Исландия - Първа Дивизия (2026)
19:00
Гриндавик
Волсунгур Хусавик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Гриндавик, а гостите от Хусавик. Разстоянието между двата града е 344.5 км. Мачът ще се играе на стадион Гриндавикурвьолур, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Гриндавикурвьолур. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гриндавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Купа на Исландия | Акранес | 1 - 1 | Гриндавик | 1.30 | 5.12 | 6.70 |
| 08.05.2026 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 2 - 2 | Гриндавик | 1.92 | 3.85 | 3.06 |
| 01.05.2026 | Първа Дивизия | Гриндавик | 0 - 0 | Нярдвик | 3.35 | 3.87 | 1.82 |
| 25.04.2026 | Първа Дивизия | Вестри | 1 - 1 | Гриндавик | 1.65 | 4.10 | 3.84 |
| 06.04.2026 | Купа на Исландия | Гриндавик | 0 - 0 | Кефлавик | - | - | - |
| 07.03.2026 | Купа на Лигата | КА Акурейри | 0 - 0 | Гриндавик | - | - | - |
| 26.02.2026 | Купа на Лигата | ИР Рейкявик | 3 - 2 | Гриндавик | 1.43 | 4.70 | 4.60 |
| 13.02.2026 | Купа на Лигата | Нярдвик | 2 - 2 | Гриндавик | 1.27 | 5.63 | 7.47 |
| 07.02.2026 | Купа на Лигата | КР Рейкявик | 6 - 1 | Гриндавик | 1.12 | 7.73 | 11.27 |
| 31.01.2026 | Купа на Лигата | Викингур Рейкявик | 2 - 0 | Гриндавик | 1.07 | 9.83 | 16.18 |
Общо 7 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства в последните 2 домакинства.
Волсунгур Хусавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Първа Дивизия | Волсунгур Хусавик | 0 - 3 | Тротур Рейкявик | 6.43 | 5.04 | 1.33 |
| 01.05.2026 | Първа Дивизия | Афт. Мосфелсбаер | 0 - 0 | Волсунгур Хусавик | 1.16 | 6.89 | 10.42 |
| 25.04.2026 | Първа Дивизия | Волсунгур Хусавик | 1 - 1 | Лейкнир Рейкявик | 3.64 | 3.92 | 1.73 |
| 22.02.2026 | Купа на Лигата | Волсунгур Хусавик | 1 - 5 | Акранес | - | - | - |
| 18.02.2026 | Купа на Лигата | Тор Акурейри | 10 - 0 | Волсунгур Хусавик | - | - | - |
| 13.09.2025 | Първа Дивизия | Волсунгур Хусавик | 0 - 4 | ХК Коупавогюр | 3.88 | 4.15 | 1.65 |
| 06.09.2025 | Първа Дивизия | Филкир Рейкявик | 1 - 2 | Волсунгур Хусавик | 1.27 | 5.62 | 7.46 |
| 30.08.2025 | Първа Дивизия | Волсунгур Хусавик | 2 - 0 | Гриндавик | 2.02 | 3.98 | 2.76 |
| 23.08.2025 | Първа Дивизия | Кефлавик | 7 - 2 | Волсунгур Хусавик | 1.31 | 5.21 | 6.72 |
| 17.08.2025 | Първа Дивизия | Волсунгур Хусавик | 1 - 2 | Лейкнир Рейкявик | 2.38 | 3.71 | 2.40 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2025 | Първа Дивизия | Волсунгур Хусавик | 2 - 0 | Гриндавик | 2.02 | 3.98 | 2.76 |
| 21.06.2025 | Първа Дивизия | Гриндавик | 2 - 4 | Волсунгур Хусавик | 1.64 | 3.96 | 4.07 |
| 17.05.2017 | Купа на Исландия | Гриндавик | 7 - 1 | Волсунгур Хусавик | 1.07 | 8.57 | 15.86 |
| 02.06.2015 | Купа на Исландия | Волсунгур Хусавик | 3 - 4 | Гриндавик | 7.69 | 5.65 | 1.23 |
| 16.08.2013 | Първа Дивизия | Волсунгур Хусавик | 1 - 5 | Гриндавик | 8.00 | 5.25 | 1.25 |
| 08.06.2013 | Първа Дивизия | Гриндавик | 4 - 2 | Волсунгур Хусавик | 1.18 | 5.93 | 9.88 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гриндавик имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тротур Рейкявик | 3 | +7 | 9 |
| 2 | ХК Коупавогюр | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Филкир Рейкявик | 3 | +3 | 6 |
| 4 | ИР Рейкявик | 3 | +1 | 4 |
| 5 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 3 | 0 | 4 |
| 6 | Нярдвик | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Вестри | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Лейкнир Рейкявик | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Гриндавик | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Грота Селтярнарнес | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Волсунгур Хусавик | 3 | -3 | 2 |
| 12 | Аегир | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Гриндавик | |
| Волсунгур Хусавик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гриндавик | Гриндавик | Волсунгур Хусавик | Волсунгур Хусавик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тротур Рейкявик | 0 - 3 | ||||||
| 2 | ХК Коупавогюр | |||||||
| 3 | Филкир Рейкявик | |||||||
| 4 | ИР Рейкявик | 2 - 2 | ||||||
| 5 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Нярдвик | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Вестри | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Лейкнир Рейкявик | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Гриндавик | - | - | - | ||||
| 10 | Грота Селтярнарнес | |||||||
| 11 | Волсунгур Хусавик | - | - | - | ||||
| 12 | Аегир | |||||||
Представяне в Шампионата
| Гриндавик | Волсунгур Хусавик | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 0 | 1 |
| Вкарани Голове | 3 | 1 |
| Получени Голове | 3 | 4 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 0.33 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 67% | 33% |
| Мачове Получил | 67% | 67% |
| Гол/Гол | 67% | 33% |
| Над 1.5 | 67% | 67% |
| Над 2.5 | 33% | 33% |
| Над 3.5 | 33% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 0 | 0 |
| Получени Голове | 0 | 0 |
| Средно Вкарани | 0.00 | 0.00 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.00 |
| Мачове Вкарал | 0% | 0% |
| Мачове Получил | 0% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 0% | 0% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
