Исландия - Купа на Лигата (2021)
16:00
Грота Селтярнарнес
Стярнан Гардабаер
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 7.50 | 1.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.07 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.00 | 1.11 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.60 | 1.28 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.02.2021 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селтярнарнес, а гостите от Гардабаер. Разстоянието между двата града е 8.8 км. Мачът ще се играе на стадион Гротувьолур, който има капацитет от 300 места. Снимки от Google карта стадион Гротувьолур. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Грота Селтярнарнес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2021 | Купа на Лигата | Селфос | 0 - 2 | Грота Селтярнарнес | - | - | - |
| 13.02.2021 | Купа на Лигата | Грота Селтярнарнес | 3 - 3 | Кефлавик | 2.78 | 4.13 | 2.05 |
| 05.02.2021 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 3 - 2 | Кефлавик | 4.40 | 4.53 | 1.52 |
| 23.01.2021 | Исландия | ХК Коупавогюр | 5 - 1 | Грота Селтярнарнес | - | - | - |
| 15.01.2021 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 0 - 2 | Акранес | 3.87 | 4.46 | 1.59 |
| 04.10.2020 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 6 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.12 | 7.57 | 17.63 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | Грота Селтярнарнес | 2 - 4 | КА Акурейри | 4.18 | 3.43 | 1.80 |
| 24.09.2020 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.20 | 6.40 | 11.07 |
| 21.09.2020 | Висша Лига | Акранес | 3 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.53 | 4.38 | 4.92 |
| 14.09.2020 | Висша Лига | Грота Селтярнарнес | 2 - 2 | Фьолнир Рейкявик | 2.47 | 3.58 | 2.51 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2021 | Купа на Лигата | Стярнан Гардабаер | 2 - 0 | Акранес | 1.42 | 5.15 | 5.18 |
| 13.02.2021 | Купа на Лигата | Стярнан Гардабаер | 3 - 2 | Вестри | 1.05 | 10.83 | 25.38 |
| 04.10.2020 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 0 | Фьолнир Рейкявик | 1.56 | 4.25 | 4.74 |
| 01.10.2020 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 1 | ФХ Хафнарфьордур | 2.56 | 3.39 | 2.49 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 2 - 3 | Стярнан Гардабаер | 2.91 | 3.64 | 2.12 |
| 24.09.2020 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 2 - 1 | Стярнан Гардабаер | 1.84 | 3.95 | 3.48 |
| 21.09.2020 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 5 | Валур Рейкявик | 3.09 | 3.54 | 2.08 |
| 13.09.2020 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 2 | Стярнан Гардабаер | 1.87 | 3.78 | 3.53 |
| 10.09.2020 | Купа на Исландия | ФХ Хафнарфьордур | 3 - 0 | Стярнан Гардабаер | 2.42 | 3.45 | 2.58 |
| 30.08.2020 | Висша Лига | КА Акурейри | 0 - 0 | Стярнан Гардабаер | 2.74 | 3.48 | 2.33 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2020 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 1 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.31 | 5.37 | 7.36 |
| 16.01.2020 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.67 | 3.90 | 4.02 |
| 07.06.2012 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.22 | 5.53 | 8.98 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Стярнан Гардабаер.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Грота Селтярнарнес класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кефлавик | 19 | +30 | 43 |
| 2 | Лейкнир Рейкявик | 20 | +28 | 42 |
| 3 | Фрам Рейкявик | 20 | +17 | 42 |
| 4 | Гриндавик | 19 | +9 | 32 |
| 5 | Тор Акурейри | 20 | +2 | 31 |
| 6 | Вестманаейяр | 20 | +6 | 30 |
| 7 | Вестри | 20 | +1 | 29 |
| 8 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 20 | +4 | 25 |
| 9 | Викингур Олафсвик | 20 | -18 | 19 |
| 10 | Тротур Рейкявик | 20 | -24 | 12 |
| 11 | Магни Гренивик | 20 | -25 | 12 |
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 20 | -30 | 12 |
Стярнан Гардабаер класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 18 | +33 | 44 |
| 2 | ФХ Хафнарфьордур | 18 | +14 | 36 |
| 3 | Брейдаблик Коупавогюр | 18 | +10 | 31 |
| 4 | Стярнан Гардабаер | 17 | +7 | 31 |
| 5 | КР Рейкявик | 17 | +9 | 28 |
| 6 | Филкир Рейкявик | 18 | -3 | 28 |
| 7 | КА Акурейри | 18 | -1 | 21 |
| 8 | Акранес | 18 | -4 | 21 |
| 9 | ХК Коупавогюр | 18 | -7 | 20 |
| 10 | Викингур Рейкявик | 18 | -5 | 17 |
| 11 | Грота Селтярнарнес | 18 | -28 | 8 |
| 12 | Фьолнир Рейкявик | 18 | -25 | 6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 7.50 | 1.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.07 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.00 | 1.11 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.60 | 1.28 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.02.2021 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра