Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Грасхопърс
(Швейцария)
Шафхаузен
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 4.93 | 6.97 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.13 | 3.08 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.38 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.58 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.01 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цюрих, а гостите от Шафхаузен. Разстоянието между двата града е 37.3 км.
Отговорна Игра
Грасхопърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2024 | СЛ Плейоф | Тун | 1 - 2 | Грасхопърс | 2.43 | 3.42 | 2.61 |
| 26.05.2024 | СЛ Плейоф | Грасхопърс | 1 - 1 | Тун | 1.89 | 3.48 | 3.60 |
| 21.05.2024 | Група за Изпадане | Лозана Спорт | 0 - 0 | Грасхопърс | 1.75 | 3.79 | 4.03 |
| 18.05.2024 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 0 - 1 | Базел | 2.27 | 3.45 | 2.84 |
| 14.05.2024 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 2 - 0 | Ивердон-Спорт | 1.72 | 3.77 | 4.24 |
| 10.05.2024 | Група за Изпадане | Люцерн | 1 - 1 | Грасхопърс | 1.83 | 3.70 | 3.74 |
| 04.05.2024 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 3 - 2 | Лозана-Уши | 1.74 | 3.72 | 4.10 |
| 20.04.2024 | Суперлига | Сервет | 1 - 0 | Грасхопърс | 1.49 | 4.33 | 5.46 |
| 13.04.2024 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 1 | Лугано | 3.32 | 3.38 | 2.07 |
| 07.04.2024 | Суперлига | Ивердон-Спорт | 3 - 2 | Грасхопърс | 2.62 | 3.37 | 2.51 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Шафхаузен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2024 | Чалъндж Лига | Сион | 3 - 0 | Шафхаузен | 1.33 | 4.62 | 7.12 |
| 17.05.2024 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Баден | 1.39 | 4.40 | 6.17 |
| 11.05.2024 | Чалъндж Лига | Тун | 3 - 0 | Шафхаузен | 1.37 | 4.40 | 6.51 |
| 03.05.2024 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 1 | Стад Нион | 2.05 | 3.19 | 3.25 |
| 27.04.2024 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.00 | 3.32 | 3.24 |
| 23.04.2024 | Чалъндж Лига | Белинзона | 1 - 1 | Шафхаузен | 2.84 | 3.00 | 2.38 |
| 19.04.2024 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 1 | Ксамакс | 2.34 | 3.16 | 2.76 |
| 12.04.2024 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 1 | Вадуц | 2.22 | 3.37 | 2.80 |
| 06.04.2024 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 2 | Шафхаузен | 2.05 | 3.49 | 3.01 |
| 29.03.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.73 | 3.50 | 4.14 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2024 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 1 - 2 | Шафхаузен | 1.68 | 4.06 | 4.00 |
| 18.01.2023 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 1 - 0 | Шафхаузен | 1.43 | 4.75 | 5.19 |
| 24.06.2022 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 1 - 5 | Шафхаузен | 1.65 | 4.17 | 3.80 |
| 25.06.2021 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 2 - 4 | Шафхаузен | 1.94 | 3.65 | 3.18 |
| 09.04.2021 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 2 | Грасхопърс | 2.62 | 3.30 | 2.45 |
| 27.02.2021 | Чалъндж Лига | Грасхопърс | 1 - 1 | Шафхаузен | 2.47 | 3.10 | 2.75 |
| 18.12.2020 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.52 | 3.43 | 2.45 |
| 24.10.2020 | Чалъндж Лига | Грасхопърс | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.77 | 3.98 | 3.72 |
| 21.07.2020 | Чалъндж Лига | Грасхопърс | 5 - 3 | Шафхаузен | 1.18 | 6.33 | 12.08 |
| 22.02.2020 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 3 | Грасхопърс | 3.28 | 3.35 | 2.04 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Грасхопърс имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 4.93 | 6.97 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.13 | 3.08 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.38 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.58 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.01 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра