Нидерландия - Ередивизи (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
13:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.80 |
1.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.25 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грьонинген, а гостите от Енсхеде.
Разстоянието между двата града е 113.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Евроборг,
който има капацитет от
22 550 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Евроборг.
Мачът ще се играе в 12:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Грьонинген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Ередивизи |
Грьонинген |
2 - 3 |
Фортуна Ситард |
1.49 |
4.57 |
5.61 |
| 23.08.2026 |
Ередивизи |
ПСВ Айндховен |
5 - 1 |
Грьонинген |
1.30 |
5.93 |
7.85 |
| 16.08.2026 |
Ередивизи |
АДО Ден Хааг |
1 - 4 |
Грьонинген |
2.70 |
3.60 |
2.35 |
| 09.08.2026 |
Ередивизи |
Грьонинген |
2 - 1 |
Утрехт |
2.25 |
3.39 |
3.01 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Грьонинген |
1 - 0 |
Валядолид |
2.32 |
3.44 |
2.58 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Грьонинген |
0 - 0 |
Волос |
- |
- |
- |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Грьонинген |
0 - 4 |
Волендам |
1.55 |
4.18 |
4.35 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Грьонинген |
1 - 2 |
АЕК Атина |
- |
- |
- |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Грьонинген |
3 - 2 |
Еммен |
1.48 |
4.26 |
4.91 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хераклес |
2 - 1 |
Грьонинген |
3.22 |
3.63 |
1.92 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 7 домакинства.
Твенте - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Ередивизи |
Камбур |
1 - 4 |
Твенте |
7.54 |
5.44 |
1.33 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Карабах Агдам |
1 - 2 |
Твенте |
2.98 |
3.61 |
2.14 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Твенте |
0 - 1 |
Карабах Агдам |
1.55 |
4.16 |
5.12 |
| 16.08.2026 |
Ередивизи |
Твенте |
3 - 1 |
Цволе |
1.26 |
6.13 |
9.45 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
ДАК Дунайска Стреда |
3 - 3 |
Твенте |
5.22 |
4.26 |
1.52 |
| 09.08.2026 |
Ередивизи |
Хееренвеен |
1 - 0 |
Твенте |
2.89 |
3.70 |
2.20 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Твенте |
6 - 0 |
ДАК Дунайска Стреда |
1.17 |
6.71 |
12.50 |
| 02.08.2026 |
Приятелски срещи |
Генк |
2 - 1 |
Твенте |
2.15 |
3.64 |
2.79 |
| 30.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ференцварош |
2 - 2 |
Твенте |
2.68 |
3.69 |
2.29 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еммен |
0 - 3 |
Твенте |
3.39 |
3.98 |
1.79 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.02.2026 |
Ередивизи |
Твенте |
2 - 1 |
Грьонинген |
1.49 |
4.39 |
5.82 |
| 02.11.2025 |
Ередивизи |
Грьонинген |
1 - 1 |
Твенте |
2.80 |
3.36 |
2.41 |
| 01.03.2025 |
Ередивизи |
Грьонинген |
1 - 1 |
Твенте |
3.82 |
3.30 |
1.99 |
| 15.12.2024 |
Ередивизи |
Твенте |
2 - 0 |
Грьонинген |
1.39 |
4.54 |
7.82 |
| 05.02.2023 |
Ередивизи |
Грьонинген |
1 - 1 |
Твенте |
5.12 |
3.87 |
1.64 |
| 16.10.2022 |
Ередивизи |
Твенте |
3 - 0 |
Грьонинген |
1.37 |
4.82 |
7.81 |
| 11.05.2022 |
Ередивизи |
Твенте |
3 - 0 |
Грьонинген |
1.57 |
4.04 |
5.68 |
| 01.10.2021 |
Ередивизи |
Грьонинген |
1 - 1 |
Твенте |
2.63 |
3.32 |
2.63 |
| 17.01.2021 |
Ередивизи |
Грьонинген |
2 - 2 |
Твенте |
2.34 |
3.39 |
3.00 |
| 25.09.2020 |
Ередивизи |
Твенте |
3 - 1 |
Грьонинген |
2.26 |
3.41 |
3.11 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 5 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Грьонинген имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите нямат победа
и 5 пъти са завършили наравно.
Ередивизи класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
АЗ Алкмаар |
4 |
4 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
12 |
| 2 |
ПСВ Айндховен |
4 |
3 |
1 |
0 |
15 |
5 |
+10 |
10 |
| 3 |
Фейенорд |
4 |
2 |
2 |
0 |
10 |
6 |
+4 |
8 |
| 4 |
Аякс |
3 |
2 |
1 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
7 |
| 5 |
Го Ахед Игълс |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
7 |
| 6 |
Фортуна Ситард |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 7 |
НЕК Ниймеген |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
6 |
| 8 |
Екселсиор |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 9 |
Твенте |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 10 |
Грьонинген |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
6 |
| 11 |
Хееренвеен |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
5 |
| 12 |
Спарта Ротердам |
4 |
1 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
4 |
| 13 |
Телстар |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 14 |
Цволе |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 15 |
Вилем II |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
10 |
-6 |
1 |
| 16 |
АДО Ден Хааг |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
1 |
| 17 |
Утрехт |
4 |
0 |
1 |
3 |
6 |
15 |
-9 |
1 |
| 18 |
Камбур |
4 |
0 |
0 |
4 |
4 |
16 |
-12 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Грьонинген |
|
| Твенте |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Грьонинген |
Грьонинген |
|
Твенте |
Твенте |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
АЗ Алкмаар |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
ПСВ Айндховен |
|
5 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Фейенорд |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Аякс |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Го Ахед Игълс |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Фортуна Ситард |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
| 7 |
НЕК Ниймеген |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Екселсиор |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Твенте |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Грьонинген |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Хееренвеен |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Спарта Ротердам |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Телстар |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Цволе |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 15 |
Вилем II |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
АДО Ден Хааг |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Утрехт |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Камбур |
|
|
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Грьонинген |
Твенте |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
7 |
| Получени Голове |
10 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
2.33 |
| Средно Получени |
2.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
67% |
| Над 3.5 |
75% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
4 |
| Получени Голове |
4 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.80 |
1.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.25 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака