Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Грийнок Мортън
Куинс парк ФК
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.20 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грийнок, а гостите от Глазгоу.
Разстоянието между двата града е 32.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Капилау Парк,
който има капацитет от
11 100 места, от които седящи 5 741.
Снимки от Google карта
стадион Капилау Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Грийнок Мортън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
1 - 2 |
Грийнок Мортън |
1.77 |
3.36 |
4.24 |
| 03.10.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 2 |
Рейт Роувърс |
5.32 |
3.82 |
1.55 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.34 |
4.52 |
7.69 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
4.55 |
3.73 |
1.64 |
| 11.09.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 4 |
Ливингстън |
4.99 |
4.07 |
1.53 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
2.31 |
3.19 |
2.84 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 1 |
Грийнок Мортън |
1.68 |
3.53 |
4.61 |
| 22.08.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 2 |
Арброут |
3.34 |
3.20 |
2.05 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.95 |
3.35 |
3.48 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 1 |
Партик Тисъл |
5.16 |
3.90 |
1.54 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 домакинства.
Куинс парк ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Инвърнес КТ |
4.22 |
3.63 |
1.71 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.46 |
3.97 |
6.24 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.79 |
3.29 |
4.27 |
| 18.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Еър Юнайтед |
3.11 |
3.20 |
2.16 |
| 12.09.2026 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.44 |
4.14 |
6.31 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
2.31 |
3.19 |
2.84 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.30 |
4.77 |
8.45 |
| 22.08.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Стенхаусмюър |
2.21 |
3.12 |
3.05 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 2 |
Рейт Роувърс |
3.63 |
3.32 |
1.92 |
| 01.08.2026 |
Чемпиъншип |
Ливингстън |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.44 |
4.04 |
6.39 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
2.31 |
3.19 |
2.84 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 0 |
Куинс парк ФК |
1.83 |
3.40 |
3.88 |
| 21.02.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
3 - 2 |
Грийнок Мортън |
2.73 |
3.07 |
2.45 |
| 05.12.2025 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
1.70 |
3.45 |
4.55 |
| 13.09.2025 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 0 |
Грийнок Мортън |
2.51 |
3.22 |
2.58 |
| 22.03.2025 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
2 - 1 |
Куинс парк ФК |
2.35 |
3.07 |
2.89 |
| 25.01.2025 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 2 |
Грийнок Мортън |
1.88 |
3.26 |
3.85 |
| 29.10.2024 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 1 |
Куинс парк ФК |
2.88 |
3.28 |
2.26 |
| 14.09.2024 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.99 |
3.40 |
3.33 |
| 30.03.2024 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
2.00 |
3.32 |
3.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Грийнок Мортън имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Чемпиъншип класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стенхаусмюър |
9 |
7 |
1 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
22 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
6 |
+9 |
20 |
| 3 |
Партик Тисъл |
9 |
5 |
3 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
18 |
| 4 |
Ливингстън |
10 |
4 |
1 |
5 |
14 |
11 |
+3 |
13 |
| 5 |
Дънфърмлин |
8 |
3 |
4 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
13 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
10 |
3 |
4 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
13 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 8 |
Арброут |
10 |
3 |
2 |
5 |
7 |
15 |
-8 |
11 |
| 9 |
Куинс парк ФК |
10 |
2 |
1 |
7 |
6 |
16 |
-10 |
7 |
| 10 |
Грийнок Мортън |
10 |
1 |
1 |
8 |
7 |
18 |
-11 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Грийнок Мортън |
|
| Куинс парк ФК |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Грийнок Мортън |
Грийнок Мортън |
|
Куинс парк ФК |
Куинс парк ФК |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стенхаусмюър |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Рейт Роувърс |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Партик Тисъл |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Ливингстън |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Дънфърмлин |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Еър Юнайтед |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 8 |
Арброут |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Куинс парк ФК |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Грийнок Мортън |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Грийнок Мортън |
Куинс парк ФК |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
8 |
7 |
| Вкарани Голове |
7 |
6 |
| Получени Голове |
18 |
16 |
| Средно Вкарани |
0.70 |
0.60 |
| Средно Получени |
1.80 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
60% |
40% |
| Мачове Получил |
100% |
90% |
| Гол/Гол |
60% |
40% |
| Над 1.5 |
80% |
90% |
| Над 2.5 |
50% |
40% |
| Над 3.5 |
10% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
5 |
4 |
| Вкарани Голове |
3 |
1 |
| Получени Голове |
10 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
0.20 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
60% |
20% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
20% |
| Над 1.5 |
60% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
20% |
| Над 3.5 |
20% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.20 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака