Исландия - Висша Лига (2017)
22:15
Гриндавик
Стярнан Гардабаер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.75 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.05.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гриндавик, а гостите от Гардабаер. Разстоянието между двата града е 37.7 км. Мачът ще се играе на стадион Гриндавикурвьолур, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Гриндавикурвьолур. Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гриндавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2017 | Купа на Лигата | КА Акурейри | 0 - 0 | Гриндавик | 1.97 | 3.51 | 3.13 |
| 10.04.2017 | Купа на Лигата | Акранес | 1 - 4 | Гриндавик | 1.94 | 3.55 | 3.23 |
| 30.03.2017 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Гриндавик | 1.62 | 3.92 | 4.28 |
| 17.03.2017 | Исландия | Тротур Рейкявик | 2 - 3 | Гриндавик | 4.39 | 3.78 | 1.62 |
| 12.03.2017 | Исландия | Гриндавик | 3 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.39 | 4.50 | 5.78 |
| 25.02.2017 | Исландия | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 1 | Гриндавик | 1.77 | 3.90 | 3.45 |
| 03.02.2017 | Купа на Исландия | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 1 | Гриндавик | 1.49 | 4.49 | 4.65 |
| 24.01.2017 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 1 - 1 | Гриндавик | 1.19 | 5.97 | 9.09 |
| 21.01.2017 | Купа на Исландия | Акранес | 6 - 1 | Гриндавик | 2.00 | 4.00 | 2.74 |
| 14.01.2017 | Купа на Исландия | Гриндавик | 2 - 2 | Викингур Олафсвик | 2.52 | 3.53 | 2.35 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 1 равенство в последните 2 домакинства.
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2017 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Гриндавик | 1.62 | 3.92 | 4.28 |
| 16.03.2017 | Исландия | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | Стярнан Гардабаер | 8.80 | 5.52 | 1.24 |
| 11.03.2017 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 1 - 0 | Лейкнир Фаскр. | - | - | - |
| 28.02.2017 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 3 - 1 | Тротур Рейкявик | 1.24 | 5.13 | 8.78 |
| 04.02.2017 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | ФХ Хафнарфьордур | 2.58 | 3.98 | 2.08 |
| 31.01.2017 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 0 | Викингур Олафсвик | 1.31 | 5.33 | 6.43 |
| 24.01.2017 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 1 - 1 | Гриндавик | 1.19 | 5.97 | 9.09 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | Викингур Олафсвик | 1.40 | 4.42 | 6.21 |
| 25.09.2016 | Висша Лига | Фьолнир Рейкявик | 0 - 1 | Стярнан Гардабаер | 2.12 | 3.48 | 2.93 |
| 19.09.2016 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 3 - 1 | Акранес | 1.49 | 4.18 | 5.36 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2017 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Гриндавик | 1.62 | 3.92 | 4.28 |
| 24.01.2017 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 1 - 1 | Гриндавик | 1.19 | 5.97 | 9.09 |
| 13.01.2015 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 3 - 1 | Гриндавик | 1.16 | 6.00 | 11.00 |
| 12.08.2012 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 3 - 4 | Гриндавик | 1.43 | 4.24 | 6.33 |
| 21.05.2012 | Висша Лига | Гриндавик | 1 - 4 | Стярнан Гардабаер | 3.61 | 3.46 | 1.88 |
| 11.09.2011 | Висша Лига | Гриндавик | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 3.03 | 3.32 | 2.09 |
| 06.06.2011 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 2 - 1 | Гриндавик | 1.85 | 3.46 | 3.66 |
| 19.07.2010 | Висша Лига | Гриндавик | 1 - 1 | Стярнан Гардабаер | 2.29 | 3.55 | 2.54 |
| 11.05.2010 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 4 - 0 | Гриндавик | 1.90 | 3.40 | 3.50 |
| 19.07.2009 | Висша Лига | Гриндавик | 4 - 2 | Стярнан Гардабаер | 2.46 | 3.29 | 2.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гриндавик имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 01.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФХ Хафнарфьордур | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Валур Рейкявик | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Вестманаейяр | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Фьолнир Рейкявик | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Акранес | 1 | -2 | 0 |
| 6 | Викингур Олафсвик | 1 | -2 | 0 |
| 7 | Брейдаблик Коупавогюр | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Викингур Рейкявик | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Гриндавик | 0 | 0 | 0 |
| 7 | КА Акурейри | 0 | 0 | 0 |
| 7 | КР Рейкявик | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Стярнан Гардабаер | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Гриндавик | Стярнан Гардабаер | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Гриндавик | Стярнан Гардабаер | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Гриндавик | Стярнан Гардабаер | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.75 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.05.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
