Турция - Купа на Турция (2016 - 2017)
сряда, 18 януари, 2017
15:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
3.25 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.35 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.01.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Измир, а гостите от Сивас.
Разстоянието между двата града е 865.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гюрсел Аксел,
който има капацитет от
25 000 места, от които седящи 20 040.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гюрсел Аксел.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гьозтепе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.01.2017 |
Първа Лига |
Гьозтепе |
2 - 4 |
Денизлиспор |
1.44 |
4.01 |
6.92 |
| 28.12.2016 |
Купа на Турция |
Гьозтепе |
0 - 2 |
Истанбул Башакшехир |
3.76 |
3.60 |
1.82 |
| 24.12.2016 |
Първа Лига |
Самсунспор |
1 - 2 |
Гьозтепе |
5.08 |
3.59 |
1.62 |
| 20.12.2016 |
Купа на Турция |
Истанбул Башакшехир |
6 - 2 |
Гьозтепе |
1.63 |
3.62 |
4.81 |
| 17.12.2016 |
Първа Лига |
Гьозтепе |
2 - 0 |
Мерсин Идман Юрду |
1.14 |
6.80 |
15.03 |
| 10.12.2016 |
Първа Лига |
Сивасспор |
3 - 0 |
Гьозтепе |
2.24 |
3.15 |
3.03 |
| 04.12.2016 |
Първа Лига |
Гьозтепе |
2 - 0 |
Йени Малатияспор |
2.07 |
3.19 |
3.40 |
| 29.11.2016 |
Купа на Турция |
Сивасспор |
0 - 1 |
Гьозтепе |
1.82 |
3.43 |
3.94 |
| 25.11.2016 |
Първа Лига |
Адана Демирспор |
2 - 1 |
Гьозтепе |
2.94 |
3.11 |
2.32 |
| 19.11.2016 |
Първа Лига |
Гьозтепе |
3 - 3 |
Бандърмаспор |
1.40 |
4.16 |
7.22 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Сивасспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.01.2017 |
Първа Лига |
Йени Малатияспор |
0 - 0 |
Сивасспор |
2.11 |
3.19 |
3.28 |
| 24.12.2016 |
Първа Лига |
Сивасспор |
0 - 0 |
Адана Демирспор |
1.50 |
3.73 |
6.22 |
| 17.12.2016 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
0 - 1 |
Сивасспор |
3.07 |
3.16 |
2.22 |
| 13.12.2016 |
Купа на Турция |
Истанбул Башакшехир |
2 - 0 |
Сивасспор |
1.57 |
3.68 |
5.32 |
| 10.12.2016 |
Първа Лига |
Сивасспор |
3 - 0 |
Гьозтепе |
2.24 |
3.15 |
3.03 |
| 04.12.2016 |
Първа Лига |
Гиресунспор |
1 - 2 |
Сивасспор |
2.89 |
3.11 |
2.35 |
| 29.11.2016 |
Купа на Турция |
Сивасспор |
0 - 1 |
Гьозтепе |
1.82 |
3.43 |
3.94 |
| 26.11.2016 |
Първа Лига |
Сивасспор |
2 - 0 |
Ескишехирспор |
2.34 |
3.13 |
2.90 |
| 19.11.2016 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
4 - 1 |
Сивасспор |
3.53 |
3.31 |
1.97 |
| 06.11.2016 |
Първа Лига |
Сивасспор |
0 - 0 |
Елязъгспор |
1.46 |
3.94 |
6.37 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.12.2016 |
Първа Лига |
Сивасспор |
3 - 0 |
Гьозтепе |
2.24 |
3.15 |
3.03 |
| 29.11.2016 |
Купа на Турция |
Сивасспор |
0 - 1 |
Гьозтепе |
1.82 |
3.43 |
3.94 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Сивасспор.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гьозтепе класиране в Супер Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Истанбул Башакшехир |
17 |
11 |
6 |
0 |
36 |
11 |
+25 |
39 |
| 2 |
Бешикташ |
17 |
11 |
5 |
1 |
30 |
13 |
+17 |
38 |
| 3 |
Галатасарай |
17 |
11 |
3 |
3 |
31 |
16 |
+15 |
36 |
| 4 |
Фенербахче |
17 |
9 |
5 |
3 |
36 |
14 |
+22 |
32 |
| 5 |
Бурсаспор |
17 |
8 |
3 |
6 |
21 |
19 |
+2 |
27 |
| 6 |
Анкараспор |
17 |
6 |
8 |
3 |
21 |
18 |
+3 |
26 |
| 7 |
Анталияспор |
17 |
7 |
4 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
25 |
| 8 |
Коняспор |
17 |
6 |
6 |
5 |
20 |
17 |
+3 |
24 |
| 9 |
Генчлербирлиги |
17 |
5 |
7 |
5 |
16 |
15 |
+1 |
22 |
| 10 |
Касъмпаша |
17 |
6 |
3 |
8 |
21 |
25 |
-4 |
21 |
| 11 |
Кардемир Карабукспор |
17 |
6 |
3 |
8 |
20 |
25 |
-5 |
21 |
| 12 |
Трабзонспор |
17 |
6 |
3 |
8 |
14 |
21 |
-7 |
21 |
| 13 |
Акхисар Беледиеспор |
17 |
5 |
5 |
7 |
11 |
18 |
-7 |
20 |
| 14 |
Аланияспор |
17 |
5 |
3 |
9 |
24 |
34 |
-10 |
18 |
| 15 |
Ризеспор |
17 |
4 |
4 |
9 |
18 |
29 |
-11 |
16 |
| 16 |
Кайзериспор |
17 |
3 |
3 |
11 |
14 |
31 |
-17 |
12 |
| 17 |
Аданаспор |
17 |
2 |
5 |
10 |
15 |
26 |
-11 |
11 |
| 18 |
Газиантепспор |
17 |
3 |
2 |
12 |
15 |
30 |
-15 |
11 |
Сивасспор класиране в ТФФ Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ескишехирспор |
17 |
10 |
4 |
3 |
32 |
19 |
+13 |
31 |
| 2 |
Гьозтепе |
17 |
9 |
4 |
4 |
29 |
20 |
+9 |
31 |
| 3 |
Йени Малатияспор |
17 |
9 |
4 |
4 |
25 |
16 |
+9 |
31 |
| 4 |
Сивасспор |
17 |
8 |
5 |
4 |
24 |
15 |
+9 |
29 |
| 5 |
Болуспор |
17 |
8 |
3 |
6 |
27 |
28 |
-1 |
27 |
| 6 |
Балъкесирспор |
16 |
6 |
6 |
4 |
28 |
17 |
+11 |
24 |
| 7 |
Денизлиспор |
17 |
8 |
3 |
6 |
27 |
21 |
+6 |
24 |
| 8 |
Гиресунспор |
17 |
6 |
6 |
5 |
22 |
17 |
+5 |
24 |
| 9 |
Юмраниеспор |
16 |
6 |
5 |
5 |
21 |
16 |
+5 |
23 |
| 10 |
Алтънорду |
17 |
5 |
7 |
5 |
23 |
24 |
-1 |
22 |
| 11 |
Шанлъурфаспор |
17 |
5 |
6 |
6 |
17 |
15 |
+2 |
21 |
| 12 |
Адана Демирспор |
17 |
4 |
10 |
3 |
18 |
18 |
0 |
19 |
| 13 |
Газиантеп ФК |
17 |
5 |
3 |
9 |
19 |
24 |
-5 |
18 |
| 14 |
Бандърмаспор |
17 |
4 |
5 |
8 |
17 |
22 |
-5 |
17 |
| 15 |
Елязъгспор |
17 |
5 |
5 |
7 |
15 |
17 |
-2 |
14 |
| 16 |
Манисаспор |
17 |
3 |
7 |
7 |
16 |
27 |
-11 |
13 |
| 17 |
Самсунспор |
17 |
2 |
5 |
10 |
6 |
25 |
-19 |
11 |
| 18 |
Мерсин Идман Юрду |
17 |
3 |
4 |
10 |
12 |
37 |
-25 |
10 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
3.25 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.35 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.01.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите