Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Гримсби Таун
Нортхямптън Таун
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.75 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клийтхорпс, а гостите от Нортхямптън.
Разстоянието между двата града е 156.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Блъндъл Парк,
който има капацитет от
9 546 места.
Размерите на терена са 101 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Блъндъл Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гримсби Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Порт Вейл |
1 - 0 |
Гримсби Таун |
2.61 |
3.28 |
2.59 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Гримсби Таун |
0 - 0 |
Бъртън Албион |
2.31 |
3.51 |
2.59 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
1 - 2 |
Шросбъри Таун |
1.67 |
3.86 |
4.60 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
2 - 1 |
Гримсби Таун |
3.80 |
3.56 |
1.89 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Нотс Каунти |
2 - 1 |
Гримсби Таун |
2.48 |
3.51 |
2.42 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
2 - 0 |
Кроули Таун |
1.39 |
4.83 |
6.66 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
2 - 0 |
Бристъл Роувърс |
2.33 |
3.53 |
2.76 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
2 - 2 |
Гримсби Таун |
3.43 |
3.57 |
1.98 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Акрингтън Стенли |
2 - 2 |
Гримсби Таун |
3.50 |
3.49 |
2.00 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
2 - 2 |
Флийтууд Таун |
1.86 |
3.48 |
4.04 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Нортхямптън Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Йорк Сити |
1 - 1 |
Нортхямптън Таун |
1.47 |
4.28 |
6.11 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Кембридж Юнайтед |
2 - 1 |
Нортхямптън Таун |
1.77 |
3.61 |
3.82 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
0 - 1 |
Родъръм Юнайтед |
2.49 |
3.30 |
2.71 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Шросбъри Таун |
2 - 0 |
Нортхямптън Таун |
2.59 |
3.14 |
2.69 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
1 - 0 |
Нюпорт Каунти |
1.74 |
3.56 |
4.52 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
1 - 1 |
Кроули Таун |
1.74 |
3.73 |
4.34 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Джилингам |
1 - 1 |
Нортхямптън Таун |
2.57 |
3.28 |
2.63 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Крю Александра |
1 - 0 |
Нортхямптън Таун |
2.15 |
3.38 |
3.19 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
0 - 0 |
Суиндън |
2.11 |
3.39 |
3.26 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигата |
Лестър |
1 - 0 |
Нортхямптън Таун |
1.23 |
6.14 |
10.50 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2023 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
1 - 2 |
Гримсби Таун |
2.00 |
3.29 |
3.77 |
| 06.08.2022 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
1 - 1 |
Нортхямптън Таун |
2.96 |
3.24 |
2.38 |
| 29.02.2020 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
0 - 3 |
Нортхямптън Таун |
2.69 |
3.02 |
2.78 |
| 23.11.2019 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
2 - 0 |
Гримсби Таун |
1.95 |
3.48 |
3.88 |
| 16.03.2019 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
0 - 0 |
Нортхямптън Таун |
2.92 |
3.21 |
2.48 |
| 24.11.2018 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
2 - 2 |
Гримсби Таун |
1.68 |
3.74 |
4.92 |
| 07.12.2013 |
ФА Къп |
Гримсби Таун |
2 - 0 |
Нортхямптън Таун |
2.31 |
3.22 |
2.82 |
| 14.11.2009 |
Втора Лига |
Нортхямптън Таун |
0 - 0 |
Гримсби Таун |
1.64 |
3.58 |
4.93 |
| 21.11.2006 |
ФА Къп |
Гримсби Таун |
0 - 2 |
Нортхямптън Таун |
2.63 |
3.16 |
2.39 |
| 11.11.2006 |
ФА Къп |
Нортхямптън Таун |
0 - 0 |
Гримсби Таун |
1.60 |
3.46 |
5.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гримсби Таун имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
10 |
6 |
1 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
19 |
| 2 |
Барнет |
8 |
5 |
3 |
0 |
20 |
11 |
+9 |
18 |
| 3 |
Крю Александра |
10 |
4 |
6 |
0 |
12 |
7 |
+5 |
18 |
| 4 |
Джилингам |
10 |
4 |
4 |
2 |
15 |
10 |
+5 |
16 |
| 5 |
Йорк Сити |
9 |
4 |
3 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
15 |
| 6 |
Уолсол |
9 |
3 |
6 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
15 |
| 7 |
Честърфийлд |
10 |
4 |
3 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
15 |
| 8 |
Челтнъм Таун |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 9 |
Бристъл Роувърс |
10 |
5 |
0 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 10 |
Рочдейл |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
14 |
| 11 |
Гримсби Таун |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 12 |
Нюпорт Каунти |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 13 |
Транмиър Роувърс |
10 |
2 |
6 |
2 |
13 |
13 |
0 |
12 |
| 14 |
Екзитър |
10 |
3 |
3 |
4 |
6 |
6 |
0 |
12 |
| 15 |
Акрингтън Стенли |
10 |
2 |
5 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
10 |
2 |
5 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 17 |
Суиндън |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
11 |
| 18 |
Шросбъри Таун |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
11 |
| 19 |
Колчестър |
9 |
2 |
4 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
16 |
-4 |
10 |
| 21 |
Олдъм |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 22 |
Порт Вейл |
8 |
2 |
2 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
8 |
| 23 |
Нортхямптън Таун |
8 |
1 |
4 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 24 |
Кроули Таун |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гримсби Таун |
|
| Нортхямптън Таун |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гримсби Таун |
Гримсби Таун |
|
Нортхямптън Таун |
Нортхямптън Таун |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Салфорд Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Барнет |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Крю Александра |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Джилингам |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Йорк Сити |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Уолсол |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Честърфийлд |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Челтнъм Таун |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Бристъл Роувърс |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Рочдейл |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Гримсби Таун |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Нюпорт Каунти |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 13 |
Транмиър Роувърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Екзитър |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
Акрингтън Стенли |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Флийтууд Таун |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 17 |
Суиндън |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 18 |
Шросбъри Таун |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 19 |
Колчестър |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 21 |
Олдъм |
|
|
|
|
|
|
|
| 22 |
Порт Вейл |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 23 |
Нортхямптън Таун |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 24 |
Кроули Таун |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гримсби Таун |
Нортхямптън Таун |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
13 |
4 |
| Получени Голове |
11 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.30 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.10 |
0.88 |
| Мачове Вкарал |
80% |
50% |
| Мачове Получил |
60% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
38% |
| Над 1.5 |
70% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
30% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
2 |
| Получени Голове |
4 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
0.50 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
40% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
50% |
| Над 1.5 |
80% |
75% |
| Над 2.5 |
40% |
0% |
| Над 3.5 |
20% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.75 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака