суперлига | Винтертур | 1 - 0 | Грасхопърс | 3.10 | 3.32 | 2.16 |
| 28.09.2024 | Суперлига | Йънг Бойс | 0 - 1 | Грасхопърс | 1.50 | 4.34 | 5.22 |
| 21.09.2024 | Суперлига | Грасхопърс | 2 - 2 | Сервет | 3.38 | 3.54 | 1.98 |
| 13.09.2024 | Купа на Швейцария | Тун | 0 - 2 | Грасхопърс | 2.58 | 3.40 | 2.39 |
| 05.09.2024 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 1 - 2 | Аарау | 1.74 | 3.72 | 3.74 |
| 31.08.2024 | Суперлига | Ивердон-Спорт | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.70 | 3.36 | 2.39 |
| 24.08.2024 | Суперлига | Грасхопърс | 3 - 1 | Сион | 2.74 | 3.33 | 2.39 |
| 20.08.2024 | Приятелски срещи | Байерн Мюнхен | 4 - 0 | Грасхопърс | - | - | - |
| 11.08.2024 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 0 | Грасхопърс | 1.59 | 4.08 | 4.55 |
| 03.08.2024 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 3 | Базел | 2.65 | 3.32 | 2.46 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Ксамакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.84 | 3.58 | 3.49 |
| 27.09.2024 | Чалъндж Лига | Тун | 1 - 0 | Ксамакс | 1.91 | 3.53 | 3.28 |
| 23.09.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 2 | Стад Нион | 1.78 | 3.64 | 3.65 |
| 20.09.2024 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 2 | Ксамакс | 2.72 | 3.38 | 2.24 |
| 30.08.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 4 - 1 | Вадуц | 2.04 | 3.56 | 2.97 |
| 23.08.2024 | Чалъндж Лига | Вил | 4 - 0 | Ксамакс | 2.21 | 3.44 | 2.72 |
| 17.08.2024 | Купа на Швейцария | Биел Биене | 2 - 1 | Ксамакс | 3.34 | 3.57 | 1.90 |
| 09.08.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 2 | Белинзона | 1.72 | 3.66 | 3.95 |
| 03.08.2024 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 3 | Ксамакс | 2.46 | 3.45 | 2.41 |
| 26.07.2024 | Чалъндж Лига | Етоил Каруж | 3 - 1 | Ксамакс | 2.42 | 3.29 | 2.54 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2024 | Приятелски срещи | Ксамакс | 1 - 1 | Грасхопърс | 3.61 | 3.66 | 1.80 |
| 14.05.2021 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 1 | Грасхопърс | 3.34 | 3.61 | 1.95 |
| 03.04.2021 | Чалъндж Лига | Грасхопърс | 1 - 4 | Ксамакс | 1.68 | 3.48 | 4.73 |
| 07.12.2020 | Чалъндж Лига | Грасхопърс | 3 - 0 | Ксамакс | 1.57 | 3.76 | 5.21 |
| 16.10.2020 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 0 | Грасхопърс | 2.60 | 3.70 | 2.26 |
| 07.03.2020 | Приятелски срещи | Ксамакс | 4 - 2 | Грасхопърс | - | - | - |
| 27.04.2019 | Суперлига | Ксамакс | 1 - 1 | Грасхопърс | 1.87 | 3.53 | 3.94 |
| 17.02.2019 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 1 | Ксамакс | 2.31 | 3.42 | 2.92 |
| 11.11.2018 | Суперлига | Ксамакс | 2 - 3 | Грасхопърс | 2.23 | 3.45 | 2.98 |
| 22.09.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 3 - 1 | Ксамакс | 2.00 | 3.65 | 3.33 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Грасхопърс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.68 | 2.52 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.22 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.76 | 1.95 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.12 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.45 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.56 | 2.24 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.54 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.10.2024 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра