Исландия - Купа на Лигата (2021)
16:00
Грота Селтярнарнес
Кефлавик
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 4.50 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.16 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.98 | 1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.02.2021 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селтярнарнес, а гостите от Кефлавик. Разстоянието между двата града е 32.0 км. Мачът ще се играе на стадион Гротувьолур, който има капацитет от 300 места. Снимки от Google карта стадион Гротувьолур. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Грота Селтярнарнес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2021 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 3 - 2 | Кефлавик | 4.40 | 4.53 | 1.52 |
| 23.01.2021 | Исландия | ХК Коупавогюр | 5 - 1 | Грота Селтярнарнес | - | - | - |
| 15.01.2021 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 0 - 2 | Акранес | 3.87 | 4.46 | 1.59 |
| 04.10.2020 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 6 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.12 | 7.57 | 17.63 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | Грота Селтярнарнес | 2 - 4 | КА Акурейри | 4.18 | 3.43 | 1.80 |
| 24.09.2020 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.20 | 6.40 | 11.07 |
| 21.09.2020 | Висша Лига | Акранес | 3 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.53 | 4.38 | 4.92 |
| 14.09.2020 | Висша Лига | Грота Селтярнарнес | 2 - 2 | Фьолнир Рейкявик | 2.47 | 3.58 | 2.51 |
| 30.08.2020 | Висша Лига | Грота Селтярнарнес | 0 - 2 | Филкир Рейкявик | 4.18 | 4.02 | 1.69 |
| 26.08.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 3 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.64 | 4.10 | 4.44 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Кефлавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2021 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 3 - 2 | Кефлавик | 4.40 | 4.53 | 1.52 |
| 30.01.2021 | Исландия | Кефлавик | 0 - 1 | Гриндавик | 1.59 | 4.48 | 4.07 |
| 23.01.2021 | Исландия | Кефлавик | 1 - 6 | Брейдаблик Коупавогюр | 5.45 | 5.28 | 1.33 |
| 03.10.2020 | Първа Дивизия | Кефлавик | 2 - 1 | Лейкнир Фаскр. | 1.05 | 11.32 | 22.45 |
| 29.09.2020 | Първа Дивизия | Кефлавик | 3 - 1 | Вестманаейяр | 1.78 | 3.88 | 3.64 |
| 25.09.2020 | Първа Дивизия | Вестри | 1 - 3 | Кефлавик | 3.32 | 3.75 | 1.88 |
| 21.09.2020 | Първа Дивизия | Кефлавик | 4 - 2 | Тротур Рейкявик | 1.15 | 6.82 | 12.20 |
| 17.09.2020 | Първа Дивизия | Кефлавик | 1 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.76 | 3.77 | 3.73 |
| 12.09.2020 | Първа Дивизия | Вестманаейяр | 1 - 3 | Кефлавик | 2.14 | 3.68 | 2.81 |
| 07.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 3 | Кефлавик | 2.48 | 3.78 | 2.32 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2021 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 3 - 2 | Кефлавик | 4.40 | 4.53 | 1.52 |
| 09.08.2019 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 4 - 3 | Кефлавик | 1.81 | 3.63 | 3.60 |
| 31.05.2019 | Първа Дивизия | Кефлавик | 1 - 2 | Грота Селтярнарнес | 1.54 | 3.84 | 4.78 |
| 16.03.2019 | Купа на Лигата | Грота Селтярнарнес | 1 - 1 | Кефлавик | 5.44 | 4.21 | 1.45 |
| 07.09.2017 | Първа Дивизия | Кефлавик | 3 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.18 | 5.81 | 10.17 |
| 29.06.2017 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 0 - 1 | Кефлавик | 5.20 | 3.93 | 1.49 |
| 27.01.2016 | Купа на Исландия | Кефлавик | 1 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.18 | 6.00 | 9.00 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Грота Селтярнарнес имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Грота Селтярнарнес класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кефлавик | 19 | +30 | 43 |
| 2 | Лейкнир Рейкявик | 20 | +28 | 42 |
| 3 | Фрам Рейкявик | 20 | +17 | 42 |
| 4 | Гриндавик | 19 | +9 | 32 |
| 5 | Тор Акурейри | 20 | +2 | 31 |
| 6 | Вестманаейяр | 20 | +6 | 30 |
| 7 | Вестри | 20 | +1 | 29 |
| 8 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 20 | +4 | 25 |
| 9 | Викингур Олафсвик | 20 | -18 | 19 |
| 10 | Тротур Рейкявик | 20 | -24 | 12 |
| 11 | Магни Гренивик | 20 | -25 | 12 |
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 20 | -30 | 12 |
Кефлавик класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 18 | +33 | 44 |
| 2 | ФХ Хафнарфьордур | 18 | +14 | 36 |
| 3 | Брейдаблик Коупавогюр | 18 | +10 | 31 |
| 4 | Стярнан Гардабаер | 17 | +7 | 31 |
| 5 | КР Рейкявик | 17 | +9 | 28 |
| 6 | Филкир Рейкявик | 18 | -3 | 28 |
| 7 | КА Акурейри | 18 | -1 | 21 |
| 8 | Акранес | 18 | -4 | 21 |
| 9 | ХК Коупавогюр | 18 | -7 | 20 |
| 10 | Викингур Рейкявик | 18 | -5 | 17 |
| 11 | Грота Селтярнарнес | 18 | -28 | 8 |
| 12 | Фьолнир Рейкявик | 18 | -25 | 6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 4.50 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.16 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.98 | 1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.02.2021 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра