Китай - Супер Лига (2017)
14:35
Хъбей ФК
Тиендзин Джинмен Тайгър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.30 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.34 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цинхуандао, а гостите от Тиендзин. Разстоянието между двата града е 225.7 км. Мачът ще се играе в 19:35 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хъбей ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Супер Лига | Шанхай Порт | 3 - 0 | Хъбей ФК | 1.40 | 4.33 | 6.92 |
| 16.04.2017 | Супер Лига | Янбиан Фуде | 1 - 1 | Хъбей ФК | 3.32 | 3.06 | 2.17 |
| 08.04.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 4 - 2 | Шанхай Шенхуа | 2.29 | 3.13 | 2.99 |
| 01.04.2017 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 0 | Гуейджоу Хенфен | 1.49 | 3.75 | 6.56 |
| 11.03.2017 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 1 - 1 | Хъбей ФК | 2.91 | 3.14 | 2.32 |
| 05.03.2017 | Супер Лига | Хенан ФК | 0 - 0 | Хъбей ФК | 3.23 | 3.10 | 2.17 |
| 24.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 3 - 1 | Хъбей ФК | 2.17 | 3.34 | 2.90 |
| 21.02.2017 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 0 - 0 | Хъбей ФК | 1.90 | 3.50 | 3.25 |
| 18.02.2017 | Приятелски срещи | Локомотив Москва | 1 - 0 | Хъбей ФК | 1.50 | 4.00 | 5.00 |
| 14.02.2017 | Приятелски срещи | Рубин Казан | 3 - 1 | Хъбей ФК | 1.29 | 5.11 | 7.45 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи в последните 2 домакинства.
Тиендзин Джинмен Тайгър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 3 - 1 | Янбиан Фуде | 1.52 | 3.72 | 6.07 |
| 16.04.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 3 | Гуанджоу ФК | 5.11 | 3.66 | 1.61 |
| 08.04.2017 | Супер Лига | Гуейджоу Хенфен | 0 - 0 | Тиендзин Тайгър | 2.82 | 3.08 | 2.43 |
| 02.04.2017 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 2 - 0 | Чунцин Атлетик | 1.86 | 3.41 | 3.85 |
| 10.03.2017 | Супер Лига | Дзянсу ФК | 0 - 0 | Тиендзин Тайгър | 1.87 | 3.34 | 3.87 |
| 04.03.2017 | Супер Лига | Шандун Тайшан | 2 - 0 | Тиендзин Тайгър | 1.75 | 3.50 | 4.23 |
| 30.10.2016 | Супер Лига | Чунцин Атлетик | 1 - 2 | Тиендзин Тайгър | 3.80 | 3.61 | 1.80 |
| 26.10.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 1 | Шанхай Порт | 2.82 | 3.50 | 2.20 |
| 22.10.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 5 | Хъбей ФК | 1.88 | 3.50 | 3.54 |
| 15.10.2016 | Супер Лига | Янбиан Фуде | 1 - 2 | Тиендзин Тайгър | 2.38 | 3.32 | 2.67 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | Супер Лига | Тиендзин Тайгър | 0 - 5 | Хъбей ФК | 1.88 | 3.50 | 3.54 |
| 18.06.2016 | Супер Лига | Хъбей ФК | 1 - 0 | Тиендзин Тайгър | 2.21 | 3.16 | 3.03 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Хъбей ФК имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Супер Лига класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гуанджоу Сити | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Шанхай Порт | 6 | +9 | 13 |
| 3 | Гуанджоу ФК | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Шандун Тайшан | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Шанхай Шенхуа | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Хъбей ФК | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 6 | 0 | 9 |
| 8 | Тиендзин Тианхай | 6 | 0 | 9 |
| 9 | Пекин Гуоан | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Тиендзин Джинмен Тайгър | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Ляонин Хууин | 6 | -2 | 6 |
| 12 | Гуейджоу Хенфен | 7 | -2 | 6 |
| 13 | Чанчун Ятай | 6 | -7 | 4 |
| 14 | Хенан ФК | 6 | -3 | 3 |
| 15 | Янбиан Фуде | 6 | -6 | 2 |
| 16 | Дзянсу ФК | 6 | -8 | 2 |
Хронология в първенството
| Хъбей ФК | |
| Тиендзин Джинмен Тайгър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хъбей ФК | Хъбей ФК | Тиендзин Джинмен Тайгър | Тиендзин Джинмен Тайгър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Гуанджоу Сити | |||||||
| 2 | Шанхай Порт | 3 - 0 | ||||||
| 3 | Гуанджоу ФК | 0 - 3 | ||||||
| 4 | Шандун Тайшан | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 5 | Шанхай Шенхуа | 4 - 2 | 4 - 2 | |||||
| 6 | Хъбей ФК | - | - | - | ||||
| 7 | Чунцин Лианджианг Атлетик | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 8 | Тиендзин Тианхай | |||||||
| 9 | Пекин Гуоан | |||||||
| 10 | Тиендзин Джинмен Тайгър | - | - | - | ||||
| 11 | Ляонин Хууин | |||||||
| 12 | Гуейджоу Хенфен | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Чанчун Ятай | |||||||
| 14 | Хенан ФК | 0 - 0 | ||||||
| 15 | Янбиан Фуде | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 16 | Дзянсу ФК | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Хъбей ФК | Тиендзин Джинмен Тайгър | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 9 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 6 | 2 |
Форма в шампионата
| Хъбей ФК | Тиендзин Джинмен Тайгър | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 1 |
2
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
0
2 1 |
Голове в шампионата
| Хъбей ФК | Тиендзин Джинмен Тайгър | |
|
Вкарани
Получени |
7
7 |
5
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
2 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.30 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.34 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
