Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Грацер АК
(Австрия)
Фърст Виена
(Австрия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 3.87 | 4.12 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.19 | 2.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.18 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.62 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.34 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грац, а гостите от Дьоблинг. Разстоянието между двата града е 148.5 км.
Отговорна Игра
Грацер АК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.06.2026 | Приятелски срещи | Грацер АК | 0 - 1 | Слован Братислава | 2.75 | 3.43 | 2.20 |
| 19.06.2026 | Приятелски срещи | Грацер АК | 2 - 2 | Дьор ЕТО | 2.38 | 3.37 | 2.51 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Блау-Вайс Линц | 0 - 3 | Грацер АК | 1.98 | 3.34 | 3.60 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Грацер АК | 2 - 2 | Алтах | 2.26 | 3.16 | 3.10 |
| 02.05.2026 | Група за Изпадане | Грацер АК | 4 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 2.29 | 3.06 | 3.13 |
| 25.04.2026 | Група за Изпадане | Волфсбергер | 1 - 0 | Грацер АК | 2.24 | 3.30 | 3.00 |
| 21.04.2026 | Група за Изпадане | Рийд | 2 - 1 | Грацер АК | 2.19 | 3.18 | 3.25 |
| 17.04.2026 | Група за Изпадане | Грацер АК | 1 - 1 | Рийд | 2.41 | 3.05 | 2.96 |
| 11.04.2026 | Група за Изпадане | Алтах | 1 - 0 | Грацер АК | 2.69 | 2.99 | 2.67 |
| 04.04.2026 | Група за Изпадане | Грацер АК | 2 - 1 | Блау-Вайс Линц | 2.40 | 3.08 | 2.94 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Фърст Виена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Втора Лига | Фърст Виена | 2 - 0 | Шварц-Вайс Бр. | 1.63 | 3.94 | 4.32 |
| 08.05.2026 | Втора Лига | Рапид Виена II | 1 - 0 | Фърст Виена | 3.41 | 3.60 | 1.91 |
| 02.05.2026 | Втора Лига | Фърст Виена | 1 - 0 | Херта Велс | 2.05 | 3.34 | 3.20 |
| 24.04.2026 | Втора Лига | Амщетен | 0 - 0 | Фърст Виена | 2.18 | 3.35 | 2.92 |
| 17.04.2026 | Втора Лига | Адмира Вакер Мьодлинг | 0 - 0 | Фърст Виена | 1.66 | 3.52 | 4.75 |
| 12.04.2026 | Втора Лига | Фърст Виена | 2 - 1 | Щурм Грац II | 2.20 | 3.37 | 2.89 |
| 06.04.2026 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 1 | Фърст Виена | 2.01 | 3.15 | 3.55 |
| 03.04.2026 | Втора Лига | Фърст Виена | 1 - 2 | Капфенберг | 1.77 | 3.53 | 4.01 |
| 27.03.2026 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 1 - 1 | Фърст Виена | 1.36 | 4.55 | 6.68 |
| 20.03.2026 | Втора Лига | Аустрия Клагенфурт | 0 - 2 | Фърст Виена | 3.03 | 3.20 | 2.20 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 2 - 2 | Фърст Виена | 1.65 | 3.77 | 4.50 |
| 11.08.2023 | Втора Лига | Фърст Виена | 2 - 3 | Грацер АК | 4.39 | 3.69 | 1.67 |
| 10.03.2023 | Втора Лига | Фърст Виена | 0 - 2 | Грацер АК | 2.85 | 3.25 | 2.27 |
| 23.10.2022 | Втора Лига | Грацер АК | 1 - 0 | Фърст Виена | 2.25 | 3.38 | 2.83 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Грацер АК имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 3.87 | 4.12 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.19 | 2.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.18 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.62 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.34 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра