Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Гурник Ленчна
(Полша)
Погон Шедълце
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.12 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.01.2021 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ленчна, а гостите от Шедълце. Разстоянието между двата града е 104.8 км. Мачът ще се играе на стадион Гурник Ленчна, който има капацитет от 7 226 места. Размерите на терена са 104 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гурник Ленчна. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Гурник Ленчна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2020 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 2.92 | 3.03 | 2.40 |
| 06.12.2020 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 4 - 1 | Заглембие Сосновец | 2.39 | 3.24 | 2.71 |
| 01.12.2020 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 1 | Гурник Ленчна | 2.74 | 3.11 | 2.46 |
| 27.11.2020 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 0 | ЛКС Лодз | 3.87 | 3.52 | 1.81 |
| 22.11.2020 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 2.39 | 2.98 | 2.95 |
| 18.11.2020 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 2.41 | 3.02 | 2.84 |
| 15.11.2020 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | ГКС Тихи | 2.26 | 3.14 | 2.98 |
| 11.11.2020 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 1 | ГКС Ястшембе | 1.74 | 3.44 | 4.56 |
| 07.11.2020 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 1 | Гурник Ленчна | 1.57 | 3.67 | 5.62 |
| 25.10.2020 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 0 | Миедж Легница | 2.56 | 3.13 | 2.61 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Погон Шедълце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2020 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 0 - 1 | Радомяк Радом | 3.68 | 3.60 | 1.83 |
| 30.10.2019 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 0 - 4 | Пяст Гливице | 7.92 | 4.85 | 1.32 |
| 25.09.2019 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 1 - 0 | Подбескидзе | 2.87 | 3.24 | 2.29 |
| 17.07.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 0 - 2 | Апоел Кфар Саба | 3.76 | 3.75 | 1.73 |
| 05.07.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 1 - 1 | Вигри Сувалки | 2.98 | 3.58 | 2.07 |
| 03.07.2019 | Приятелски срещи | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Погон Шедълце | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| 22.06.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 0 - 3 | Ягиелония Бялисток | 8.88 | 5.50 | 1.22 |
| 08.02.2019 | Приятелски срещи | Погон Шедълце | 1 - 1 | Мотор Люблин | 1.53 | 3.98 | 4.73 |
| 18.01.2019 | Приятелски срещи | Висла Плоцк | 1 - 1 | Погон Шедълце | 1.14 | 7.00 | 10.19 |
| 30.10.2018 | Купа на Полша | Погон Шедълце | 1 - 2 | Хробри Глогов | 3.17 | 3.41 | 2.07 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 1 равенство в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2019 | Приятелски срещи | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Погон Шедълце | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| 09.05.2018 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 2.14 | 3.05 | 3.29 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | Погон Шедълце | 2.17 | 3.06 | 3.19 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гурник Ленчна имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.12 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.01.2021 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра