Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
събота, 11 февруари, 2017
17:00
17:00
Гзира Юнайтед
Сейнт Андрюс ФК
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
Прогнози на потребителите
1 100% за Гзира Юнайтед
X 0% за равен
2 0% за Сейнт Андрюс ФК
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.40 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гзира, а гостите от Сейнт Андрю'с. Разстоянието между двата града е 2.7 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гзира Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.48 | 3.84 | 5.45 |
| 29.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 4 - 3 | Флориана | 5.84 | 4.07 | 1.43 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 3 | Хибърниънс | 8.49 | 5.54 | 1.23 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.33 | 4.91 | 6.14 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | Балзан | 4.61 | 4.08 | 1.53 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.56 | 3.38 | 2.35 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 0 | Моста ФК | 2.44 | 3.77 | 2.29 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.56 | 3.77 | 4.71 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.25 | 3.49 | 2.63 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.32 | 3.42 | 2.57 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 2 | Хибърниънс | 7.36 | 4.93 | 1.29 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.68 | 7.41 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 1 | Балзан | 7.38 | 4.85 | 1.29 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.79 | 3.59 | 2.11 |
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Моста ФК | 1.57 | 3.79 | 4.59 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.00 | 3.54 | 3.02 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.98 | 3.72 | 1.97 |
| 03.12.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.01 | 3.82 | 2.80 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.55 | 4.03 | 4.57 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Биркиркара | 7.25 | 4.86 | 1.30 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.92 | 3.91 | 2.95 |
Премиер Лига класиране към 11.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 21 | +16 | 45 |
| 2 | Хибърниънс | 21 | +15 | 43 |
| 3 | Валета | 21 | +13 | 38 |
| 4 | Биркиркара | 21 | +21 | 37 |
| 5 | Флориана | 21 | +14 | 36 |
| 6 | Таршин Рейнбоус | 21 | +3 | 29 |
| 7 | Слима Уондърърс | 21 | 0 | 28 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 21 | -6 | 26 |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 21 | -8 | 22 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 21 | -15 | 16 |
| 11 | Пембрук Атлета | 21 | -26 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 21 | -27 | 8 |
Хронология в първенството
| Гзира Юнайтед | |
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гзира Юнайтед | Гзира Юнайтед | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Хибърниънс | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Валета | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Биркиркара | 1 - 7 | 2 - 1 | 1 - 7 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Флориана | 4 - 3 | 1 - 0 | 4 - 3 | 1 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 6 | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Слима Уондърърс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Гзира Юнайтед | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 11 | Пембрук Атлета | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Моста ФК | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Гзира Юнайтед | Сейнт Андрюс ФК | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 16 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 13 | 4 |
Форма в шампионата
| Гзира Юнайтед | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 13 |
5
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 5 |
0
4 6 |
Голове в шампионата
| Гзира Юнайтед | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Вкарани
Получени |
20
35 |
23
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
21 |
7
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.40 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Гзира Юнайтед
X 0% за равен
2 0% за Сейнт Андрюс ФК
Общо гласували: 1
