Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2017)
19:00
Гроруд
Алта
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 4.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.22 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.06.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гроруд, а гостите от Алта. Разстоянието между двата града е 1 251.2 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гроруд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.06.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 4 - 0 | Гроруд | 2.60 | 3.76 | 2.17 |
| 27.05.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 3 - 0 | Фолу | 1.38 | 4.54 | 6.04 |
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Гроруд | 0 - 1 | Елверум | 2.77 | 3.80 | 2.09 |
| 20.05.2017 | Д2 Група 1 | Шайд | 0 - 1 | Гроруд | 1.77 | 4.14 | 3.21 |
| 14.05.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 2 | Рауфос | 2.05 | 3.86 | 2.75 |
| 06.05.2017 | Д2 Група 1 | ХамКам | 3 - 0 | Гроруд | 1.59 | 4.22 | 4.15 |
| 29.04.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 4 - 1 | Киелсос | 1.40 | 4.63 | 5.61 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Гроруд | 4 - 1 | Фолу | 1.52 | 4.46 | 4.50 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 3 - 2 | КФУМ Осло | 2.44 | 3.80 | 2.29 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Финснес | 0 - 1 | Гроруд | 2.07 | 4.09 | 2.59 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Алта - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.06.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 1 - 0 | Финснес | 2.17 | 3.82 | 2.62 |
| 28.05.2017 | Д2 Група 1 | Брюмундал | 0 - 0 | Алта | 4.80 | 4.72 | 1.43 |
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Алта | 1.55 | 4.31 | 4.32 |
| 20.05.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 2 | Аскер | 1.74 | 3.89 | 3.56 |
| 13.05.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 0 - 3 | Алта | - | - | - |
| 07.05.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 1 | Нюбергсунд | 1.32 | 4.97 | 6.75 |
| 29.04.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 2 - 4 | Алта | 1.64 | 4.21 | 3.88 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Алта | 5 - 1 | Сеня | 1.21 | 5.96 | 8.35 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 1 - 1 | Алта | 1.82 | 3.88 | 3.33 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 0 | Фолу | 1.65 | 4.31 | 3.69 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2016 | Д2 Група 1 | Гроруд | 4 - 0 | Алта | 1.80 | 4.11 | 3.15 |
| 24.04.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 1 - 2 | Гроруд | 1.71 | 4.28 | 3.34 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Гроруд имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 10.06.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 8 | +8 | 19 |
| 2 | Алта | 8 | +9 | 18 |
| 3 | Шайд | 8 | +11 | 17 |
| 4 | Берум | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Гроруд | 8 | 0 | 15 |
| 6 | Рауфос | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Киелсос | 8 | -3 | 9 |
| 8 | Волеренга Осло 2 | 7 | -7 | 9 |
| 9 | Нюбергсунд | 8 | -2 | 8 |
| 10 | КФУМ Осло | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Финснес | 8 | -2 | 7 |
| 12 | Фолу | 8 | -5 | 7 |
| 13 | Аскер | 7 | -7 | 5 |
| 14 | Брюмундал | 8 | -10 | 5 |
Хронология в първенството
| Гроруд | |
| Алта | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гроруд | Гроруд | Алта | Алта | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХамКам | 3 - 0 | ||||||
| 2 | Алта | - | - | - | ||||
| 3 | Шайд | 0 - 1 | ||||||
| 4 | Берум | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Гроруд | - | - | - | ||||
| 6 | Рауфос | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 7 | Киелсос | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 8 | Волеренга Осло 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 9 | Нюбергсунд | 2 - 1 | ||||||
| 10 | КФУМ Осло | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 11 | Финснес | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Фолу | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Аскер | 2 - 2 | ||||||
| 14 | Брюмундал | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Гроруд | Алта | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 15 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 9 | 8 |
Форма в шампионата
| Гроруд | Алта | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
0 3 |
5
3 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 1 |
2
2 0 |
Голове в шампионата
| Гроруд | Алта | |
|
Вкарани
Получени |
12
12 |
15
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
5 |
8
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 4.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.22 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.06.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
