Приятелски Срещи - Клубни
13:15
Гроруд
(Норвегия)
Лин Осло
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.39 | 4.27 | 1.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.23 | 1.17 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.45 | 1.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.71 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.68 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.46 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гроруд, а гостите от Осло. Разстоянието между двата града е 9.0 км.
Отговорна Игра
Гроруд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 2 | Гроруд | 3.37 | 4.26 | 1.71 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Гроруд | 3 - 1 | Волеренга Осло 2 | 1.02 | 11.47 | 22.73 |
| 06.10.2024 | Д2 Група 2 | Стриндхайм | 1 - 1 | Гроруд | 3.70 | 3.96 | 1.70 |
| 29.09.2024 | Д2 Група 2 | Гроруд | 5 - 0 | Юнкерен | 1.28 | 5.21 | 6.78 |
| 21.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 1 - 2 | Гроруд | 7.10 | 5.41 | 1.27 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 2 - 4 | Гроруд | 1.86 | 3.92 | 3.09 |
| 08.09.2024 | Д2 Група 2 | Гроруд | 3 - 1 | Алта | 1.57 | 4.42 | 3.95 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 2 | Стрьомен | 2 - 2 | Гроруд | 2.38 | 3.73 | 2.33 |
| 24.08.2024 | Д2 Група 2 | Гроруд | 1 - 1 | Стьордалс Блинк | 2.24 | 3.63 | 2.50 |
| 17.08.2024 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 4 - 3 | Гроруд | 1.70 | 4.02 | 3.57 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Лин Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.11.2024 | Плейофи | Лин Осло | 1 - 1 | Конгсвингер | 2.24 | 3.52 | 2.89 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 1 - 2 | Мос | 1.67 | 3.86 | 4.20 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Осане | 3 - 2 | Лин Осло | 2.92 | 3.49 | 2.15 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 1 - 0 | Брюне | 2.34 | 3.41 | 2.66 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 0 - 1 | Лин Осло | 5.34 | 4.56 | 1.45 |
| 06.10.2024 | Първа Дивизия | Ранхайм | 1 - 1 | Лин Осло | 2.48 | 3.50 | 2.46 |
| 02.10.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 2 - 1 | Айерсун | 1.70 | 4.18 | 3.69 |
| 29.09.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 1 - 2 | Рауфос | 1.50 | 4.11 | 5.27 |
| 25.09.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 3 | Лин Осло | 2.73 | 3.48 | 2.25 |
| 15.09.2024 | Първа Дивизия | Согндал | 0 - 1 | Лин Осло | 2.28 | 3.53 | 2.66 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2023 | Д2 Група 1 | Гроруд | 2 - 1 | Лин Осло | 4.54 | 3.98 | 1.59 |
| 29.04.2023 | Д2 Група 1 | Лин Осло | 0 - 1 | Гроруд | 1.56 | 4.09 | 4.52 |
| 02.08.2015 | Д2 Група 1 | Гроруд | 5 - 3 | Лин Осло | 1.22 | 5.75 | 8.00 |
| 19.04.2015 | Д2 Група 1 | Лин Осло | 0 - 2 | Гроруд | 2.33 | 3.95 | 2.30 |
| 31.08.2014 | Д2 Група 3 | Лин Осло | 1 - 1 | Гроруд | 1.59 | 4.32 | 3.93 |
| 18.05.2014 | Д2 Група 3 | Гроруд | 2 - 3 | Лин Осло | 2.50 | 3.60 | 2.25 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Гроруд имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.39 | 4.27 | 1.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.23 | 1.17 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.45 | 1.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.71 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.68 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.46 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра