Англия - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
14:30
Хъл Сити
Манчестър Юнайтед
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 75% за Манчестър Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.50 |
5.00 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
1.17 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.00 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хъл, а гостите от Манчестър.
Разстоянието между двата града е 128.9 км.
Треньорът на домакините е Сергей Якирович (Бих), а на гостите Майкъл Карик (Анг).
Мачът ще се играе на стадион
Кей Си Стейдиъм,
който има капацитет от
25 586 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Кей Си Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хъл Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Хъл Сити |
0 - 0 |
Ница |
2.19 |
3.41 |
2.94 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Айнтрахт Франкфурт |
2 - 0 |
Хъл Сити |
1.69 |
4.21 |
3.76 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Касъмпаша |
1 - 1 |
Хъл Сити |
2.88 |
3.14 |
2.26 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ризеспор |
1 - 2 |
Хъл Сити |
3.33 |
3.64 |
1.83 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Коняспор |
0 - 3 |
Хъл Сити |
2.58 |
3.49 |
2.29 |
| 23.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Хъл Сити |
1 - 0 |
Мидълзбро |
4.13 |
3.45 |
1.88 |
| 11.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Милуол |
0 - 2 |
Хъл Сити |
1.75 |
3.71 |
4.40 |
| 08.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Хъл Сити |
0 - 0 |
Милуол |
2.98 |
3.23 |
2.38 |
| 02.05.2026 |
Чемпиъншип |
Хъл Сити |
2 - 1 |
Норич |
1.95 |
3.79 |
3.46 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Чарлтън |
2 - 1 |
Хъл Сити |
2.80 |
3.25 |
2.50 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Манчестър Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
2 - 4 |
Милан |
1.71 |
3.89 |
4.00 |
| 12.08.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
1 - 1 |
Лийдс |
2.00 |
3.64 |
3.09 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
1 - 1 |
Пари Сен Жермен |
1.96 |
3.95 |
3.03 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
2 - 1 |
Атлетико Мадрид |
2.14 |
3.54 |
2.91 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Розенборг |
0 - 5 |
Манчестър Юнайтед |
4.98 |
4.53 |
1.47 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Манчестър Юнайтед |
0 - 1 |
Рексъм |
1.53 |
4.21 |
4.73 |
| 24.05.2026 |
Висша Лига |
Брайтън |
0 - 3 |
Манчестър Юнайтед |
1.79 |
4.11 |
3.87 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
3 - 2 |
Нотингам Форест |
1.59 |
4.26 |
4.98 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Съндърланд |
0 - 0 |
Манчестър Юнайтед |
3.73 |
3.66 |
1.92 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
3 - 2 |
Ливърпул |
2.25 |
3.79 |
2.83 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.02.2017 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
0 - 0 |
Хъл Сити |
1.18 |
7.33 |
16.01 |
| 26.01.2017 |
Купа на Лигата |
Хъл Сити |
2 - 1 |
Манчестър Юнайтед |
6.71 |
4.30 |
1.50 |
| 10.01.2017 |
Купа на Лигата |
Манчестър Юнайтед |
2 - 0 |
Хъл Сити |
1.17 |
7.48 |
17.22 |
| 27.08.2016 |
Висша Лига |
Хъл Сити |
0 - 1 |
Манчестър Юнайтед |
8.20 |
4.46 |
1.44 |
| 24.05.2015 |
Висша Лига |
Хъл Сити |
0 - 0 |
Манчестър Юнайтед |
3.10 |
3.54 |
2.22 |
| 29.11.2014 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
3 - 0 |
Хъл Сити |
1.34 |
5.10 |
8.35 |
| 06.05.2014 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
3 - 1 |
Хъл Сити |
1.32 |
5.19 |
8.94 |
| 26.12.2013 |
Висша Лига |
Хъл Сити |
2 - 3 |
Манчестър Юнайтед |
5.96 |
3.86 |
1.59 |
| 23.01.2010 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
4 - 0 |
Хъл Сити |
1.15 |
6.28 |
11.60 |
| 27.12.2009 |
Висша Лига |
Хъл Сити |
1 - 3 |
Манчестър Юнайтед |
8.88 |
4.48 |
1.36 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хъл Сити имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Арсенал |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Ковънтри |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 3 |
Астън Вила |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Борнемут |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Брайтън |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Брентфорд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Евертън |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Ипсуич |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Кристъл Палас |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Ливърпул |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Лийдс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Манчестър Сити |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Манчестър Юнайтед |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Нотингам Форест |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Нюкасъл |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Съндърланд |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Тотнъм |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Фулъм |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Хъл Сити |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Челси |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хъл Сити |
Манчестър Юнайтед |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.50 |
5.00 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
1.17 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
8.00 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 75% за Манчестър Юнайтед