Боливия - Примера Дивисион (2026)
02:30
Гуабира Монтеро
Насионал Потоси
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Монтеро, а гостите от Потоси. Разстоянието между двата града е 363.3 км. Мачът ще се играе на стадион Гилберто Парада, който има капацитет от 13 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гилберто Парада. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гуабира Монтеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 2 - 2 | Гуабира Монтеро | 1.72 | 3.85 | 3.67 |
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 0 | Г. В. Сан Хосе | 1.72 | 3.81 | 3.77 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Аурора Кочабамба | 4 - 2 | Гуабира Монтеро | 1.45 | 4.43 | 5.25 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 2 | Олуейс Реди | 2.35 | 3.67 | 2.43 |
| 23.04.2026 | Примера Дивисион | Реал Потоси | 3 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.64 | 3.83 | 4.31 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 2 - 2 | Инд. Петролеро | 1.48 | 4.36 | 4.94 |
| 04.04.2026 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 5 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.71 | 3.75 | 3.88 |
| 04.03.2026 | Копа Судамерикана | Инд. Петролеро | 0 - 0 | Гуабира Монтеро | 2.05 | 3.61 | 3.08 |
| 25.02.2026 | Приятелски срещи | Унив. де Винто | 5 - 2 | Гуабира Монтеро | 3.28 | 3.87 | 1.98 |
| 21.02.2026 | Приятелски срещи | Гуабира Монтеро | 2 - 1 | Унив. де Винто | - | - | - |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Насионал Потоси - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Примера Дивисион | Боливар Ла Пас | 1 - 1 | Насионал Потоси | 1.18 | 6.29 | 9.97 |
| 02.05.2026 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 3 - 1 | Насионал Потоси | 1.52 | 4.29 | 4.53 |
| 25.04.2026 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 1 - 1 | Г. В. Сан Хосе | 1.52 | 4.22 | 4.65 |
| 23.04.2026 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 2 - 1 | Насионал Потоси | 1.58 | 4.20 | 4.20 |
| 12.04.2026 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 1 - 0 | Унив. де Винто | 1.46 | 4.42 | 5.07 |
| 04.04.2026 | Примера Дивисион | Инд. Петролеро | 0 - 3 | Насионал Потоси | 2.61 | 3.52 | 2.26 |
| 05.03.2026 | Приятелски срещи | Дъ Стронгест | 5 - 1 | Насионал Потоси | - | - | - |
| 26.02.2026 | Копа Либ. Квал. | Ботафого RJ | 2 - 0 | Насионал Потоси | 1.05 | 12.24 | 28.70 |
| 19.02.2026 | Копа Либ. Квал. | Насионал Потоси | 1 - 0 | Ботафого RJ | 2.20 | 3.31 | 3.08 |
| 08.02.2026 | Боливия | Насионал Потоси | 0 - 1 | Реал Потоси | 1.47 | 4.05 | 5.59 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 0 | Насионал Потоси | 1.78 | 3.65 | 3.75 |
| 15.04.2025 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 3 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.22 | 5.71 | 9.71 |
| 25.10.2024 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 3 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.31 | 4.81 | 7.55 |
| 26.05.2024 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 1 | Насионал Потоси | 1.55 | 3.89 | 4.93 |
| 25.11.2023 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 6 - 1 | Насионал Потоси | 2.06 | 3.65 | 3.11 |
| 29.05.2023 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 6 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.32 | 4.83 | 8.01 |
| 05.10.2022 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 3 - 1 | Гуабира Монтеро | 1.45 | 4.22 | 6.15 |
| 24.07.2022 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 2 - 1 | Насионал Потоси | 1.78 | 3.67 | 3.83 |
| 29.04.2022 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 2 | Насионал Потоси | 1.76 | 3.59 | 3.95 |
| 25.02.2022 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 3 - 1 | Гуабира Монтеро | 3.07 | 4.06 | 2.75 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Гуабира Монтеро имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 18.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дъ Стронгест Ла Пас | 7 | +6 | 17 |
| 2 | Боливар Ла Пас | 7 | +11 | 14 |
| 3 | Олуейс Реди Ла Пас | 7 | +7 | 14 |
| 4 | Индепендиенте Петролеро | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Аурора Кочабамба | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Ориенте Петролеро | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Блуминг Санта Крус | 7 | +3 | 9 |
| 8 | АББ Ла Пас | 6 | -3 | 9 |
| 9 | Насионал Потоси | 6 | +1 | 8 |
| 10 | Университарио де Винто | 6 | +2 | 7 |
| 11 | Сан Антонио Було Було | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Реал Потоси | 6 | 0 | 6 |
| 13 | Тотора Реал Оруро | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Гуабира Монтеро | 7 | -8 | 5 |
| 15 | Реал Томаяпо | 6 | -11 | 5 |
| 16 | Гуалберто Виляроел Сан Хосе | 6 | -6 | 2 |
Хронология в първенството
| Гуабира Монтеро | |
| Насионал Потоси | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гуабира Монтеро | Гуабира Монтеро | Насионал Потоси | Насионал Потоси | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дъ Стронгест Ла Пас | |||||||
| 2 | Боливар Ла Пас | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Олуейс Реди Ла Пас | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 4 | Индепендиенте Петролеро | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 5 | Аурора Кочабамба | 4 - 2 | ||||||
| 6 | Ориенте Петролеро | 2 - 2 | ||||||
| 7 | Блуминг Санта Крус | 5 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | АББ Ла Пас | |||||||
| 9 | Насионал Потоси | - | - | - | ||||
| 10 | Университарио де Винто | 1 - 0 | ||||||
| 11 | Сан Антонио Було Було | |||||||
| 12 | Реал Потоси | 3 - 0 | ||||||
| 13 | Тотора Реал Оруро | |||||||
| 14 | Гуабира Монтеро | - | - | - | ||||
| 15 | Реал Томаяпо | |||||||
| 16 | Гуалберто Виляроел Сан Хосе | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | ||||
Представяне в Шампионата
| Гуабира Монтеро | Насионал Потоси | |
| Победи | 1 | 2 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 4 | 2 |
| Вкарани Голове | 10 | 8 |
| Получени Голове | 18 | 7 |
| Средно Вкарани | 1.43 | 1.33 |
| Средно Получени | 2.57 | 1.17 |
| Мачове Вкарал | 71% | 100% |
| Мачове Получил | 86% | 67% |
| Гол/Гол | 57% | 67% |
| Над 1.5 | 100% | 83% |
| Над 2.5 | 100% | 50% |
| Над 3.5 | 57% | 17% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 6 | 6 |
| Получени Голове | 4 | 6 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.50 |
| Средно Получени | 1.33 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 67% | 75% |
| Гол/Гол | 67% | 75% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 75% |
| Над 3.5 | 33% | 25% |
