Китай - Супер Лига (2018)
14:35
Гуанджоу ФК
Хъбей ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 4.00 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.25 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гуанджоу, а гостите от Цинхуандао. Разстоянието между двата града е 1 963.0 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гуанджоу ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2018 | ШЛ Азия Финали | Тиендзин Тианхай | 0 - 0 | Гуанджоу ФК | 3.18 | 3.49 | 2.02 |
| 05.05.2018 | Супер Лига | Далиан Профешънъл | 3 - 0 | Гуанджоу ФК | 4.73 | 4.05 | 1.58 |
| 02.05.2018 | ФА Къп | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | Гуейджоу Хенфен | 1.33 | 5.13 | 6.62 |
| 28.04.2018 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 1 - 0 | Дзянсу ФК | 1.71 | 3.83 | 4.09 |
| 22.04.2018 | Супер Лига | Пекин Гуоан | 2 - 2 | Гуанджоу ФК | 2.31 | 3.32 | 2.78 |
| 17.04.2018 | ШЛ Азия | Гуанджоу ФК | 3 - 1 | Серезо Осака | 1.49 | 4.20 | 5.37 |
| 13.04.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 2 - 2 | Гуанджоу ФК | 3.53 | 3.75 | 1.84 |
| 08.04.2018 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 1 - 0 | Шандун Тайшан | 1.73 | 3.73 | 4.05 |
| 03.04.2018 | ШЛ Азия | Бурирам Юнайтед | 1 - 1 | Гуанджоу ФК | 4.28 | 3.66 | 1.70 |
| 30.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 0 - 1 | Гуанджоу ФК | 2.87 | 3.62 | 2.12 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Хъбей ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 0 - 1 | Хенан ФК | 1.52 | 4.10 | 5.13 |
| 02.05.2018 | ФА Къп | Хъбей ФК | 2 - 3 | Шандун Тайшан | 2.70 | 3.43 | 2.26 |
| 28.04.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 0 - 3 | Хъбей ФК | 2.16 | 3.30 | 3.04 |
| 21.04.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 0 - 0 | Пекин Ренхе | 1.59 | 3.80 | 5.00 |
| 13.04.2018 | Супер Лига | Шанхай Порт | 2 - 0 | Хъбей ФК | 1.43 | 4.61 | 5.60 |
| 07.04.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 2 - 1 | Чанчун Ятай | 1.60 | 3.79 | 4.87 |
| 31.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 4 - 2 | Хъбей ФК | 3.03 | 3.22 | 2.20 |
| 17.03.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 2 | Шандун Тайшан | 2.18 | 3.29 | 3.01 |
| 11.03.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 2 - 3 | Хъбей ФК | 2.78 | 3.30 | 2.33 |
| 03.03.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 1 - 1 | Хъбей ФК | 3.18 | 3.24 | 2.14 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 3 - 0 | Гуанджоу ФК | 1.63 | 4.06 | 4.33 |
| 25.06.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 0 | Хъбей ФК | 1.47 | 4.18 | 5.65 |
| 21.06.2017 | ФА Къп | Гуанджоу ФК | 1 - 0 | Хъбей ФК | 1.45 | 4.20 | 5.98 |
| 10.09.2016 | Супер Лига | Хъбей ФК | 0 - 3 | Гуанджоу ФК | 5.18 | 3.85 | 1.56 |
| 14.05.2016 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 0 | Хъбей ФК | 1.36 | 4.39 | 6.82 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Гуанджоу ФК имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Супер Лига класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шанхай Порт | 9 | +15 | 19 |
| 2 | Шандун Тайшан | 9 | +8 | 19 |
| 3 | Пекин Гуоан | 10 | +7 | 19 |
| 4 | Гуанджоу ФК | 9 | +5 | 17 |
| 5 | Дзянсу ФК | 9 | +6 | 16 |
| 6 | Гуанджоу Сити | 10 | -1 | 16 |
| 7 | Шанхай Шенхуа | 9 | -2 | 14 |
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 9 | +3 | 12 |
| 9 | Пекин Ренхе | 9 | -4 | 12 |
| 10 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 9 | +1 | 11 |
| 11 | Тиендзин Тианхай | 9 | 0 | 11 |
| 12 | Хъбей ФК | 9 | -1 | 11 |
| 13 | Чанчун Ятай | 9 | -2 | 11 |
| 14 | Хенан ФК | 9 | -10 | 7 |
| 15 | Далиан Профешънъл | 9 | -13 | 6 |
| 16 | Гуейджоу Хенфен | 9 | -12 | 3 |
Хронология в първенството
| Гуанджоу ФК | |
| Хъбей ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гуанджоу ФК | Гуанджоу ФК | Хъбей ФК | Хъбей ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шанхай Порт | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 2 | Шандун Тайшан | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Пекин Гуоан | 2 - 2 | ||||||
| 4 | Гуанджоу ФК | - | - | - | ||||
| 5 | Дзянсу ФК | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 6 | Гуанджоу Сити | 4 - 5 | 4 - 5 | |||||
| 7 | Шанхай Шенхуа | 2 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Пекин Ренхе | 0 - 0 | ||||||
| 10 | Чунцин Лианджианг Атлетик | |||||||
| 11 | Тиендзин Тианхай | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 12 | Хъбей ФК | - | - | - | ||||
| 13 | Чанчун Ятай | 5 - 0 | 5 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 14 | Хенан ФК | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 15 | Далиан Профешънъл | 3 - 0 | ||||||
| 16 | Гуейджоу Хенфен | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
Класиране в шампионата
| Гуанджоу ФК | Хъбей ФК | |
| Позиция | 4 | 12 |
| Точки | 17 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 12 | 7 |
Форма в шампионата
| Гуанджоу ФК | Хъбей ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 2 |
3
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
0 1 |
2
1 2 |
Голове в шампионата
| Гуанджоу ФК | Хъбей ФК | |
|
Вкарани
Получени |
17
12 |
12
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
5 |
9
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 4.00 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.25 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
