Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
21:00
Грасхопърс
Сион
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.50 | 2.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.05.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цюрих, а гостите от Сион. Разстоянието между двата града е 155.6 км. Мачът ще се играе на стадион Лецигрунд, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Лецигрунд. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Грасхопърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.25 | 3.33 | 2.96 |
| 28.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 1 | Грасхопърс | 3.09 | 3.33 | 2.17 |
| 21.04.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 4 - 3 | Лугано | 2.33 | 3.09 | 3.00 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Грасхопърс | 1.40 | 4.52 | 6.77 |
| 14.04.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.89 | 3.45 | 3.72 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Грасхопърс | 2.10 | 3.26 | 3.29 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Тун | 2.04 | 3.37 | 3.31 |
| 17.03.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.30 | 3.35 | 2.83 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Грасхопърс | 1.30 | 4.96 | 8.32 |
| 03.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.74 | 3.59 | 4.31 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Йънг Бойс | 2.46 | 3.68 | 2.47 |
| 29.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 3 - 3 | Сион | 2.22 | 3.41 | 2.96 |
| 22.04.2018 | Суперлига | Сион | 2 - 2 | Базел | 3.60 | 3.57 | 1.89 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Лугано | 2.17 | 3.31 | 3.12 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Сион | 2.36 | 3.44 | 2.69 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Сион | 3.10 | 3.47 | 2.09 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Цюрих | 2.64 | 3.28 | 2.48 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Сион | 1.32 | 5.11 | 7.42 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Люцерн | 2.14 | 3.41 | 3.07 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 3 | Грасхопърс | 2.41 | 3.31 | 2.72 |
| 26.11.2017 | Суперлига | Сион | 3 - 0 | Грасхопърс | 2.44 | 3.36 | 2.67 |
| 10.09.2017 | Суперлига | Грасхопърс | 3 - 2 | Сион | 2.28 | 3.24 | 2.95 |
| 02.06.2017 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Грасхопърс | 1.44 | 4.60 | 5.71 |
| 19.02.2017 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 1 | Сион | 3.25 | 3.49 | 2.02 |
| 16.10.2016 | Суперлига | Сион | 4 - 2 | Грасхопърс | 1.74 | 3.63 | 4.19 |
| 21.08.2016 | Суперлига | Грасхопърс | 2 - 1 | Сион | 2.45 | 3.39 | 2.60 |
| 16.04.2016 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Грасхопърс | 1.97 | 3.46 | 3.40 |
| 21.02.2016 | Суперлига | Грасхопърс | 3 - 0 | Сион | 2.09 | 3.35 | 3.22 |
| 25.10.2015 | Суперлига | Сион | 3 - 2 | Грасхопърс | 2.13 | 3.40 | 3.09 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Грасхопърс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 09.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 33 | +44 | 78 |
| 2 | Базел | 33 | +35 | 65 |
| 3 | Люцерн | 33 | -1 | 49 |
| 4 | Санкт Гален | 33 | -15 | 45 |
| 5 | Цюрих | 33 | +2 | 42 |
| 6 | Тун | 33 | -14 | 39 |
| 7 | Грасхопърс | 33 | -6 | 38 |
| 8 | Лугано | 33 | -17 | 38 |
| 9 | Сион | 33 | -9 | 33 |
| 10 | Лозана Спорт | 33 | -19 | 32 |
Хронология в първенството
| Грасхопърс | |
| Сион | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Грасхопърс | Грасхопърс | Сион | Сион | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 4 | 3 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Базел | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Люцерн | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Санкт Гален | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 5 | Цюрих | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 6 | Тун | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 7 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Грасхопърс | - | - | - | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | Лугано | 4 - 3 | 1 - 0 | 4 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Сион | 3 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | - | - | - | |
| 10 | Лозана Спорт | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Грасхопърс | Сион | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 38 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 21 | 16 |
Форма в шампионата
| Грасхопърс | Сион | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
8 15 |
8
9 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 7 |
5
1 10 |
Голове в шампионата
| Грасхопърс | Сион | |
|
Вкарани
Получени |
41
47 |
44
53 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
21 |
17
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.50 | 2.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.05.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
