Франция - Лига 3 (2017 - 2018)
21:00
Гренобъл Фут 38
Лез Ербиер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.10 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.36 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.04.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гренобъл, а гостите от Лез Ербиер. Разстоянието между двата града е 552.6 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де Алп, който има капацитет от 20 068 места. Снимки от Google карта стадион Стад де Алп. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гренобъл Фут 38 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2018 | Лига 3 | Шамбли | 1 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 3.11 | 2.92 | 2.24 |
| 14.04.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 0 | Безие | 1.82 | 3.04 | 4.26 |
| 07.04.2018 | Лига 3 | Лавал | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.81 | 2.78 | 2.52 |
| 31.03.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 2 | Сп. Клуб Лион | 1.72 | 3.14 | 4.83 |
| 16.03.2018 | Лига 3 | Авранш | 1 - 0 | Гренобъл Фут 38 | 4.00 | 3.03 | 1.89 |
| 09.03.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | Консолат Марсилия | 1.62 | 3.32 | 5.18 |
| 03.03.2018 | Лига 3 | Шоле | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 3.69 | 3.03 | 1.96 |
| 23.02.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 1 | По | 1.81 | 2.98 | 4.45 |
| 17.02.2018 | Лига 3 | Ред Стар Париж | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.46 | 2.78 | 2.92 |
| 11.02.2018 | Лига 3 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | Кретей-Луситанос | 1.63 | 3.38 | 5.01 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лез Ербиер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Купа на Франция | Лез Ербиер | 2 - 0 | Шамбли | 2.40 | 3.01 | 2.99 |
| 12.04.2018 | Лига 3 | Авранш | 1 - 1 | Лез Ербиер | 2.25 | 3.05 | 2.95 |
| 06.04.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 3 - 2 | Консолат Марсилия | 2.28 | 2.94 | 3.03 |
| 30.03.2018 | Лига 3 | Шоле | 1 - 1 | Лез Ербиер | 2.74 | 3.02 | 2.42 |
| 23.03.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 0 - 1 | По | 2.30 | 2.84 | 3.14 |
| 16.03.2018 | Лига 3 | Ред Стар Париж | 1 - 2 | Лез Ербиер | 2.03 | 2.98 | 3.53 |
| 09.03.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 0 - 0 | Кретей-Луситанос | 2.03 | 3.04 | 3.47 |
| 02.03.2018 | Лига 3 | Дюнкерк | 1 - 2 | Лез Ербиер | 2.29 | 2.93 | 3.01 |
| 27.02.2018 | Купа на Франция | Лез Ербиер | 0 - 0 | Ланс | 3.85 | 3.25 | 1.93 |
| 23.02.2018 | Лига 3 | Лез Ербиер | 0 - 0 | Булон | 2.60 | 2.99 | 2.55 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2017 | Лига 3 | Лез Ербиер | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 | 2.80 | 2.93 | 2.45 |
Лига 3 класиране към 27.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ред Стар Париж | 29 | +15 | 51 |
| 2 | Гренобъл Фут 38 | 29 | +9 | 45 |
| 3 | Безие | 29 | +8 | 45 |
| 4 | Родес | 30 | +3 | 45 |
| 5 | Лавал | 29 | +3 | 41 |
| 6 | Конкарно | 30 | +1 | 39 |
| 7 | Шоле | 29 | -1 | 38 |
| 8 | Спортинг Клуб Лион | 29 | -3 | 38 |
| 9 | Дюнкерк | 29 | 0 | 37 |
| 10 | Антанта ССГ | 30 | -5 | 37 |
| 11 | Шамбли | 29 | +4 | 36 |
| 12 | Булон | 29 | -1 | 36 |
| 13 | Лез Ербиер | 29 | -5 | 36 |
| 14 | По | 29 | +2 | 35 |
| 15 | Авранш | 29 | -6 | 34 |
| 16 | Консолат Марсилия | 29 | -10 | 31 |
| 17 | Кретей-Луситанос | 29 | -14 | 25 |
Хронология в първенството
| Гренобъл Фут 38 | |
| Лез Ербиер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гренобъл Фут 38 | Гренобъл Фут 38 | Лез Ербиер | Лез Ербиер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Гренобъл Фут 38 | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 3 | Безие | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | |||
| 4 | Родес | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Лавал | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Конкарно | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 7 | Шоле | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Спортинг Клуб Лион | 1 - 2 | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Дюнкерк | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Антанта ССГ | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Шамбли | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 12 | Булон | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Лез Ербиер | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | По | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 15 | Авранш | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Консолат Марсилия | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 17 | Кретей-Луситанос | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Гренобъл Фут 38 | Лез Ербиер | |
| Позиция | 2 | 13 |
| Точки | 45 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 19 | 21 |
Форма в шампионата
| Гренобъл Фут 38 | Лез Ербиер | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
12 6 |
8
12 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
7 3 |
5
6 3 |
Голове в шампионата
| Гренобъл Фут 38 | Лез Ербиер | |
|
Вкарани
Получени |
29
20 |
33
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
11 |
19
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.10 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.36 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.04.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
