Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Гурник Ленчна
(Полша)
Стал Жешов
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.48 | 3.38 | 2.42 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.25 | 1.43 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.41 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.24 | 1.56 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ленчна, а гостите от Жешов. Разстоянието между двата града е 153.3 км.
Отговорна Игра
Гурник Ленчна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | Приятелски срещи | Легия Варшава | 6 - 3 | Гурник Ленчна | - | - | - |
| 07.12.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 0 - 3 | Гурник Ленчна | 2.07 | 3.34 | 3.16 |
| 01.12.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.74 | 3.57 | 4.14 |
| 23.11.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 2 | ГКС Тихи | 2.19 | 3.34 | 2.94 |
| 10.11.2024 | Първа Лига | Висла Плоцк | 2 - 2 | Гурник Ленчна | 1.74 | 3.54 | 4.12 |
| 02.11.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 2 | Термалика Неч. | 3.14 | 3.35 | 2.07 |
| 26.10.2024 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 2.78 | 3.47 | 2.20 |
| 22.10.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 0 | Висла Краков | 3.81 | 3.59 | 1.80 |
| 18.10.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 2 | Одра Ополе | 1.91 | 3.30 | 3.70 |
| 06.10.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 2.80 | 3.18 | 2.34 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Стал Жешов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 0 - 3 | Гурник Ленчна | 2.07 | 3.34 | 3.16 |
| 02.12.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 2 - 1 | Стал Жешов | 1.51 | 4.05 | 5.18 |
| 22.11.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 1 - 1 | Стал Жешов | 1.34 | 4.81 | 7.04 |
| 10.11.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 2 - 1 | Знич Прушков | 1.78 | 3.60 | 3.86 |
| 04.11.2024 | Първа Лига | Полония Варшава | 1 - 0 | Стал Жешов | 2.50 | 3.48 | 2.45 |
| 26.10.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 2 - 4 | ЛКС Лодз | 2.45 | 3.47 | 2.45 |
| 21.10.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 0 - 2 | Рух Хожов | 2.33 | 3.31 | 2.75 |
| 05.10.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 2 - 2 | Стал Жешов | 3.37 | 3.61 | 1.91 |
| 30.09.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 5 - 1 | ГКС Тихи | 1.94 | 3.41 | 3.43 |
| 24.09.2024 | Купа на Полша | Стал Жешов | 0 - 3 | Погон Шчечин | 4.46 | 3.83 | 1.60 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2024 | Първа Лига | Стал Жешов | 0 - 3 | Гурник Ленчна | 2.07 | 3.34 | 3.16 |
| 27.07.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 1 | Стал Жешов | 1.92 | 3.40 | 3.49 |
| 18.05.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 3 | Стал Жешов | 1.79 | 3.53 | 3.89 |
| 25.11.2023 | Първа Лига | Стал Жешов | 3 - 0 | Гурник Ленчна | 2.05 | 3.31 | 3.25 |
| 18.02.2023 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 0 | Стал Жешов | 2.82 | 3.20 | 2.35 |
| 31.07.2022 | Първа Лига | Стал Жешов | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 2.28 | 3.14 | 2.97 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Гурник Ленчна имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.48 | 3.38 | 2.42 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.25 | 1.43 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.41 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.24 | 1.56 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра