Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2017)
19:00
Гроруд
Волеренга Осло 2
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.60 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.17 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.06.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гроруд, а гостите от Осло. Разстоянието между двата града е 9.0 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гроруд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2017 | Д2 Група 1 | Нюбергсунд | 3 - 4 | Гроруд | 2.58 | 3.83 | 2.18 |
| 10.06.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 2 - 2 | Алта | 1.82 | 3.75 | 3.44 |
| 03.06.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 4 - 0 | Гроруд | 2.60 | 3.76 | 2.17 |
| 27.05.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 3 - 0 | Фолу | 1.38 | 4.54 | 6.04 |
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Гроруд | 0 - 1 | Елверум | 2.77 | 3.80 | 2.09 |
| 20.05.2017 | Д2 Група 1 | Шайд | 0 - 1 | Гроруд | 1.77 | 4.14 | 3.21 |
| 14.05.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 2 | Рауфос | 2.05 | 3.86 | 2.75 |
| 06.05.2017 | Д2 Група 1 | ХамКам | 3 - 0 | Гроруд | 1.59 | 4.22 | 4.15 |
| 29.04.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 4 - 1 | Киелсос | 1.40 | 4.63 | 5.61 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Гроруд | 4 - 1 | Фолу | 1.52 | 4.46 | 4.50 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Волеренга Осло 2 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 2 - 1 | Финснес | 1.87 | 3.64 | 3.33 |
| 14.06.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 0 - 1 | Аскер | 1.88 | 3.68 | 3.23 |
| 10.06.2017 | Д2 Група 1 | Брюмундал | 2 - 1 | Волеренга Осло 2 | 3.08 | 3.58 | 1.99 |
| 29.05.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 4 - 0 | Волеренга Осло 2 | 1.63 | 3.96 | 4.01 |
| 22.05.2017 | Д2 Група 1 | Нюбергсунд | 2 - 3 | Волеренга Осло 2 | 1.98 | 3.55 | 3.04 |
| 13.05.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 0 - 3 | Алта | - | - | - |
| 08.05.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 1 - 2 | Волеренга Осло 2 | 2.08 | 3.73 | 2.77 |
| 01.05.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 3 - 2 | Фолу | 1.74 | 3.64 | 3.84 |
| 24.04.2017 | Д2 Група 1 | Шайд | 2 - 0 | Волеренга Осло 2 | 1.47 | 4.30 | 5.12 |
| 18.04.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 0 - 1 | Рауфос | 2.87 | 3.66 | 2.06 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2015 | Д2 Група 1 | Гроруд | 2 - 0 | Волеренга Осло 2 | 1.65 | 4.11 | 3.73 |
| 04.05.2015 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 1 - 2 | Гроруд | - | - | - |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Гроруд имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 25.06.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 10 | +11 | 23 |
| 2 | Алта | 10 | +10 | 22 |
| 3 | Гроруд | 10 | +1 | 19 |
| 4 | Рауфос | 11 | +6 | 18 |
| 5 | Шайд | 11 | +8 | 17 |
| 6 | Берум | 11 | +7 | 17 |
| 7 | Киелсос | 11 | -2 | 15 |
| 8 | КФУМ Осло | 11 | +2 | 14 |
| 9 | Аскер | 10 | -5 | 12 |
| 10 | Волеренга Осло 2 | 10 | -8 | 12 |
| 11 | Нюбергсунд | 11 | -3 | 11 |
| 12 | Фолу | 11 | -12 | 10 |
| 13 | Брюмундал | 11 | -11 | 8 |
| 14 | Финснес | 10 | -4 | 7 |
Хронология в първенството
| Гроруд | |
| Волеренга Осло 2 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гроруд | Гроруд | Волеренга Осло 2 | Волеренга Осло 2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХамКам | 3 - 0 | ||||||
| 2 | Алта | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | ||||
| 3 | Гроруд | - | - | - | ||||
| 4 | Рауфос | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Шайд | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Берум | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 7 | Киелсос | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 8 | КФУМ Осло | 3 - 2 | 3 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 9 | Аскер | 0 - 1 | ||||||
| 10 | Волеренга Осло 2 | - | - | - | ||||
| 11 | Нюбергсунд | 3 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 12 | Фолу | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 13 | Брюмундал | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Финснес | 0 - 1 | 2 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Гроруд | Волеренга Осло 2 | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 19 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 10 | 6 |
Форма в шампионата
| Гроруд | Волеренга Осло 2 | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 3 |
4
0 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 1 |
2
0 3 |
Голове в шампионата
| Гроруд | Волеренга Осло 2 | |
|
Вкарани
Получени |
18
17 |
11
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
7 |
6
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.60 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.17 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.50 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.06.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
