Бразилия - Серия Б (2011)

събота, 28 май, 2011
03:00
Гремио Баруери SP

Гремио Баруери SP

Брагантино SP

Брагантино SP

3 - 2
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Гремио Баруери SP
X 0% за равен
2 0% за Брагантино SP
Няма гласували за футболния мач
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.05 3.25 3.20
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.95 1.85

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2011 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Баруери, а гостите от Браганса Паулиста. Разстоянието между двата града е 70.9 км. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Гремио Баруери SP - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
21.05.2011 Серия Б Гояс GO 1 - 0 Гремио Баруери SP 1.48 3.66 5.80
28.04.2011 Купа на Бразилия Гремио Баруери SP 1 - 2 Сеара CE 2.34 3.24 2.68
22.04.2011 Купа на Бразилия Сеара CE 2 - 1 Гремио Баруери SP 1.49 3.70 5.92
10.04.2011 Паулища Палмейрас SP 2 - 0 Гремио Баруери SP 1.36 4.28 7.61
07.04.2011 Купа на Бразилия Атлетико MG 0 - 0 Гремио Баруери SP 1.34 4.25 7.93
04.04.2011 Паулища Санто Андре SP 1 - 3 Гремио Баруери SP 1.97 3.24 3.45
01.04.2011 Купа на Бразилия Гремио Баруери SP 2 - 1 Атлетико MG 3.56 3.29 1.92
26.03.2011 Паулища Гремио Баруери SP 1 - 1 Мирасол SP 2.73 3.23 2.33
20.03.2011 Паулища Гремио Баруери SP 0 - 1 Сао Пауло SP 5.64 3.61 1.54
12.03.2011 Паулища Понте Прета SP 1 - 1 Гремио Баруери SP 1.50 3.75 6.01

Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.

Брагантино SP - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
21.05.2011 Серия Б Брагантино SP 1 - 1 АВС RN 1.81 3.43 3.68
17.04.2011 Паулища Брагантино SP 2 - 3 Моги Мирим SP 1.68 3.44 4.67
04.04.2011 Паулища Брагантино SP 0 - 1 Понте Прета SP 2.28 3.21 2.79
26.03.2011 Паулища Палмейрас SP 3 - 0 Брагантино SP 1.45 3.83 6.65
23.03.2011 Паулища Сао Каетано SP 2 - 0 Брагантино SP 2.05 3.29 3.25
19.03.2011 Паулища Брагантино SP 2 - 1 Сантос SP 4.26 3.48 1.70
13.03.2011 Паулища Оесте SP 2 - 0 Брагантино SP 2.04 3.23 3.35
10.03.2011 Паулища Гремио Баруери SP 2 - 4 Брагантино SP 2.11 3.23 3.16
05.03.2011 Паулища Брагантино SP 0 - 1 Паулища Жундиай SP 2.04 3.26 3.30
27.02.2011 Паулища Португеза SP 0 - 0 Брагантино SP 1.93 3.29 3.60

Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
10.03.2011 Паулища Гремио Баруери SP 2 - 4 Брагантино SP 2.11 3.23 3.16
12.03.2009 Паулища Гремио Баруери SP 2 - 1 Брагантино SP 1.60 3.52 5.12
01.03.2008 Паулища Гремио Баруери SP 3 - 1 Брагантино SP 1.85 3.23 3.71
12.04.2007 Паулища Брагантино SP 2 - 1 Гремио Баруери SP 1.22 5.19 9.51

В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гремио Баруери SP имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.

Серия Б класиране към 28.05.2011

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Португеза SP 2 1 1 0 5 1 +4 4
2 Парана Клуб PR 2 1 1 0 3 2 +1 4
3 Понте Прета SP 1 1 0 0 5 0 +5 3
4 Витория Салвадор BA 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 Гояс GO 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 Спорт Ресифе PE 1 1 0 0 1 0 +1 3
7 АСА Арапиракуенсе AL 2 1 0 1 2 6 -4 3
8 Гуарани SP 1 0 1 0 2 2 0 1
8 Крисиума SC 1 0 1 0 2 2 0 1
10 АВС RN 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Брагантино SP 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Дуки ди Кашиас RJ 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Сао Каетано SP 1 0 1 0 1 1 0 1
14 Американа SP 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 Боа MG 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 Вила Нова GO 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Гремио Баруери SP 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Икаса CE 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 Наутико PE 1 0 0 1 0 4 -4 0
20 Салгейро PE 1 0 1 0 1 1 0 -2
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Хронология в първенството

Гремио Баруери SP  
Брагантино SP  
Домакин  
Гост  
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в шампионата

  Гремио Баруери SP Брагантино SP
Позиция 16 10
Точки 0 1
  Домакин Гост
Позиция 13 13
Точки 0 0

Форма в шампионата

  Гремио Баруери SP Брагантино SP
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
1  
0  
1  
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голове в шампионата

  Гремио Баруери SP Брагантино SP
Вкарани
Получени
0   
1   
1   
1   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.05 3.25 3.20
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.95 1.85

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2011 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Гремио Баруери SP
X 0% за равен
2 0% за Брагантино SP
Няма гласували за футболния мач