Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2018)
17:00
Гроруд
Рауфос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 4.50 | 1.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.16 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гроруд, а гостите от Рауфос. Разстоянието между двата града е 86.6 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гроруд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2018 | Купа на Норвегия | Гроруд | 0 - 1 | Волеренга Осло | 9.60 | 6.49 | 1.18 |
| 28.04.2018 | Д2 Група 1 | Фрам Ларвик | 2 - 4 | Гроруд | 1.91 | 3.89 | 3.00 |
| 24.04.2018 | Д2 Група 1 | Гроруд | 3 - 1 | Од БК 2 | 1.52 | 4.17 | 4.61 |
| 18.04.2018 | Купа на Норвегия | Гроруд | 2 - 0 | Ейк Тьонсберг | 1.53 | 4.28 | 4.55 |
| 15.04.2018 | Д2 Група 1 | Хьонефос | 1 - 2 | Гроруд | 1.75 | 3.87 | 3.58 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 1 | Брюмундал | 0 - 3 | Гроруд | 2.62 | 3.94 | 2.10 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 3 - 2 | Аскер | 3.59 | 4.14 | 1.68 |
| 07.10.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 2 - 0 | Гроруд | - | - | - |
| 30.09.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 1 | Нюбергсунд | 1.74 | 3.99 | 3.47 |
| 24.09.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 2 | Гроруд | 1.58 | 4.08 | 4.22 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Рауфос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2018 | Купа на Норвегия | Конгсвингер | 4 - 2 | Рауфос | 1.64 | 3.85 | 4.22 |
| 27.04.2018 | Д2 Група 1 | Рауфос | 3 - 0 | Стабек 2 | 1.16 | 6.77 | 9.71 |
| 22.04.2018 | Д2 Група 1 | Нюбергсунд | 0 - 5 | Рауфос | 3.63 | 3.77 | 1.77 |
| 14.04.2018 | Д2 Група 1 | Рауфос | 4 - 0 | Елверум | 1.97 | 3.47 | 3.18 |
| 04.11.2017 | Плейофи | Нутоден | 2 - 1 | Рауфос | 2.13 | 3.43 | 2.90 |
| 28.10.2017 | Плейофи | Рауфос | 2 - 1 | Нутоден | 2.35 | 3.30 | 2.55 |
| 21.10.2017 | Д2 Група 1 | Нюбергсунд | 2 - 3 | Рауфос | 4.41 | 4.27 | 1.53 |
| 14.10.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 0 - 0 | Алта | 2.01 | 3.92 | 2.76 |
| 07.10.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 2 - 1 | Рауфос | 3.78 | 3.99 | 1.67 |
| 01.10.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 8 - 0 | Фолу | 1.19 | 6.01 | 9.31 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 1 - 0 | Гроруд | 1.79 | 3.96 | 3.39 |
| 14.05.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 2 | Рауфос | 2.05 | 3.86 | 2.75 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гроруд имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 05.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рауфос | 3 | +12 | 9 |
| 2 | Гроруд | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Фредрикстад | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Аскер | 3 | +5 | 6 |
| 5 | Од БК 2 | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Фрам Ларвик | 3 | 0 | 6 |
| 7 | Алта | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Берум | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Елверум | 3 | -2 | 4 |
| 10 | Мьолнер | 3 | -4 | 3 |
| 11 | Нюбергсунд | 3 | -6 | 1 |
| 12 | Хьонефос | 3 | -4 | 0 |
| 13 | Мос | 3 | -5 | 0 |
| 14 | Стабек 2 | 3 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Гроруд | |
| Рауфос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гроруд | Гроруд | Рауфос | Рауфос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рауфос | - | - | - | ||||
| 2 | Гроруд | - | - | - | ||||
| 3 | Фредрикстад | |||||||
| 4 | Аскер | |||||||
| 5 | Од БК 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 6 | Фрам Ларвик | 2 - 4 | ||||||
| 7 | Алта | |||||||
| 8 | Берум | |||||||
| 9 | Елверум | 4 - 0 | ||||||
| 10 | Мьолнер | |||||||
| 11 | Нюбергсунд | 0 - 5 | 0 - 5 | |||||
| 12 | Хьонефос | 1 - 2 | ||||||
| 13 | Мос | |||||||
| 14 | Стабек 2 | 3 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Гроруд | Рауфос | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 9 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Гроруд | Рауфос | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 0 |
3
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Гроруд | Рауфос | |
|
Вкарани
Получени |
9
4 |
12
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
5
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 4.50 | 1.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.16 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
