Китай - Супер Лига (2017)
14:35
Гуанджоу ФК
Шанхай Шенхуа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.75 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.20 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гуанджоу, а гостите от Шанхай. Разстоянието между двата града е 1 212.2 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гуанджоу ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Супер Лига | Хенан ФК | 2 - 4 | Гуанджоу ФК | 5.64 | 3.70 | 1.55 |
| 21.04.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 1 | Ляонин Хууин | 1.13 | 6.90 | 15.68 |
| 16.04.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 3 | Гуанджоу ФК | 5.11 | 3.66 | 1.61 |
| 12.04.2017 | ШЛ Азия | Кавазаки Фронтале | 0 - 0 | Гуанджоу ФК | 2.98 | 3.26 | 2.20 |
| 08.04.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | Гуанджоу Сити | 1.34 | 4.68 | 7.45 |
| 01.04.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 3 - 2 | Шанхай Порт | 1.92 | 3.53 | 3.43 |
| 14.03.2017 | ШЛ Азия | Гуанджоу ФК | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 1.50 | 4.01 | 5.50 |
| 10.03.2017 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 2 - 1 | Гуанджоу ФК | 3.37 | 3.43 | 1.98 |
| 05.03.2017 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 1 | Пекин Гуоан | 1.42 | 4.19 | 6.54 |
| 01.03.2017 | ШЛ Азия | Сувон Самсунг Блюуингс | 2 - 2 | Гуанджоу ФК | 3.29 | 3.28 | 2.07 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Шанхай Шенхуа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 0 - 2 | Шанхай Шенхуа | 3.14 | 3.17 | 2.19 |
| 15.04.2017 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 2 - 3 | Шанхай Шенхуа | 2.35 | 3.22 | 2.82 |
| 08.04.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 4 - 2 | Шанхай Шенхуа | 2.29 | 3.13 | 2.99 |
| 02.04.2017 | Супер Лига | Пекин Гуоан | 2 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.87 | 3.35 | 3.89 |
| 11.03.2017 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 1 - 1 | Тиендзин Тианхай | 1.53 | 3.83 | 5.77 |
| 05.03.2017 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 4 - 0 | Дзянсу ФК | 2.06 | 3.29 | 3.29 |
| 08.02.2017 | ШЛ Азия | Шанхай Шенхуа | 0 - 2 | Бризбейн Роар | 1.87 | 3.37 | 3.84 |
| 30.10.2016 | Супер Лига | Чанчун Ятай | 1 - 0 | Шанхай Шенхуа | 1.43 | 4.22 | 6.26 |
| 26.10.2016 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 0 - 0 | Пекин Гуоан | 1.71 | 3.69 | 4.14 |
| 23.10.2016 | Супер Лига | Джъдзян Проф. | 0 - 0 | Шанхай Шенхуа | 1.67 | 3.70 | 4.44 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2016 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 2 - 1 | Гуанджоу ФК | 3.44 | 3.43 | 1.96 |
| 30.04.2016 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.37 | 4.38 | 6.81 |
| 15.08.2015 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | Шанхай Шенхуа | 1.28 | 5.08 | 8.50 |
| 01.05.2015 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 0 - 3 | Гуанджоу ФК | 3.58 | 3.41 | 1.88 |
| 10.07.2014 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 1 - 2 | Гуанджоу ФК | 6.46 | 3.99 | 1.42 |
| 19.04.2014 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.25 | 5.26 | 8.67 |
| 13.09.2013 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 1 | Шанхай Шенхуа | 1.30 | 4.68 | 7.87 |
| 10.05.2013 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 0 - 3 | Гуанджоу ФК | 5.29 | 3.83 | 1.51 |
| 28.07.2012 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | Шанхай Шенхуа | 1.60 | 3.57 | 4.98 |
| 30.03.2012 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 0 - 1 | Гуанджоу ФК | 3.93 | 3.41 | 1.78 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гуанджоу ФК имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 05.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гуанджоу ФК | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Гуанджоу Сити | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Шанхай Порт | 7 | +9 | 14 |
| 4 | Шандун Тайшан | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Хъбей ФК | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Пекин Гуоан | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Шанхай Шенхуа | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Тиендзин Тианхай | 7 | 0 | 10 |
| 8 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 7 | -5 | 8 |
| 11 | Гуейджоу Хенфен | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Ляонин Хууин | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Янбиан Фуде | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Чанчун Ятай | 7 | -8 | 4 |
| 15 | Хенан ФК | 7 | -5 | 3 |
| 16 | Дзянсу ФК | 7 | -8 | 3 |
Хронология в първенството
| Гуанджоу ФК | |
| Шанхай Шенхуа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гуанджоу ФК | Гуанджоу ФК | Шанхай Шенхуа | Шанхай Шенхуа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Гуанджоу ФК | - | - | - | ||||
| 2 | Гуанджоу Сити | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 3 | Шанхай Порт | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 4 | Шандун Тайшан | 2 - 1 | ||||||
| 5 | Хъбей ФК | 4 - 2 | 4 - 2 | |||||
| 6 | Пекин Гуоан | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Шанхай Шенхуа | - | - | - | ||||
| 8 | Тиендзин Тианхай | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Чунцин Лианджианг Атлетик | |||||||
| 10 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 0 - 3 | ||||||
| 11 | Гуейджоу Хенфен | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 12 | Ляонин Хууин | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Янбиан Фуде | |||||||
| 14 | Чанчун Ятай | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 15 | Хенан ФК | 2 - 4 | ||||||
| 16 | Дзянсу ФК | 4 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Гуанджоу ФК | Шанхай Шенхуа | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 16 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 10 | 6 |
Форма в шампионата
| Гуанджоу ФК | Шанхай Шенхуа | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 1 |
3
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 0 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Гуанджоу ФК | Шанхай Шенхуа | |
|
Вкарани
Получени |
17
10 |
13
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
6 |
8
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.75 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.20 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
