Шотландия - Купа на Шотландия (2020 - 2021)
17:00
Грийнок Мортън
Дънфърмлин
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.01.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грийнок, а гостите от Дънфърмлин. Разстоянието между двата града е 82.1 км. Мачът ще се играе на стадион Капилау Парк, който има капацитет от 11 100 места, от които седящи 5 741. Снимки от Google карта стадион Капилау Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Грийнок Мортън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.01.2021 | Чемпиъншип | Алоа Атлетик | 1 - 1 | Грийнок Мортън | 2.79 | 3.41 | 2.27 |
| 29.12.2020 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 1 - 1 | Грийнок Мортън | 2.04 | 3.35 | 3.37 |
| 19.12.2020 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 2 - 0 | Куин ъф Саут | 2.09 | 3.38 | 3.14 |
| 12.12.2020 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 2 | Грийнок Мортън | 1.57 | 3.82 | 5.12 |
| 05.12.2020 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 0 - 2 | Хартс | 7.07 | 4.46 | 1.37 |
| 21.11.2020 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 0 | Грийнок Мортън | 2.28 | 3.34 | 2.87 |
| 14.11.2020 | Купа на Лигата | Партик Тисъл | 0 - 0 | Грийнок Мортън | 2.25 | 3.47 | 2.76 |
| 11.11.2020 | Купа на Лигата | Сейнт Мирън | 1 - 1 | Грийнок Мортън | 1.57 | 3.87 | 5.20 |
| 07.11.2020 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 5 - 0 | Грийнок Мортън | 2.04 | 3.56 | 3.12 |
| 31.10.2020 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 3 - 2 | Еър Юнайтед | 2.84 | 3.29 | 2.27 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Дънфърмлин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2020 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Дънфърмлин | 2.42 | 3.27 | 2.72 |
| 26.12.2020 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 0 | Арброут | 1.73 | 3.61 | 4.39 |
| 19.12.2020 | Чемпиъншип | Дънди ФК | 3 - 3 | Дънфърмлин | 2.37 | 3.24 | 2.81 |
| 15.12.2020 | Купа на Лигата | Дънфърмлин | 0 - 0 | Сейнт Джонстън | 2.74 | 3.24 | 2.41 |
| 12.12.2020 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 2 | Грийнок Мортън | 1.57 | 3.82 | 5.12 |
| 05.12.2020 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 2 - 2 | Дънфърмлин | 2.85 | 3.43 | 2.20 |
| 28.11.2020 | Купа на Лигата | Арброут | 1 - 3 | Дънфърмлин | 3.71 | 3.63 | 1.86 |
| 20.11.2020 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 2 - 1 | Хартс | 4.87 | 3.45 | 1.69 |
| 14.11.2020 | Купа на Лигата | Дънфърмлин | 3 - 2 | Клайд | 1.57 | 4.20 | 4.45 |
| 07.11.2020 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 0 - 0 | Дънфърмлин | 2.85 | 3.43 | 2.24 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2020 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 1 - 2 | Грийнок Мортън | 1.57 | 3.82 | 5.12 |
| 11.01.2020 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 3 - 2 | Дънфърмлин | 3.22 | 3.32 | 2.12 |
| 07.12.2019 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 3 - 1 | Грийнок Мортън | 1.63 | 3.74 | 4.95 |
| 05.10.2019 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 1 - 1 | Дънфърмлин | 2.93 | 3.36 | 2.27 |
| 27.04.2019 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 0 - 1 | Грийнок Мортън | 2.34 | 2.71 | 3.37 |
| 26.01.2019 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 0 - 0 | Дънфърмлин | 3.43 | 3.26 | 2.03 |
| 01.12.2018 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 3 - 0 | Грийнок Мортън | 1.70 | 3.65 | 4.49 |
| 22.09.2018 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 1 - 1 | Дънфърмлин | 2.88 | 3.24 | 2.35 |
| 17.03.2018 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 0 - 0 | Грийнок Мортън | 2.20 | 3.27 | 3.04 |
| 03.02.2018 | Чемпиъншип | Грийнок Мортън | 2 - 1 | Дънфърмлин | 2.31 | 3.23 | 2.87 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Грийнок Мортън имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хартс | 10 | +17 | 24 |
| 2 | Дънфърмлин | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Дънди ФК | 11 | +2 | 19 |
| 4 | Рейт Роувърс | 9 | +10 | 15 |
| 5 | Грийнок Мортън | 10 | -3 | 15 |
| 6 | Еър Юнайтед | 11 | 0 | 13 |
| 7 | Инвърнес КТ | 9 | +3 | 12 |
| 8 | Куин ъф Саут | 11 | -12 | 10 |
| 9 | Алоа Атлетик | 11 | -14 | 8 |
| 10 | Арброут | 10 | -10 | 5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.01.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра