Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2018)
вторник, 24 април, 2018
20:00
20:00
Гроруд
Од БК 2
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 100% за Гроруд
X 0% за равен
2 0% за Од БК 2
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гроруд, а гостите от Шиен. Разстоянието между двата града е 109.7 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гроруд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Купа на Норвегия | Гроруд | 2 - 0 | Ейк Тьонсберг | 1.53 | 4.28 | 4.55 |
| 15.04.2018 | Д2 Група 1 | Хьонефос | 1 - 2 | Гроруд | 1.75 | 3.87 | 3.58 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 1 | Брюмундал | 0 - 3 | Гроруд | 2.62 | 3.94 | 2.10 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 3 - 2 | Аскер | 3.59 | 4.14 | 1.68 |
| 07.10.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 2 - 0 | Гроруд | - | - | - |
| 30.09.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 1 | Нюбергсунд | 1.74 | 3.99 | 3.47 |
| 24.09.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 2 | Гроруд | 1.58 | 4.08 | 4.22 |
| 16.09.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 3 | Берум | 1.78 | 3.95 | 3.36 |
| 09.09.2017 | Д2 Група 1 | Фолу | 1 - 6 | Гроруд | 3.39 | 3.77 | 1.81 |
| 02.09.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 1 | Шайд | 2.24 | 3.69 | 2.54 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Од БК 2 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2018 | Д2 Група 1 | Од БК 2 | 3 - 1 | Стабек 2 | 1.98 | 3.68 | 2.98 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 6 - 1 | Од БК 2 | 1.67 | 4.40 | 3.50 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 2 | Од БК 2 | 2 - 0 | Вард Хаугесунд | 2.10 | 4.39 | 2.43 |
| 07.10.2017 | Д2 Група 2 | Айерсун | 2 - 2 | Од БК 2 | - | - | - |
| 02.10.2017 | Д2 Група 2 | Од БК 2 | 1 - 0 | Хьонефос | 1.64 | 4.11 | 3.84 |
| 26.09.2017 | Д2 Група 2 | Бюасен | 0 - 3 | Од БК 2 | - | - | - |
| 16.09.2017 | Д2 Група 2 | Од БК 2 | 3 - 0 | Виндбярт | - | - | - |
| 09.09.2017 | Д2 Група 2 | Видар | 4 - 3 | Од БК 2 | 1.35 | 5.07 | 5.65 |
| 01.09.2017 | Д2 Група 2 | Од БК 2 | 2 - 4 | Нутоден | 4.27 | 4.07 | 1.59 |
| 28.08.2017 | Д2 Група 2 | Йойгарден | 4 - 1 | Од БК 2 | - | - | - |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 24.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рауфос | 2 | +9 | 6 |
| 2 | Фредрикстад | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Фрам Ларвик | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Алта | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Аскер | 2 | +3 | 3 |
| 6 | Од БК 2 | 1 | +2 | 3 |
| 7 | Гроруд | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Берум | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Елверум | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Хьонефос | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Стабек 2 | 2 | -3 | 0 |
| 12 | Мос | 2 | -4 | 0 |
| 13 | Мьолнер | 2 | -5 | 0 |
| 14 | Нюбергсунд | 2 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Гроруд | |
| Од БК 2 | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Гроруд | Од БК 2 | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 3 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 14 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Гроруд | Од БК 2 | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Гроруд | Од БК 2 | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
3
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Гроруд
X 0% за равен
2 0% за Од БК 2
Общо гласували: 1
