Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Грацер АК
(Австрия)
Капфенберг
(Австрия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 4.38 | 5.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.16 | 2.56 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.93 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.22 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 2.11 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.01.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грац, а гостите от Капфенберг. Разстоянието между двата града е 43.7 км.
Отговорна Игра
Грацер АК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2025 | Приятелски срещи | Грацер АК | 1 - 1 | Риека | - | - | - |
| 08.12.2024 | Бундеслига | Грацер АК | 0 - 3 | Хартберг | 2.58 | 3.28 | 2.56 |
| 30.11.2024 | Бундеслига | Грацер АК | 3 - 4 | Волфсбергер | 2.69 | 3.24 | 2.51 |
| 24.11.2024 | Бундеслига | Блау-Вайс Линц | 1 - 2 | Грацер АК | 2.13 | 3.27 | 3.26 |
| 09.11.2024 | Бундеслига | Грацер АК | 2 - 1 | ВШГ Св. Тирол | 2.07 | 3.39 | 3.29 |
| 02.11.2024 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 0 - 0 | Грацер АК | 1.21 | 6.33 | 10.29 |
| 30.10.2024 | Купа на Австрия | Шварц-Вайс Бр. | 2 - 1 | Грацер АК | 3.81 | 3.67 | 1.75 |
| 27.10.2024 | Бундеслига | Грацер АК | 1 - 1 | Рапид Виена | 5.15 | 4.16 | 1.54 |
| 19.10.2024 | Бундеслига | Щурм Грац | 5 - 2 | Грацер АК | 1.47 | 4.52 | 5.53 |
| 11.10.2024 | Приятелски срещи | Грацер АК | 6 - 2 | Фойтсберг | 1.51 | 4.20 | 4.98 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Капфенберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 3 - 4 | Адмира Вакер Мьодлинг | 4.18 | 3.35 | 1.79 |
| 01.12.2024 | Втора Лига | Шварц-Вайс Бр. | 4 - 0 | Капфенберг | 2.22 | 3.44 | 2.77 |
| 23.11.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 0 | Хорн | 1.80 | 3.60 | 3.76 |
| 08.11.2024 | Втора Лига | Щрипфинг | 1 - 1 | Капфенберг | 2.48 | 3.37 | 2.49 |
| 03.11.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 2 | Фърст Виена | 2.75 | 3.38 | 2.26 |
| 25.10.2024 | Втора Лига | Рийд | 3 - 0 | Капфенберг | 1.32 | 4.88 | 7.40 |
| 18.10.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 1 | Рапид Виена II | 2.84 | 3.53 | 2.16 |
| 04.10.2024 | Втора Лига | Амщетен | 3 - 0 | Капфенберг | 1.91 | 3.72 | 3.23 |
| 27.09.2024 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 2 | Лиферинг Залцбург | 2.66 | 3.70 | 2.21 |
| 20.09.2024 | Втора Лига | Лафниц | 1 - 2 | Капфенберг | 2.78 | 3.76 | 2.12 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Грацер АК | 4 - 1 | Капфенберг | 1.60 | 4.38 | 4.15 |
| 25.05.2024 | Втора Лига | Грацер АК | 4 - 2 | Капфенберг | 1.50 | 4.34 | 5.00 |
| 02.02.2024 | Приятелски срещи | Грацер АК | 2 - 1 | Капфенберг | 1.81 | 3.77 | 3.45 |
| 24.11.2023 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 3 | Грацер АК | 3.98 | 3.62 | 1.76 |
| 17.02.2023 | Приятелски срещи | Капфенберг | 1 - 1 | Грацер АК | 11.50 | 7.05 | 1.17 |
| 12.11.2022 | Втора Лига | Грацер АК | 3 - 1 | Капфенберг | 1.41 | 4.36 | 6.37 |
| 04.09.2022 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 5 | Грацер АК | 4.34 | 3.91 | 1.64 |
| 11.03.2022 | Втора Лига | Грацер АК | 0 - 0 | Капфенберг | 1.63 | 3.85 | 4.36 |
| 22.08.2021 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 2 | Грацер АК | 3.60 | 3.65 | 1.89 |
| 23.05.2021 | Втора Лига | Грацер АК | 1 - 0 | Капфенберг | 1.59 | 4.09 | 4.64 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Грацер АК имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.43 | 4.38 | 5.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.16 | 2.56 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.93 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.22 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 2.11 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.01.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра