Финландия - Икьослига (2026)
понеделник, 18 май, 2026
18:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Клуби-04 Хелзинки
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.42 |
5.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.09 |
1.14 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
4.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.11 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.53 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.09 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Валкеакоски, а гостите от Хелзинки.
Разстоянието между двата града е 131.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Техтаан кентя,
който има капацитет от
3 516 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Техтаан кентя.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Купа на Финландия |
ЕПС Еспоо |
0 - 4 |
Хака |
15.82 |
8.36 |
1.07 |
| 08.05.2026 |
Икьослига |
Хака |
4 - 3 |
Екеняс ИФ |
1.55 |
4.00 |
4.73 |
| 02.05.2026 |
Икьослига |
МП Микели |
1 - 0 |
Хака |
5.23 |
3.94 |
1.51 |
| 25.04.2026 |
Икьослига |
Хака |
2 - 2 |
КяПа Хелзинки |
1.40 |
4.45 |
6.00 |
| 21.04.2026 |
Икьослига |
Хака |
5 - 0 |
ЯПС Ярвенпяя |
1.61 |
3.74 |
4.54 |
| 11.04.2026 |
Икьослига |
ПК-35 Хелзинки |
0 - 0 |
Хака |
2.59 |
3.27 |
2.40 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
ВПС Вааса |
1 - 1 |
Хака |
- |
- |
- |
| 22.03.2026 |
Приятелски срещи |
Хака |
3 - 1 |
ТПВ Тампере |
- |
- |
- |
| 12.03.2026 |
Приятелски срещи |
Яро |
1 - 1 |
Хака |
1.98 |
3.84 |
2.87 |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Илвес Тампере |
0 - 1 |
Хака |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Клуби-04 Хелзинки - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Икьослига |
ЙИППО Йоенсуу |
1 - 1 |
Клуби-04 Хелзинки |
1.37 |
4.46 |
6.49 |
| 02.05.2026 |
Икьослига |
Клуби-04 Хелзинки |
1 - 1 |
СЯК Академия |
1.97 |
3.71 |
3.03 |
| 24.04.2026 |
Икьослига |
Клуби-04 Хелзинки |
0 - 1 |
МП Микели |
2.00 |
3.62 |
3.07 |
| 19.04.2026 |
Икьослига |
Екеняс ИФ |
2 - 1 |
Клуби-04 Хелзинки |
1.89 |
3.76 |
3.24 |
| 10.04.2026 |
Икьослига |
ЯПС Ярвенпяя |
1 - 0 |
Клуби-04 Хелзинки |
2.18 |
3.66 |
2.65 |
| 06.04.2026 |
Икьослига |
Клуби-04 Хелзинки |
1 - 2 |
КяПа Хелзинки |
2.15 |
3.77 |
2.64 |
| 20.03.2026 |
Приятелски срещи |
Клуби-04 Хелзинки |
2 - 2 |
ПК-35 Хелзинки |
2.33 |
3.35 |
2.59 |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Екеняс ИФ |
2 - 3 |
Клуби-04 Хелзинки |
1.69 |
3.81 |
3.88 |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Клуби-04 Хелзинки |
1 - 2 |
ВЯС Вантаа |
- |
- |
- |
| 28.02.2026 |
Финландия |
ЯПС Ярвенпяя |
4 - 0 |
Клуби-04 Хелзинки |
2.71 |
3.28 |
2.11 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.03.2025 |
Приятелски срещи |
Хака |
0 - 0 |
Клуби-04 Хелзинки |
1.49 |
4.35 |
4.80 |
| 24.04.2021 |
Приятелски срещи |
Хака |
1 - 1 |
Клуби-04 Хелзинки |
- |
- |
- |
| 20.10.2018 |
Икьонен |
Хака |
5 - 0 |
Клуби-04 Хелзинки |
1.57 |
4.21 |
4.55 |
| 12.08.2018 |
Икьонен |
Клуби-04 Хелзинки |
1 - 1 |
Хака |
3.96 |
3.61 |
1.77 |
| 14.06.2018 |
Икьонен |
Хака |
3 - 1 |
Клуби-04 Хелзинки |
1.53 |
4.13 |
4.95 |
| 19.03.2014 |
Купа на Финландия |
Клуби-04 Хелзинки |
3 - 3 |
Хака |
10.00 |
5.25 |
1.20 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хака имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Икьослига класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ЯПС Ярвенпяя |
6 |
4 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
13 |
| 2 |
ЙИППО Йоенсуу |
6 |
3 |
3 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
12 |
| 3 |
ПК-35 Хелзинки |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 4 |
КТП Котка |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
6 |
0 |
10 |
| 5 |
Хака |
5 |
2 |
2 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
8 |
| 6 |
КяПа Хелзинки |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 7 |
Екеняс ИФ |
6 |
2 |
0 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
6 |
| 8 |
МП Микели |
6 |
2 |
0 |
4 |
3 |
6 |
-3 |
6 |
| 9 |
СЯК Академия |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
5 |
| 10 |
Клуби-04 Хелзинки |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хака |
|
| Клуби-04 Хелзинки |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хака |
Хака |
|
Клуби-04 Хелзинки |
Клуби-04 Хелзинки |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ЯПС Ярвенпяя |
5 - 0 |
|
5 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
ЙИППО Йоенсуу |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
ПК-35 Хелзинки |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
КТП Котка |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Хака |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
КяПа Хелзинки |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Екеняс ИФ |
4 - 3 |
|
4 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
МП Микели |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
СЯК Академия |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Клуби-04 Хелзинки |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хака |
Клуби-04 Хелзинки |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
11 |
4 |
| Получени Голове |
6 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.20 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
60% |
67% |
| Мачове Получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
67% |
| Над 1.5 |
60% |
67% |
| Над 2.5 |
60% |
33% |
| Над 3.5 |
60% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
2 |
| Получени Голове |
5 |
4 |
| Средно Вкарани |
3.67 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
33% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.42 |
5.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.09 |
1.14 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
4.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.11 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.53 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.09 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Клуби-04 Хелзинки
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака