Приятелски Срещи - Клубни
18:00
Гренобъл Фут 38
(Франция)
Бурж-Перона
(Франция)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 3.77 | 5.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.16 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.42 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.82 | 1.84 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.11 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гренобъл, а гостите от Перона. Разстоянието между двата града е 120.5 км.
Отговорна Игра
Гренобъл Фут 38 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Троа | 4.08 | 3.85 | 1.72 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | Дюнкерк | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 1.99 | 3.34 | 3.50 |
| 25.04.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | Льо Ман | 3.87 | 3.44 | 1.86 |
| 17.04.2026 | Лига 2 | Монпелие | 2 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 1.71 | 3.58 | 4.57 |
| 10.04.2026 | Лига 2 | Гингам | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 1.70 | 3.62 | 4.49 |
| 03.04.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 2 | Клермонт Фут | 2.41 | 3.12 | 2.86 |
| 20.03.2026 | Лига 2 | Лавал | 3 - 2 | Гренобъл Фут 38 | 2.33 | 3.00 | 3.09 |
| 14.03.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Сент Етиен | 4.35 | 3.67 | 1.72 |
| 06.03.2026 | Лига 2 | Родес | 1 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 1.93 | 3.45 | 3.66 |
| 27.02.2026 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Булон | 2.56 | 3.00 | 2.76 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Лига 3 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Валансиен | 1.93 | 3.30 | 3.46 |
| 02.05.2026 | Лига 3 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Вилфранш-Б. | 1.93 | 3.20 | 3.52 |
| 24.04.2026 | Лига 3 | Сошо | 2 - 1 | Бурж-Перона | 1.46 | 3.67 | 6.35 |
| 17.04.2026 | Лига 3 | Бурж-Перона | 0 - 2 | Каен | 2.46 | 3.00 | 2.69 |
| 10.04.2026 | Лига 3 | Дижон | 2 - 0 | Бурж-Перона | 1.39 | 3.98 | 6.85 |
| 03.04.2026 | Лига 3 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Париж 13 Атл. | 2.36 | 2.85 | 2.94 |
| 27.03.2026 | Лига 3 | Фльори 91 | 3 - 0 | Бурж-Перона | 1.72 | 3.33 | 4.27 |
| 21.03.2026 | Лига 3 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Стад Бриошен | 2.22 | 3.04 | 2.99 |
| 13.03.2026 | Лига 3 | Версай 78 | 1 - 0 | Бурж-Перона | 1.70 | 3.30 | 4.44 |
| 06.03.2026 | Лига 3 | Бурж-Перона | 3 - 1 | Руан | 4.15 | 3.10 | 1.82 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2024 | Приятелски срещи | Гренобъл Фут 38 | 3 - 0 | Бурж-Перона | - | - | - |
| 28.01.2022 | Приятелски срещи | Бурж-Перона | 3 - 0 | Гренобъл Фут 38 | - | - | - |
| 29.07.2020 | Приятелски срещи | Гренобъл Фут 38 | 0 - 1 | Бурж-Перона | - | - | - |
| 27.05.2018 | Плейофи | Бурж-Перона | 0 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 2.50 | 3.06 | 2.73 |
| 22.05.2018 | Плейофи | Гренобъл Фут 38 | 2 - 1 | Бурж-Перона | 1.96 | 3.12 | 3.80 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Гренобъл Фут 38 имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 3.77 | 5.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.16 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.42 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.82 | 1.84 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.11 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра