Италия - Серия С - Група В (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
16:00
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
3.16 |
2.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.41 |
1.31 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.76 |
1.94 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.27 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.78 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.01 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гросето, а гостите от Сасари.
Разстоянието между двата града е 310.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Карло Зечини,
който има капацитет от
9 988 места.
Размерите на терена са 105 x 67 m.
Снимки от Google карта
стадион Карло Зечини.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гросето - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Серия С - В |
Остия Маре Лидо |
1 - 2 |
Гросето |
2.44 |
3.00 |
2.75 |
| 23.08.2026 |
Серия С - В |
Гросето |
1 - 1 |
Специя |
4.16 |
3.35 |
1.76 |
| 14.08.2026 |
Купа Серия С |
Гросето |
2 - 3 |
Гуидония Монт. |
- |
- |
- |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Гросето |
1 - 2 |
Сан Донато Тав. |
1.57 |
3.62 |
5.10 |
| 23.08.2025 |
Приятелски срещи |
Гросето |
3 - 1 |
Поджибонси |
- |
- |
- |
| 20.08.2025 |
Приятелски срещи |
Гросето |
0 - 2 |
Пистоезе |
- |
- |
- |
| 06.08.2025 |
Приятелски срещи |
Гросето |
2 - 1 |
Сан Донато Тав. |
- |
- |
- |
| 02.08.2025 |
Приятелски срещи |
Пианезе |
4 - 0 |
Гросето |
1.67 |
3.64 |
4.30 |
| 24.07.2025 |
Приятелски срещи |
Гросето |
0 - 3 |
Фиорентина |
24.50 |
16.88 |
1.04 |
| 19.08.2024 |
Приятелски срещи |
Гросето |
0 - 0 |
Монт. Акуила |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 8 домакинства.
Торес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Серия С - В |
Торес |
1 - 0 |
Самбенедетезе |
2.29 |
2.91 |
3.07 |
| 24.08.2026 |
Серия С - В |
Ливорно |
2 - 1 |
Торес |
2.13 |
3.01 |
3.34 |
| 16.08.2026 |
Купа Серия С |
Специя |
4 - 1 |
Торес |
- |
- |
- |
| 16.05.2026 |
Плейофи |
Торес |
2 - 1 |
Бра |
1.63 |
3.60 |
4.78 |
| 09.05.2026 |
Плейофи |
Бра |
0 - 1 |
Торес |
3.20 |
3.14 |
2.12 |
| 26.04.2026 |
Серия С - В |
Арецо |
3 - 1 |
Торес |
1.38 |
4.11 |
7.52 |
| 18.04.2026 |
Серия С - В |
Торес |
0 - 0 |
Губио |
1.72 |
3.27 |
4.66 |
| 11.04.2026 |
Серия С - В |
Пинето |
0 - 0 |
Торес |
2.85 |
2.94 |
2.43 |
| 28.03.2026 |
Серия С - В |
Торес |
3 - 1 |
Ливорно |
2.04 |
3.12 |
3.49 |
| 20.03.2026 |
Серия С - В |
Перуджа |
1 - 1 |
Торес |
2.33 |
2.93 |
3.01 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Серия С - Група В класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Гуидония Монтечелио |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 2 |
Равена |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 3 |
Вадо |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 4 |
Форли |
3 |
1 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
4 |
| 5 |
Гросето |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 5 |
Перуджа |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 5 |
Реджиана 1919 |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 8 |
Ливорно |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 8 |
Специя |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 10 |
Латина |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 11 |
Торес |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 12 |
Пескара |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 13 |
Кампобасо |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 14 |
Остия Маре Лидо |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 15 |
Аталанта Б |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 16 |
Губио |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 17 |
Пинето |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 18 |
Самбенедетезе |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 19 |
Вис Пезаро 1898 |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
1 |
| 20 |
Пианезе |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гросето |
|
| Торес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гросето |
Гросето |
|
Торес |
Торес |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Гуидония Монтечелио |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Равена |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Вадо |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Форли |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Гросето |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Перуджа |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Реджиана 1919 |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Ливорно |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Специя |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Латина |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Торес |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Пескара |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Кампобасо |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Остия Маре Лидо |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Аталанта Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Губио |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Пинето |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Самбенедетезе |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 19 |
Вис Пезаро 1898 |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Пианезе |
|
|
|
|
|
|
|
*** Римини - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гросето |
Торес |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
3.16 |
2.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.41 |
1.31 |
1.48 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.76 |
1.94 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.27 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.78 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.01 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач