Бразилия - Серия Б (2026)
събота, 7 ноември, 2026
21:10
21:10
Гремио Новоризонтино SP
Форталеса CE
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Гремио Новоризонтино SP
X 0% за равен
2 0% за Форталеса CE
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ново Оризонте, а гостите от Форталеза. Разстоянието между двата града е 2 285.8 км. Мачът ще се играе в 16:10 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Гремио Новоризонтино SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Серия Б | Гремио Н. SP | 2 - 1 | Операрио PR | 1.38 | 4.42 | 7.07 |
| 24.10.2026 | Серия Б | Атлетико GO | 0 - 1 | Гремио Н. SP | 2.47 | 3.20 | 2.65 |
| 19.10.2026 | Серия Б | Вила Нова GO | 2 - 2 | Гремио Н. SP | 2.66 | 2.99 | 2.61 |
| 13.10.2026 | Серия Б | Гремио Н. SP | 5 - 1 | Понте Прета SP | 1.06 | 10.43 | 24.22 |
| 09.10.2026 | Серия Б | Наутико PE | 0 - 2 | Гремио Н. SP | 4.00 | 3.56 | 1.78 |
| 02.10.2026 | Серия Б | Гремио Н. SP | 3 - 0 | Гояс GO | 1.59 | 3.62 | 5.22 |
| 26.09.2026 | Серия Б | Гремио Н. SP | 0 - 0 | Сао Бернардо SP | 1.49 | 3.98 | 5.86 |
| 19.09.2026 | Серия Б | Сеара CE | 2 - 1 | Гремио Н. SP | 2.82 | 3.13 | 2.38 |
| 14.09.2026 | Серия Б | Гремио Н. SP | 1 - 1 | Куяба MT | 1.65 | 3.39 | 5.23 |
| 10.09.2026 | Серия Б | Ботафого SP | 1 - 3 | Гремио Н. SP | 2.95 | 3.07 | 2.33 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Форталеса CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Серия Б | Форталеса CE | 0 - 0 | Атлетико GO | 2.10 | 3.21 | 3.25 |
| 24.10.2026 | Серия Б | Понте Прета SP | 2 - 2 | Форталеса CE | 11.49 | 5.47 | 1.21 |
| 17.10.2026 | Серия Б | Спорт Ресифе PE | 0 - 2 | Форталеса CE | 2.42 | 3.17 | 2.74 |
| 12.10.2026 | Серия Б | Форталеса CE | 2 - 2 | КР Бразил AL | 1.85 | 3.35 | 3.89 |
| 08.10.2026 | Серия Б | Америка MG | 0 - 1 | Форталеса CE | 3.84 | 3.34 | 1.87 |
| 03.10.2026 | Серия Б | Форталеса CE | 1 - 1 | Наутико PE | 1.73 | 3.45 | 4.47 |
| 28.09.2026 | Серия Б | Форталеса CE | 2 - 2 | Атлетик Клуб MG | 1.56 | 3.67 | 5.58 |
| 21.09.2026 | Серия Б | Лондрина PR | 1 - 2 | Форталеса CE | 2.80 | 2.97 | 2.48 |
| 14.09.2026 | Серия Б | Форталеса CE | 1 - 1 | Сеара CE | 1.88 | 3.13 | 4.10 |
| 10.09.2026 | Серия Б | Форталеса CE | 1 - 0 | Авай SC | 1.54 | 3.56 | 6.19 |
Общо 4 победи и 6 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Серия Б | Форталеса CE | 1 - 0 | Гремио Н. SP | 2.01 | 3.10 | 3.58 |
Серия Б класиране към 07.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гремио Новоризонтино SP | 36 | +33 | 67 |
| 2 | Жувентуд RS | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Вила Нова GO | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Форталеса CE | 36 | +12 | 62 |
| 5 | Крисиума SC | 36 | +8 | 62 |
| 6 | Спорт Ресифе PE | 36 | +9 | 55 |
| 7 | Атлетико GO | 36 | +9 | 55 |
| 8 | КР Бразил AL | 36 | +3 | 55 |
| 9 | Гояс GO | 36 | -3 | 55 |
| 10 | Сао Бернардо SP | 36 | +11 | 52 |
| 11 | Ботафого SP | 37 | +6 | 51 |
| 12 | Операрио PR | 36 | -2 | 51 |
| 13 | Куяба MT | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Атлетик Клуб MG | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Наутико PE | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Сеара CE | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Авай SC | 36 | -13 | 37 |
| 18 | Лондрина PR | 37 | -13 | 32 |
| 19 | Америка MG | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Понте Прета SP | 36 | -57 | 15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гремио Новоризонтино SP | |
| Форталеса CE | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гремио Новоризонтино SP | Гремио Новоризонтино SP | Форталеса CE | Форталеса CE | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Гремио Новоризонтино SP | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 2 | Жувентуд RS | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Вила Нова GO | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 4 | Форталеса CE | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 5 | Крисиума SC | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 6 | Спорт Ресифе PE | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Атлетико GO | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | КР Бразил AL | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Гояс GO | 3 - 0 | 0 - 4 | 3 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Сао Бернардо SP | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Ботафого SP | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 12 | Операрио PR | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Куяба MT | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Атлетик Клуб MG | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Наутико PE | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 16 | Сеара CE | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 17 | Авай SC | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Лондрина PR | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Америка MG | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 20 | Понте Прета SP | 5 - 1 | 0 - 2 | 5 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Гремио Новоризонтино SP | Форталеса CE | |
| Победи | 19 | 16 |
| Равни | 10 | 14 |
| Загуби | 7 | 6 |
| Вкарани Голове | 64 | 43 |
| Получени Голове | 31 | 31 |
| Средно Вкарани | 1.78 | 1.19 |
| Средно Получени | 0.86 | 0.86 |
| Мачове Вкарал | 78% | 75% |
| Мачове Получил | 64% | 56% |
| Гол/Гол | 53% | 44% |
| Над 1.5 | 72% | 61% |
| Над 2.5 | 58% | 36% |
| Над 3.5 | 28% | 17% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 11 | 7 |
| Равни | 4 | 6 |
| Загуби | 3 | 5 |
| Вкарани Голове | 33 | 16 |
| Получени Голове | 16 | 15 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 0.89 |
| Средно Получени | 0.89 | 0.83 |
| Мачове Вкарал | 83% | 67% |
| Мачове Получил | 72% | 50% |
| Гол/Гол | 61% | 33% |
| Над 1.5 | 78% | 50% |
| Над 2.5 | 67% | 28% |
| Над 3.5 | 22% | 11% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Гремио Новоризонтино SP
X 0% за равен
2 0% за Форталеса CE
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака