Шотландия - Чемпиъншип (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Грийнок Мортън
Стенхаусмюър
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.10 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грийнок, а гостите от Стенхаусмюър.
Разстоянието между двата града е 60.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Капилау Парк,
който има капацитет от
11 100 места, от които седящи 5 741.
Снимки от Google карта
стадион Капилау Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Грийнок Мортън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Грийнок Мортън |
0 - 1 |
Келти Хартс |
1.43 |
4.32 |
5.34 |
| 31.10.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
2 - 3 |
Грийнок Мортън |
1.20 |
5.93 |
10.45 |
| 17.10.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
2 - 0 |
Куинс парк ФК |
2.43 |
3.16 |
2.70 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
1 - 2 |
Грийнок Мортън |
1.77 |
3.36 |
4.24 |
| 03.10.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 2 |
Рейт Роувърс |
5.32 |
3.82 |
1.55 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.34 |
4.52 |
7.69 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
4.55 |
3.73 |
1.64 |
| 11.09.2026 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
1 - 4 |
Ливингстън |
4.99 |
4.07 |
1.53 |
| 05.09.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
2.31 |
3.19 |
2.84 |
| 29.08.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
1 - 1 |
Грийнок Мортън |
1.68 |
3.53 |
4.61 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Стенхаусмюър |
4 - 1 |
Берик Рейнджърс |
1.14 |
6.95 |
12.62 |
| 30.10.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
0 - 3 |
Ливингстън |
4.39 |
3.67 |
1.68 |
| 27.10.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
0 - 1 |
Дънфърмлин |
3.53 |
3.24 |
1.97 |
| 24.10.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
3 - 0 |
Стенхаусмюър |
1.44 |
4.09 |
6.25 |
| 17.10.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Рейт Роувърс |
3.07 |
3.13 |
2.22 |
| 10.10.2026 |
Чемпиъншип |
Инвърнес КТ |
2 - 0 |
Стенхаусмюър |
1.82 |
3.38 |
3.96 |
| 25.09.2026 |
Чемпиъншип |
Еър Юнайтед |
0 - 1 |
Стенхаусмюър |
2.19 |
3.17 |
3.06 |
| 19.09.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Арброут |
1.89 |
3.21 |
3.89 |
| 15.09.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Партик Тисъл |
4.67 |
3.69 |
1.63 |
| 11.09.2026 |
Купа на Лигата |
Стенхаусмюър |
0 - 3 |
Хартс |
8.83 |
5.12 |
1.28 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Чемпиъншип |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.95 |
3.35 |
3.48 |
| 17.01.2026 |
Купа на Шотландия |
Стенхаусмюър |
4 - 0 |
Грийнок Мортън |
2.51 |
3.14 |
2.60 |
| 15.07.2025 |
Купа на Лигата |
Грийнок Мортън |
3 - 0 |
Стенхаусмюър |
1.50 |
4.04 |
5.20 |
| 28.06.2022 |
Приятелски срещи |
Стенхаусмюър |
0 - 1 |
Грийнок Мортън |
- |
- |
- |
| 21.07.2018 |
Купа на Лигата |
Грийнок Мортън |
2 - 0 |
Стенхаусмюър |
1.37 |
4.71 |
6.45 |
| 11.04.2015 |
Първа Лига |
Грийнок Мортън |
3 - 2 |
Стенхаусмюър |
1.43 |
4.25 |
6.01 |
| 10.01.2015 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
2 - 3 |
Грийнок Мортън |
3.14 |
3.42 |
2.03 |
| 22.11.2014 |
Първа Лига |
Грийнок Мортън |
3 - 1 |
Стенхаусмюър |
1.40 |
4.38 |
6.20 |
| 27.09.2014 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
2 - 1 |
Грийнок Мортън |
3.36 |
3.46 |
1.95 |
| 08.05.2004 |
Първа Лига |
Грийнок Мортън |
1 - 4 |
Стенхаусмюър |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 4 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Грийнок Мортън имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Чемпиъншип класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Партик Тисъл |
13 |
7 |
4 |
2 |
17 |
7 |
+10 |
25 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
13 |
7 |
3 |
3 |
20 |
9 |
+11 |
24 |
| 3 |
Дънфърмлин |
13 |
6 |
6 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
24 |
| 4 |
Стенхаусмюър |
13 |
7 |
2 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
23 |
| 5 |
Ливингстън |
13 |
6 |
2 |
5 |
18 |
11 |
+7 |
20 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
13 |
5 |
4 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 8 |
Арброут |
13 |
3 |
2 |
8 |
7 |
22 |
-15 |
11 |
| 9 |
Грийнок Мортън |
12 |
3 |
1 |
8 |
12 |
20 |
-8 |
10 |
| 10 |
Куинс парк ФК |
13 |
2 |
1 |
10 |
8 |
22 |
-14 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Грийнок Мортън |
|
| Стенхаусмюър |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Грийнок Мортън |
Грийнок Мортън |
|
Стенхаусмюър |
Стенхаусмюър |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Партик Тисъл |
0 - 1 |
2 - 3 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Рейт Роувърс |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Дънфърмлин |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Стенхаусмюър |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Ливингстън |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
0 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Инвърнес КТ |
|
2 - 0 |
|
|
3 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
|
1 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Арброут |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Грийнок Мортън |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 10 |
Куинс парк ФК |
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Грийнок Мортън |
Стенхаусмюър |
| Победи |
3 |
7 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
8 |
4 |
| Вкарани Голове |
12 |
13 |
| Получени Голове |
20 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.67 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
67% |
69% |
| Мачове Получил |
92% |
54% |
| Гол/Гол |
58% |
23% |
| Над 1.5 |
83% |
62% |
| Над 2.5 |
50% |
23% |
| Над 3.5 |
17% |
8% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
5 |
| Получени Голове |
10 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
0.83 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
83% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
17% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
50% |
17% |
| Над 3.5 |
17% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.10 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака