Копа Либертадорес Групова Фаза
четвъртък, 5 април, 2018
01:15
Гремио RS
(Бразилия)
Монагас Матурин
(Венецуела)
4 - 0
(0 - 0, 4 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
7.50 |
21.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.01 |
1.10 |
6.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.02 |
19.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.61 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.62 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.04.2018 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Порто Алегре (Бразилия), а гостите от Матурин (Венецуела).
Разстоянието между двата града е 4 604.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гремио Арена,
който има капацитет от
60 540 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гремио Арена.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гремио RS - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.04.2018 |
Гаучо |
Гремио RS |
4 - 0 |
Бразил де Пел. RS |
1.31 |
4.48 |
8.24 |
| 29.03.2018 |
Гаучо |
Гремио RS |
1 - 1 |
Авендида RS |
1.31 |
4.72 |
7.58 |
| 25.03.2018 |
Гаучо |
Авендида RS |
0 - 3 |
Гремио RS |
5.59 |
3.86 |
1.50 |
| 11.03.2018 |
Гаучо |
Интернасионал RS |
1 - 2 |
Гремио RS |
2.47 |
3.09 |
2.63 |
| 04.03.2018 |
Гаучо |
Жувентуд RS |
0 - 2 |
Гремио RS |
3.68 |
3.32 |
1.87 |
| 28.02.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Дефенсор Спортинг |
1 - 1 |
Гремио RS |
3.24 |
3.03 |
2.27 |
| 25.02.2018 |
Гаучо |
Гремио RS |
3 - 0 |
Ново Хамбурго RS |
1.45 |
3.82 |
6.13 |
| 22.02.2018 |
Рекопа Судамерикана |
Гремио RS |
0 - 0 |
Индепендиенте |
2.00 |
2.93 |
3.79 |
| 15.02.2018 |
Рекопа Судамерикана |
Индепендиенте |
1 - 1 |
Гремио RS |
1.82 |
3.01 |
4.57 |
| 24.01.2018 |
Гаучо |
Авендида RS |
3 - 2 |
Гремио RS |
4.53 |
3.63 |
1.64 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Монагас Матурин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.03.2018 |
Примера Дивисион |
Депортиво Ла Гуайра |
0 - 0 |
Монагас Матурин |
2.30 |
2.93 |
2.96 |
| 26.03.2018 |
Примера Дивисион |
Монагас Матурин |
2 - 2 |
Арагуа Маракай |
1.77 |
3.24 |
4.15 |
| 22.03.2018 |
Примера Дивисион |
Монагас Матурин |
0 - 0 |
Естудиантес де Мерида |
1.74 |
3.25 |
4.30 |
| 17.03.2018 |
Примера Дивисион |
Карабобо Валенсия |
2 - 2 |
Монагас Матурин |
1.47 |
3.78 |
6.00 |
| 11.03.2018 |
Примера Дивисион |
Трухилянос Валера |
1 - 0 |
Монагас Матурин |
1.98 |
3.06 |
3.53 |
| 07.03.2018 |
Примера Дивисион |
Монагас Матурин |
1 - 2 |
Депортиво Лара |
2.02 |
3.16 |
3.32 |
| 28.02.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Монагас Матурин |
0 - 2 |
Серо Портеньо |
3.55 |
3.07 |
2.12 |
| 24.02.2018 |
Примера Дивисион |
Монагас Матурин |
2 - 2 |
Депортиво Тачира |
2.32 |
3.00 |
2.88 |
| 17.02.2018 |
Примера Дивисион |
Сулия |
2 - 1 |
Монагас Матурин |
1.88 |
3.21 |
3.66 |
| 10.02.2018 |
Примера Дивисион |
Монагас Матурин |
1 - 2 |
Замора Баринас |
2.17 |
3.19 |
2.98 |
Общо 5 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гремио RS класиране в Бразилия - Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коринтианс SP |
38 |
21 |
9 |
8 |
50 |
30 |
+20 |
72 |
| 2 |
Палмейрас SP |
38 |
19 |
6 |
13 |
61 |
45 |
+16 |
63 |
| 3 |
Сантос SP |
38 |
17 |
12 |
9 |
42 |
32 |
+10 |
63 |
| 4 |
Гремио RS |
38 |
18 |
8 |
12 |
55 |
36 |
+19 |
62 |
| 5 |
Крузейро MG |
38 |
15 |
12 |
11 |
47 |
39 |
+8 |
57 |
| 6 |
Фламенго RJ |
38 |
15 |
11 |
12 |
49 |
38 |
+11 |
56 |
| 7 |
Васко да Гама RJ |
38 |
15 |
11 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
56 |
| 8 |
Чапекоензе SC |
38 |
15 |
9 |
14 |
47 |
49 |
-2 |
54 |
| 9 |
Атлетико MG |
38 |
14 |
12 |
12 |
52 |
49 |
+3 |
54 |
| 10 |
Ботафого RJ |
38 |
14 |
11 |
13 |
45 |
42 |
+3 |
53 |
| 11 |
Атлетико PR |
38 |
14 |
9 |
15 |
45 |
43 |
+2 |
51 |
| 12 |
Баия BA |
38 |
13 |
11 |
14 |
50 |
48 |
+2 |
50 |
| 13 |
Сао Пауло SP |
38 |
13 |
11 |
14 |
48 |
49 |
-1 |
50 |
| 14 |
Флуминензе RJ |
38 |
11 |
14 |
13 |
50 |
53 |
-3 |
47 |
| 15 |
Спорт Ресифе PE |
38 |
12 |
9 |
17 |
46 |
58 |
-12 |
45 |
| 16 |
Витория Салвадор BA |
38 |
11 |
10 |
17 |
50 |
58 |
-8 |
43 |
| 17 |
Коритиба PR |
38 |
11 |
10 |
17 |
42 |
51 |
-9 |
43 |
| 18 |
Авай SC |
38 |
10 |
13 |
15 |
29 |
48 |
-19 |
43 |
| 19 |
Понте Прета SP |
38 |
10 |
9 |
19 |
37 |
52 |
-15 |
39 |
| 20 |
Атлетико GO |
38 |
9 |
9 |
20 |
38 |
56 |
-18 |
36 |
Монагас Матурин класиране във Венецуела - Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Карабобо Валенсия |
9 |
6 |
2 |
1 |
15 |
9 |
+6 |
20 |
| 2 |
Каракас |
9 |
5 |
2 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
17 |
| 3 |
Депортиво Лара |
10 |
4 |
5 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
17 |
| 4 |
Минерос де Гуаяна |
9 |
5 |
2 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
17 |
| 5 |
Депортиво Ла Гуайра |
10 |
5 |
2 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
17 |
| 6 |
Замора Баринас |
9 |
4 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
15 |
| 7 |
Сулия |
10 |
3 |
5 |
2 |
17 |
12 |
+5 |
14 |
| 8 |
Трухилянос Валера |
10 |
3 |
5 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
14 |
| 9 |
Португеза Акаригуа |
10 |
4 |
2 |
4 |
8 |
11 |
-3 |
14 |
| 10 |
Арагуа Маракай |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
13 |
| 11 |
Атлетико Венецуела |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
12 |
| 12 |
Депортиво Тачира |
9 |
2 |
5 |
2 |
11 |
11 |
0 |
11 |
| 13 |
Академия Пуерто Кабейо |
10 |
2 |
4 |
4 |
3 |
6 |
-3 |
10 |
| 14 |
Естудиантес де Мерида |
10 |
1 |
6 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 15 |
Депортиво Анзоатеги |
10 |
1 |
6 |
3 |
9 |
15 |
-6 |
9 |
| 16 |
Монагас Матурин |
11 |
1 |
5 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
8 |
| 17 |
Естудиантес де Каракас |
10 |
2 |
2 |
6 |
6 |
19 |
-13 |
8 |
| 18 |
Метрополитанос |
9 |
1 |
3 |
5 |
8 |
13 |
-5 |
6 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
7.50 |
21.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.01 |
1.10 |
6.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.02 |
19.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.61 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.62 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.04.2018 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите