Франция - Лига 2 (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
2.90 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гренобъл, а гостите от Булон.
Разстоянието между двата града е 688.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад де Алп,
който има капацитет от
20 068 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад де Алп.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гренобъл Фут 38 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Лига 2 |
Монпелие |
2 - 0 |
Гренобъл Фут 38 |
1.57 |
3.73 |
5.54 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Гренобъл Фут 38 |
0 - 0 |
Лозана-Уши |
2.34 |
3.43 |
2.51 |
| 18.09.2026 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
1 - 1 |
Клермонт Фут |
2.35 |
3.02 |
3.06 |
| 11.09.2026 |
Лига 2 |
Родес |
0 - 1 |
Гренобъл Фут 38 |
1.69 |
3.66 |
4.54 |
| 04.09.2026 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
1 - 2 |
Анси |
3.03 |
3.08 |
2.32 |
| 28.08.2026 |
Лига 2 |
Лавал |
0 - 3 |
Гренобъл Фут 38 |
2.06 |
3.12 |
3.59 |
| 22.08.2026 |
Лига 2 |
Сент Етиен |
4 - 0 |
Гренобъл Фут 38 |
1.39 |
4.44 |
7.06 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
0 - 0 |
Метц |
3.55 |
3.33 |
1.99 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
4 - 2 |
Гренобъл Фут 38 |
1.95 |
3.36 |
3.65 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Клермонт Фут |
1 - 1 |
Гренобъл Фут 38 |
2.42 |
3.26 |
2.54 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Булон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Лига 2 |
Сошо |
1 - 1 |
Булон |
2.26 |
3.15 |
3.09 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Льо Авър |
6 - 1 |
Булон |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Лига 2 |
Булон |
1 - 2 |
Нант |
3.39 |
3.17 |
2.11 |
| 11.09.2026 |
Лига 2 |
Клермонт Фут |
0 - 0 |
Булон |
2.35 |
3.13 |
2.97 |
| 04.09.2026 |
Лига 2 |
Булон |
1 - 1 |
Дижон |
2.64 |
3.05 |
2.64 |
| 28.08.2026 |
Лига 2 |
Монпелие |
0 - 0 |
Булон |
1.70 |
3.51 |
4.77 |
| 21.08.2026 |
Лига 2 |
Булон |
1 - 1 |
Ред Стар Париж |
3.32 |
3.21 |
2.11 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
1 - 0 |
Булон |
1.75 |
3.48 |
4.51 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Булон |
0 - 0 |
Нанси |
2.52 |
3.15 |
2.71 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Валансиен |
1 - 1 |
Булон |
3.67 |
3.66 |
1.78 |
Общо 7 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.02.2026 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
0 - 0 |
Булон |
2.56 |
3.00 |
2.76 |
| 21.11.2025 |
Лига 2 |
Булон |
3 - 1 |
Гренобъл Фут 38 |
2.52 |
3.03 |
2.79 |
| 19.01.2018 |
Лига 3 |
Гренобъл Фут 38 |
1 - 2 |
Булон |
1.82 |
3.20 |
4.10 |
| 18.08.2017 |
Лига 3 |
Булон |
0 - 1 |
Гренобъл Фут 38 |
2.07 |
2.99 |
3.39 |
| 21.01.2015 |
Купа на Франция |
Булон |
1 - 0 |
Гренобъл Фут 38 |
1.59 |
3.64 |
5.64 |
| 10.05.2011 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
2 - 2 |
Булон |
2.16 |
3.00 |
3.32 |
| 03.12.2010 |
Лига 2 |
Булон |
2 - 0 |
Гренобъл Фут 38 |
1.80 |
3.18 |
4.46 |
| 08.05.2010 |
Лига 1 |
Гренобъл Фут 38 |
2 - 0 |
Булон |
2.10 |
3.25 |
3.40 |
| 16.08.2009 |
Лига 1 |
Булон |
2 - 1 |
Гренобъл Фут 38 |
2.35 |
2.92 |
3.16 |
| 05.05.2008 |
Лига 2 |
Булон |
0 - 1 |
Гренобъл Фут 38 |
2.90 |
2.80 |
2.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гренобъл Фут 38 имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сент Етиен |
8 |
6 |
1 |
1 |
21 |
8 |
+13 |
19 |
| 2 |
Ред Стар Париж |
8 |
5 |
2 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
17 |
| 3 |
Монпелие |
8 |
4 |
3 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
15 |
| 4 |
Реймс |
8 |
3 |
5 |
0 |
15 |
9 |
+6 |
14 |
| 5 |
Нанси |
8 |
4 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
13 |
| 6 |
Анси |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
13 |
| 7 |
Дижон |
8 |
3 |
3 |
2 |
14 |
12 |
+2 |
12 |
| 8 |
По |
8 |
3 |
2 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 9 |
Сошо |
8 |
2 |
5 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
11 |
| 10 |
Метц |
8 |
2 |
4 |
2 |
12 |
11 |
+1 |
10 |
| 11 |
Гингам |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 11 |
Дюнкерк |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 13 |
Нант |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 14 |
Гренобъл Фут 38 |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
8 |
| 15 |
Родес |
8 |
2 |
1 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
7 |
| 16 |
Булон |
8 |
0 |
6 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 17 |
Клермонт Фут |
8 |
0 |
6 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
6 |
| 18 |
Лавал |
8 |
1 |
2 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гренобъл Фут 38 |
|
| Булон |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гренобъл Фут 38 |
Гренобъл Фут 38 |
|
Булон |
Булон |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сент Етиен |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Ред Стар Париж |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Монпелие |
|
2 - 0 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Реймс |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Нанси |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Анси |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 7 |
Дижон |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
По |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сошо |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Метц |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Гингам |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Дюнкерк |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Нант |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 14 |
Гренобъл Фут 38 |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Родес |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Булон |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 17 |
Клермонт Фут |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 18 |
Лавал |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гренобъл Фут 38 |
Булон |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
2 |
6 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
4 |
| Получени Голове |
13 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.62 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
62% |
50% |
| Мачове Получил |
62% |
62% |
| Гол/Гол |
38% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
12% |
| Над 3.5 |
25% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
3 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
0.25 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
67% |
25% |
| Мачове Получил |
67% |
50% |
| Гол/Гол |
67% |
25% |
| Над 1.5 |
67% |
25% |
| Над 2.5 |
33% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
2.90 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака