Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Грацер АК
(Австрия)
Капфенберг
(Австрия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.38 | 4.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.18 | 2.21 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.87 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.26 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.97 | 1.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грац, а гостите от Капфенберг. Разстоянието между двата града е 43.7 км.
Отговорна Игра
Грацер АК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 4 - 2 | Капфенберг | 1.50 | 4.34 | 5.00 |
| 20.05.2024 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 0 | Грацер АК | 2.83 | 3.40 | 2.21 |
| 17.05.2024 | Втора Лига | Щрипфинг | 2 - 5 | Грацер АК | 4.09 | 3.83 | 1.70 |
| 11.05.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 1 - 1 | Хорн | 1.42 | 4.11 | 6.36 |
| 03.05.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 1 - 0 | Адмира Вакер Мьодлинг | 2.03 | 3.33 | 3.21 |
| 27.04.2024 | Втора Лига | Шварц-Вайс Бр. | 0 - 3 | Грацер АК | 5.13 | 3.92 | 1.53 |
| 21.04.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 3 - 1 | Санкт Пьолтен | 1.85 | 3.51 | 3.59 |
| 12.04.2024 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 2 - 0 | Грацер АК | 2.54 | 3.50 | 2.37 |
| 06.04.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 1 - 1 | ДШФ Леобен | 1.75 | 3.51 | 4.19 |
| 29.03.2024 | Втора Лига | Рийд | 0 - 1 | Грацер АК | 2.08 | 3.41 | 3.09 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Капфенберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 4 - 2 | Капфенберг | 1.50 | 4.34 | 5.00 |
| 20.05.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 3 | Лиферинг Залцбург | 3.22 | 3.55 | 1.96 |
| 17.05.2024 | Втора Лига | Фърст Виена | 4 - 2 | Капфенберг | 1.74 | 3.70 | 4.01 |
| 12.05.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 4 - 2 | Амщетен | 2.07 | 3.54 | 2.99 |
| 03.05.2024 | Втора Лига | Дорнбирн | 1 - 3 | Капфенберг | 2.12 | 3.54 | 2.87 |
| 26.04.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 3 | Хорн | 2.21 | 3.22 | 2.95 |
| 19.04.2024 | Втора Лига | Адмира Вакер Мьодлинг | 1 - 0 | Капфенберг | 1.59 | 3.73 | 4.84 |
| 12.04.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 3 - 1 | Щрипфинг | 2.03 | 3.35 | 3.18 |
| 05.04.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 3 | Рийд | 4.73 | 3.75 | 1.62 |
| 29.03.2024 | Втора Лига | ДШФ Леобен | 0 - 0 | Капфенберг | 1.64 | 3.66 | 4.68 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 4 - 2 | Капфенберг | 1.50 | 4.34 | 5.00 |
| 02.02.2024 | Приятелски срещи | Грацер АК | 2 - 1 | Капфенберг | 1.81 | 3.77 | 3.45 |
| 24.11.2023 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 3 | Грацер АК | 3.98 | 3.62 | 1.76 |
| 17.02.2023 | Приятелски срещи | Капфенберг | 1 - 1 | Грацер АК | 11.50 | 7.05 | 1.17 |
| 12.11.2022 | Втора Лига | Грацер АК | 3 - 1 | Капфенберг | 1.41 | 4.36 | 6.37 |
| 04.09.2022 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 5 | Грацер АК | 4.34 | 3.91 | 1.64 |
| 11.03.2022 | Втора Лига | Грацер АК | 0 - 0 | Капфенберг | 1.63 | 3.85 | 4.36 |
| 22.08.2021 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 2 | Грацер АК | 3.60 | 3.65 | 1.89 |
| 23.05.2021 | Втора Лига | Грацер АК | 1 - 0 | Капфенберг | 1.59 | 4.09 | 4.64 |
| 20.02.2021 | Втора Лига | Капфенберг | 3 - 1 | Грацер АК | 2.96 | 3.41 | 2.18 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Грацер АК имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.38 | 4.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.18 | 2.21 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.87 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.26 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.97 | 1.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра