Китай - Супер Лига (2018)
14:35
Хъбей ФК
Чунцин Лианджианг Атлетик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цинхуандао, а гостите от Чунцин. Разстоянието между двата града е 1 655.1 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хъбей ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Супер Лига | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | Хъбей ФК | 1.71 | 3.81 | 4.07 |
| 05.05.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 0 - 1 | Хенан ФК | 1.52 | 4.10 | 5.13 |
| 02.05.2018 | ФА Къп | Хъбей ФК | 2 - 3 | Шандун Тайшан | 2.70 | 3.43 | 2.26 |
| 28.04.2018 | Супер Лига | Тиендзин Тианхай | 0 - 3 | Хъбей ФК | 2.16 | 3.30 | 3.04 |
| 21.04.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 0 - 0 | Пекин Ренхе | 1.59 | 3.80 | 5.00 |
| 13.04.2018 | Супер Лига | Шанхай Порт | 2 - 0 | Хъбей ФК | 1.43 | 4.61 | 5.60 |
| 07.04.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 2 - 1 | Чанчун Ятай | 1.60 | 3.79 | 4.87 |
| 31.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 4 - 2 | Хъбей ФК | 3.03 | 3.22 | 2.20 |
| 17.03.2018 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 2 | Шандун Тайшан | 2.18 | 3.29 | 3.01 |
| 11.03.2018 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 2 - 3 | Хъбей ФК | 2.78 | 3.30 | 2.33 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Чунцин Лианджианг Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Супер Лига | Шанхай Шенхуа | 2 - 1 | Чунцин Атлетик | 1.97 | 3.56 | 3.27 |
| 05.05.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 0 - 1 | Тиендзин Тианхай | 2.44 | 3.31 | 2.61 |
| 02.05.2018 | ФА Къп | Чунцин Атлетик | 0 - 1 | Далиан Профешънъл | 1.67 | 3.74 | 4.23 |
| 29.04.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 0 - 1 | Гуанджоу Сити | 2.48 | 3.38 | 2.54 |
| 20.04.2018 | Супер Лига | Хенан ФК | 0 - 2 | Чунцин Атлетик | 2.37 | 3.13 | 2.85 |
| 15.04.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 3 - 3 | Пекин Гуоан | 3.22 | 3.31 | 2.08 |
| 07.04.2018 | Супер Лига | Далиан Профешънъл | 2 - 2 | Чунцин Атлетик | 2.34 | 3.26 | 2.78 |
| 30.03.2018 | Супер Лига | Шанхай Порт | 2 - 1 | Чунцин Атлетик | 1.14 | 7.28 | 12.07 |
| 17.03.2018 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 4 - 1 | Дзянсу ФК | 2.71 | 3.21 | 2.41 |
| 10.03.2018 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 2 - 0 | Чунцин Атлетик | 1.44 | 4.11 | 6.23 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 2 | Чунцин Атлетик | 1.59 | 3.74 | 5.07 |
| 11.03.2017 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 1 - 1 | Хъбей ФК | 2.91 | 3.14 | 2.32 |
| 23.09.2016 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 1 | Чунцин Атлетик | 2.21 | 3.47 | 2.83 |
| 29.05.2016 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 1 - 3 | Хъбей ФК | 3.04 | 3.03 | 2.27 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хъбей ФК имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 19.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шандун Тайшан | 11 | +9 | 23 |
| 2 | Шанхай Порт | 10 | +15 | 20 |
| 3 | Пекин Гуоан | 10 | +7 | 19 |
| 4 | Дзянсу ФК | 10 | +7 | 19 |
| 5 | Гуанджоу ФК | 10 | +5 | 18 |
| 6 | Шанхай Шенхуа | 10 | -1 | 17 |
| 7 | Гуанджоу Сити | 10 | -1 | 16 |
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 11 | +3 | 15 |
| 9 | Тиендзин Тианхай | 10 | 0 | 12 |
| 10 | Хъбей ФК | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Пекин Ренхе | 10 | -5 | 12 |
| 12 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Чанчун Ятай | 10 | -3 | 11 |
| 14 | Хенан ФК | 10 | -9 | 10 |
| 15 | Далиан Профешънъл | 10 | -14 | 6 |
| 16 | Гуейджоу Хенфен | 10 | -12 | 4 |
Хронология в първенството
| Хъбей ФК | |
| Чунцин Лианджианг Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хъбей ФК | Хъбей ФК | Чунцин Лианджианг Атлетик | Чунцин Лианджианг Атлетик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шандун Тайшан | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Шанхай Порт | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Пекин Гуоан | 3 - 3 | ||||||
| 4 | Дзянсу ФК | 4 - 1 | ||||||
| 5 | Гуанджоу ФК | 2 - 2 | ||||||
| 6 | Шанхай Шенхуа | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Гуанджоу Сити | 0 - 1 | ||||||
| 8 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Тиендзин Тианхай | 0 - 3 | 0 - 1 | |||||
| 10 | Хъбей ФК | - | - | - | ||||
| 11 | Пекин Ренхе | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Чунцин Лианджианг Атлетик | - | - | - | ||||
| 13 | Чанчун Ятай | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Хенан ФК | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 15 | Далиан Профешънъл | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 16 | Гуейджоу Хенфен | 2 - 3 | ||||||
Класиране в шампионата
| Хъбей ФК | Чунцин Лианджианг Атлетик | |
| Позиция | 10 | 12 |
| Точки | 12 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 12 |
| Точки | 4 | 4 |
Форма в шампионата
| Хъбей ФК | Чунцин Лианджианг Атлетик | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 4 |
3
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 2 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Хъбей ФК | Чунцин Лианджианг Атлетик | |
|
Вкарани
Получени |
14
15 |
14
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
6
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
